RonOTS
Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Calabria - start 18 grudnia, 2021 (/showthread.php?tid=15369)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Neptun - 24-11-2021

Lost a wiesz ze na stage różnica miedzy topka a innymi wynosi 20-30 % a nie dwukrotność lvli ? Nikt tu nie mowi o przegonieniu topki , ale o mniejszesz roznicy czego ty nie rozumiesz? Kolejny odklejeniec ;/ wiec gowno to ty sie znasz  idz tam postrzelaj z hotkeyi na 7,4 jak inni pseudo kozaki (づ。◕‿‿◕。)づ


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Juugo - 24-11-2021

(24-11-2021, 02:20 AM)Neptun napisał(a): Lost a wiesz ze na stage różnica miedzy topka a innymi wynosi 20-30 % a nie dwukrotność lvli ? Nikt tu nie mowi o przegonieniu topki , ale o mniejszesz roznicy czego ty nie rozumiesz? Kolejny odklejeniec ;/ wiec gowno to ty sie znasz  idz tam postrzelaj z hotkeyi na 7,4 jak inni pseudo kozaki (づ。◕‿‿◕。)づ
Ta odklejeniec idz się lecz xd po co ty tym manipulujesz przedmieściaku :] w realnym świecie za robic jałomuzne ale tu by ludzi *****ć xd gadasz bez sensu o tym jak sie lvl prowadzi to jest tak zwane koło macieja z ktorego nic nie wynika pilnuj się bo wytycznych moze nie byc i ci cos moze zejśc Duży uśmiech dla ciemnych  (PORÓWNANIE) nie jestem chłopie zielony w te klocki moze starasz się wywierac presje sługusów robic chcesz Duży uśmiech ? albo cos podobnego albo ludzi ryć chcesz i o tym nie wiesz taka mam teze albo to robisz i moze ci sie uda zrobic umysl innej gry na ronots O ty gagatku haha XD mnie nie wrobisz tu w twoje smieszne sektowskie spiski nie powiem ci tego i owego tak ze wiesz nie masz co się nawet starac bo ci się nie uda ta ankiete Ron niech zrobic o exp stały moze 100 moze 200 nie więcej tez pograsz tydzien i spoko ma sie czas sie gra nie będe pozniej sie nudzil i zmienił fajnej gierki Duży uśmiech przez ciebie powiedział bym ci cos ale to jest własnie koło macieja nie obrażajac zas macieja xd widzisz z tobą sie nei da dojść do rzadnego po rozumienia bo ty gdzies pędzisz i konca nie widac a innych bys w czarna dziure wpchnoł wejs cos zrob i bij brawo Duży uśmiech mozesz kogoś obrazic a nie warto jakies uczucia albo sentymenty i nuda bedzie 
Jesteś za expem 100 lub 200 stałym ?



RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Joshua - 24-11-2021

Panie Ronots,
Zostaw stały exp x10, loot daj z 2,5 (stały a nie jakiś zmienny by każdy miał równe szanse),
a po pewnym czasie jak np. połowa serwera będzie miała 600+/-, to zwiększ exp do poziomu 300-400 np. x25-x20 - tym samym nowi gracze będą mieli szansę "podgonić" resztę graczy i walczyć.
Loot 2,5 stały Uśmiech
Wg mnie najlepsze rozwiązanie.

PS. KISZON, NA TYM OTSIE CIĘ POKONAM.
Drużyna Simona gromadzi graczy i siły!


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Juugo - 24-11-2021

(24-11-2021, 11:29 AM)Joshua napisał(a): Panie Ronots,
Zostaw stały exp x10, loot daj z 2,5 (stały a nie jakiś zmienny by każdy miał równe szanse),
a po pewnym czasie jak np. połowa serwera będzie miała 600+/-, to zwiększ exp do poziomu 300-400 np. x25-x20 - tym samym nowi gracze będą mieli szansę "podgonić" resztę graczy i walczyć.
Loot 2,5 stały Uśmiech
Wg mnie najlepsze rozwiązanie.

PS. KISZON, NA TYM OTSIE CIĘ POKONAM.
Drużyna Simona gromadzi graczy i siły!

OO o tym właśnie sie nie słyszy dlaczego stały exp a nie stage ja musze solo siedzieć 3 dni na DL a ty z EK po 5 h idziesz juz na jakies strentche czy goozy na ss nie mówie o bocie bo nawet recznym ubieraniu tylko do wy uhania postaci a ty ryjesz i gadasz o jakims odklejaniu i ze tak się tylko wydaje wiec sie nie wypowiadaj po powagi z sytuacji to ty nie masz faszysto chyba z policji bo mysli ze karzdy mu tu cos powie co mu moze za szkodzic xd ***** chłop jak z takim nastawieniem wejs go ktos prze oraj i zasadz na nowo bo ludzi denerwuje ten Neptun exp 10 100 200 albo spadowa xd przez takiego złośnika jak ty forum jest niebezpieczne Ron niech chat odpali i to idzie w smietnik bo to nie jest ksiazka tylko wojna nie wiem jak inni ale ja ci nie pozwole w swiecie byc z taka głupota bo tez się chce byc a ty jestes bez mozg XD i innych nie widzisz jestes sektowski bo nie wiesz co to dobro a co zlo i nie rozrozniasz gry komputerowej od swiata rzeczywistego tez nie mowie ze ci coś nie wychodzi xd OBSTAWIAM ZE NA 80% ADMINISTRACJA NIE PRZECZYTA DALSZYCH POSTÓW I BEDZIE ZROBIONE TYLKO TYLE CO W PIERWSZYCH 20 POSTACH A ZAPEŁNIENIE GRAFIKA CLIENTA OFICIALNEGO TO NAJLEPSZY SPOBÓB NA WSZYSTKO

Ron napisał(a):
O, widze, ze dyskusja "rozgorzala" - przypominaly mi sie od razu stare, dobre czasy RonOTS.

Jezeli chcecie, mozemy uruchomic dyskusje w obrebie: "exp rate / loot rate", bo widze, ze w tym temacie sa najwieksze kontrowersje. Moze ankieta? Moze dyskusja na argumenty? Ja juz swoje przedstawilem: "high exp" sciagnie wiecej graczy, ktorzy sie szybko ulotnia, "low exp" jest za to zwykle stabilniejszy. Dawno tez nie mielismy serwera "low exp", ktory powiedzmy sobie wprost - jest wiekszym wyzwaniem, ktore moze nie kazdy chce podejmowac, ale wojny

stanowczo stały exp 10 popieram ankiete exp low hight jak wygra low to pozostawic exp 10 jak wygra hight zrobic jeszcze jedna ankiete czy 100 czy 200 o ile jest czas z tego co czytałem to cała mape zmieniacie do expa low co by nie : d pozostawic clienta 8.7 na ktorym oficialnie sie gra i jak jest mozliwość za pełnic puste pole ekranu obrazem gry zwiekszyc ta rozdzielczosc tak jak bylo za czasow swordi



RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Fasfasfasf - 24-11-2021

przeciwników stage można porównać do antyszczepionkowców chyba XDDXDXDX

tylko skończony kretyn i ignorant by podważał poprawne działanie i korzystne stage expa, no ale to tylko wszystkie serwery go używają, grajki z rona co nie przebijają 300lvl'a w 2 tygodnie wiedzą lepiej XDDD


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Juugo - 24-11-2021

(24-11-2021, 03:03 PM)Fasfasfasf napisał(a): przeciwników stage można porównać do antyszczepionkowców chyba XDDXDXDX

tylko skończony kretyn i ignorant by podważał poprawne działanie i korzystne stage expa, no ale to tylko wszystkie serwery go używają, grajki z rona co nie przebijają 300lvl'a w 2 tygodnie wiedzą lepiej XDDD

kolejnym klaunem jestes ktory ogranicza się do wypowiedzi przez informacji innych ***** wielki jesteś pff zwykły złodziej albo jakis zdrajca 
brak ci chyba jaj by nie twierdzić że stage exp zniechęca do gry I nie kozacz pajacu bo nie podwarzysz tego co ci teraz napisze a chodzi o to ze te bluzgi twoje raczej nie odpowiadaja racji czy jakos tam za uznaniem "pozdro dla kumatych" ze sam ron napisał ze Hight exp sciagnie graczy na chwile a low na dłuzej a o to chodzi a wy kłucicie sie o to ze nikt nie bedzie gral jak forum cale za pełnione by byl stały exp i nie mydl o czu po juz nikt nie będzie odpisywał na posty takich po zarow jak wy A oczekiwania beda takie jakie będa kretyni Duży uśmiech śmieszne bo i tak się was nikt nie boi Duży uśmiech więc nie fikaj bo równiez pleciesz bzdury i nie podkładaj tak smiesznych kłud pod nogi bo nawet gra sie nie rozpoczeła a psychologie zostaw na swojej klawiaturze ułomie której nie masz i niech cie boli ze ktoś ci sie postawia bo w końcu przegrasz ty i te twoje pachołki A do gry nie wejdzie jak gość i nie poda nicku w grze by moznało normalnie po rywalizowac taka świnia XD zwykłą ***** jesteś robisz nie widoma w głowie uważaj sobie lepiej bo karzdy mojego po kroju wie o co chodzi XD na twoje po prawne pisanie zdan bez szczegówłow mozesz byc tak zwanym analfabeta umosłowym Duży uśmiech chyba nie wiem w karzdym badz razie jestes zjebany jak bys mial cos zamiar zmienic w tym to palcem bym nie kiwnoł na to by ci nie przyjebac ;D hahaha ***** jak do chłopa co się nie połapie i co domnie to kołomnie i skicioruj to grubasie bo cie na kujawiaka pod kozaki wezme


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Fasfasfasf - 24-11-2021

o *****, piszesz "każdy" przez "rz", takiego półmozga to ze świecą szukać


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Fasfasfasf - 24-11-2021

swoją drogą to idealny przykład ułomności demokracji - za ludzi z ponadprzeciętną inteligencją mogą głosować takie upośledzone twory jak Ty, które prawdopodobnie w wieku 25+ mają składnie jak 10cio latek, wróć do tego swojego cosinusa dokończyć gimnazjum śmieciu ludzki


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Joshua - 24-11-2021

Co do "rare itemów" proponuję rozwiązanie z real Tibii
Rare Itemy lecą bardzo rzadko z bossów, które mozna zabijać co 20 godzin. Aby móc zabić takiego bossa najpierw musisz wykonać szereg misji oraz dostarczyć masę różnych pierdół(kamyków, skór etc.), dodatkowo bossa można bić max 5 osobowej drużynie Uśmiech

Warto też rozważyć, dostosowany pod Rona, system IMBUINGU, który na rl sprawdza się świetnie, a tutaj byłbym studnią dla tibijskiej waluty Uśmiech
 Dodatkowo: usunięcie respow typu strecze, gdzie jedyne co robisz to bijesz flam hura..

PS. MICHAŁ Z WARSZAWY I SIMON Z PABIANIC ZNÓW STANĄ PO DWÓCH STRONACH BARYKADY


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Myrios - 24-11-2021

(24-11-2021, 04:26 PM)Joshua napisał(a): Co do "rare itemów" proponuję rozwiązanie z real Tibii
Rare Itemy lecą bardzo rzadko z bossów, które mozna zabijać co 20 godzin. Aby móc zabić takiego bossa najpierw musisz wykonać szereg misji oraz dostarczyć masę różnych pierdół(kamyków, skór etc.), dodatkowo bossa można bić max 5 osobowej drużynie Uśmiech

Warto też rozważyć, dostosowany pod Rona, system IMBUINGU, który na rl sprawdza się świetnie, a tutaj byłbym studnią dla tibijskiej waluty Uśmiech
 Dodatkowo: usunięcie respow typu strecze, gdzie jedyne co robisz to bijesz flam hura..

PS. MICHAŁ Z WARSZAWY I SIMON Z PABIANIC ZNÓW STANĄ PO DWÓCH STRONACH BARYKADY

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość, daily bossy są już gotowe Uśmiech