RonOTS
Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Calabria - start 18 grudnia, 2021 (/showthread.php?tid=15369)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Man - 24-11-2021

Mnie to tylko ciekawi czy brzymkowy bot przestanie działać, czy kazdy bedzie sie *****ć na tym OTC a on bezkarnie bedzie sobie bocił Duży uśmiech


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Lostt - 25-11-2021

(24-11-2021, 02:20 AM)Neptun napisał(a): Lost a wiesz ze na stage różnica miedzy topka a innymi wynosi 20-30 % a nie dwukrotność lvli ? Nikt tu nie mowi o przegonieniu topki , ale o mniejszesz roznicy czego ty nie rozumiesz? Kolejny odklejeniec ;/ wiec gowno to ty sie znasz  idz tam postrzelaj z hotkeyi na 7,4 jak inni pseudo kozaki (づ。◕‿‿◕。)づ

beka ze jakis random z tego forum pisze cos o bocie gdzie nawet na ronie go nigdy nie uzylem XD do budy sie tam ujeb i nie wychodz


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Lostt - 25-11-2021

hahah jakie osrance placza ze skosow nie beda mogli walic bo jedyne co mogli robic to ustawic skryptana m ringi ssa i e ringa i nakurwiac skosy po calej mapie


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Juugo - 25-11-2021

Za pewne brak pvp od 8 tylko od 50 poziomuco daje nie mozliwość do bierania zespołu bo za pewne na DL expiac juz nie bedzie tylu ludzi co daje znow serwer przesądzony w 80% dla jakies pro ekipy :]
brak clienta 8.7 ktory jest aktualnie niestety bez pełnej grafiki co daje ze nikt nie będzie grał bo to juz nie tibia :|
te śmieszne potworki ktorych nie mozna zabic na respie xd zwykła korupcja i brak tego czegoś co byla ta gra XD
szkoda czasu jednym zdaniem ;p
na ta lipe az mnie kolano rozbolało to jest najgroźniejszy znak ze jak tak będzie jak piszą z tym brakiem clienta 8.7 to nalezy sie zawijać w 1 momęcie na wieki xd po zostac na to jak bym wyśnil sobie za pewne psa z kulawa nogą Duży uśmiech moze będzie jak nalezy nie ma co wyciagac pochopnych wnioskow *{}*


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Joshua - 25-11-2021

Co fakt to fakt. Brak klienta 8.7 i skosów to masa bugów i żenada.


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Fasfasfasf - 25-11-2021

apeluje o zakaz pisania postów na forum dla ogółu plebsu, dziękuje. A ten przygłup juugo to koniecznie ban za działanie na szkodę serwera bo takiego kretyna aż ciężko się czyta bez krwi kapiącej z oczu


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Juugo - 25-11-2021

(25-11-2021, 11:26 AM)Fasfasfasf napisał(a): apeluje o zakaz pisania postów na forum dla ogółu plebsu, dziękuje. A ten przygłup juugo to koniecznie ban za działanie na szkodę serwera bo takiego kretyna aż ciężko się czyta bez krwi kapiącej z oczu

Noo i co jeszcze ? Duży uśmiech
przestańcie wąchać klej i sporzywac alkohol piraci xd
Apeluję że dalej nie działa przypomnienie hasła po przez email i zmiana języka na język polski
to dla ciebie powinno być zablokowane forum i dostępna tylko gra bo z tym kurzym móżdzkiem jest to wiocha by tu byla poke arena xd nie ten klimat nie te zasady xd
jak opinia Fasfasfasf wejdzie publicznie to nie dobrze ale tak cos widze ze bez tego plebsu wiesz co łżesz XD a wladza musi się liczyc z opinia publiczną Duży uśmiech


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Joshua - 25-11-2021

Jeśli ma być bez działających skosów i na lipnym kliencie zamiast 8,7 to odpuście i nawet nie startujecie tego wynalazku xD
Szkoda, bo się człowiek NAPALIŁ


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Kiszon Is Only One - 25-11-2021

Witam, podludki

"Za pewne brak pvp od 8 tylko od 50 poziomuco daje nie mozliwość do bierania zespołu bo za pewne na DL expiac juz nie bedzie tylu ludzi co daje znow serwer przesądzony w 80% dla jakies pro ekipy :]"

^

Udaj się chociaż na jakiegoś zaocznego cosinusa bo takie braki w składni, gramatyce, ortografii posiadają jedynie dzieci w wieku przedszkolnym. Z tego co pamiętam to byłeś jedną z tych osób, które wiecznie stękały, że "bijemy randomów", do których oczywiście się zaliczałeś, a teraz sugerujesz, że pvp ma być włączone od razu po wyjściu z wyspy treningowej. Co do oblegania najlepszego respa przez topowych graczy wydaje mi się całkiem naturalnym następstwem chyba, że według Ciebie topka nagle powinna zacząć okupować kanały z rotwormami.


"brak clienta 8.7 ktory jest aktualnie niestety bez pelnej grafiki co daje ze nikt nie będzie grał bo to już nie tibia :|"

^

Nie wiem o czym Ty tu piszesz, ale OTC działa z tymi samymi grafikami co tak bardzo opłakiwany przez sporą część tego forum 8.7 przestarzały zlagowaniec. Był płacz od kilku edycji, że RonOts to zbociały serwer widmo to teraz będzie to czego sami chcieliście, każdy normalny gracz, który wchodzi tu z sentymentu nie stęka, że to, że tamto tylko po prostu zagra na moim zdaniem zdecydowanie lepszej odmianie, która w końcu będzie mogła zweryfikować te wszystkie legendy pvp z ronotsa i całą resztę wybitnych graczy czyt. (ESC + manas, skrypt mr, ssa, e ring).

"te śmieszne potworki ktorych nie mozna zabić na respie xd zwykła korupcja i brak tego czegoś co byla ta gra XD
szkoda czasu jednym zdaniem ;p"

^

Tych "śmiesznych potworków" czyt. anty bot system (totalnie nietrafiony) już nie zobaczysz, a co to ma wspólnego z korupcją to wie tylko Twoja głowa. Piszesz, że szkoda czasu, a od pół roku zakładałeś posty z pytaniami kiedy serwer bo dostajesz już Cię telepie i leki nie pomagają. Nie oszukuj nas i sam siebie wbijesz tak czy tak chociaż, żeby podnieść mięso z wilka na wyspie treningowej tak samo jak 95% tych co napisali, że nie wbiją.

"na ta lipe az mnie kolano rozbolało to jest najgroźniejszy znak ze jak tak będzie jak piszą z tym brakiem clienta 8.7 to nalezy sie zawijać w 1 momęcie na wieki xd po zostac na to jak bym wyśnil sobie za pewne psa z kulawa nogą Duży uśmiech moze będzie jak nalezy nie ma co wyciagac pochopnych wnioskow *{}*"

^

Najgroźniejszym znakiem dla Ciebie jest jak się obudzisz w zakładzie psychiatrycznym bez zapiętych pasów.


"Jeśli ma być bez działających skosów i na lipnym kliencie zamiast 8,7 to odpuście i nawet nie startujecie tego wynalazku xD
Szkoda, bo się człowiek NAPALIŁ"

^

Najbardziej dopracowany client Tibii zwany OTC używany przez każdego z rynku od jakiś 3 lat według Ciebie jest dla Ciebie wynalazkiem, to zapewne ujrzenie nowej S klasy jest odkryciem nowego układu słonecznego.


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Juugo - 25-11-2021

Ciebie pseudo kiszon nie będe wygadywał to dla ciebie i tak tak tak żenujące i tak jestesmy wrogami na tym ots a jeżeli okazujesz ten swój rząd przy tutejszej władzy to pamietaj ze dla naprzykład mnie nic nie znaczy nie wazne jaki by wielki byl gdy po zbawisz czegoś co jest istotne by byc
psychiatrycznym Duży uśmiech skąd to wziołes z tego ze ktos niby kogoś straszy bo jesteś tak szczytny ze twój rząd gładzie karzdego z miejsca haha zabawne XD
i sobie za kumaj ze za czasow sieny jeszcze z mojej strony ich nie miałeś widziałem cie na innych serwerach pseudo gansgtera co zeby pograc i przejac inicjatywe bo z niczym innym jak sam ty sie nie zgadzasz i by byc liderem musial wszystkim naklnac i na ublizac haha nie bede mówil kim jestes bo za to jest ban jak bedzie client 8.7 to odrazu daj sobie nick :kiszon to ja: by było wiadomo kogo bic
ja tak mysle ze tego OTC specejalnie puszczaja bo cie nakrecili ze jest spoko a po kryjomu w kosciele sie modla bys wpadl pod ciezarówke XD
i to co ty pokazujesz soba jest tylko w tedy gdy osoba ktora sie z toba zadaje jest nawet w tedy gdy ty ja ranisz pozwalasz cierpiec i przejmojesz nad nia inicjatywe a jak ma jakas wladze i radz w czym kolwiek to to zaglada dla wszystkiego i innych do okola na przyszlosc XD
za wyjasnienie cie tu tak jak to zrobilem psycholodzy za to biora dobra kase umnie dostales to za darmo Duży uśmiech nie musisz sie leczyc spoko to jest to gdy pacjent mysli ze jest lekarzem doktora XD haha a to kiszon HAHA
wąchasz cos i masz manie wielkosci i ci sie wydaje ze obejmujesz caly swiat ale mnie nie oszukasz uwazaj bo szwaby zrobia z ciebie radio aktywna satelite i beda wiedziec o tobie wiecej niz ci sie wydaje xd
nie wiem dlaczego ale tak sobie przypomnialem w zwiazku z toba ze kiedys ktos gonil po edron i spalowal tekst kiszon aka pala usówając clienta 8.7 który jest aktuwalnie wzbudzacie to za pewne nawet wbudujecie tu satyre