RonOTS
Nowy serwer - Novara - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Nowy serwer - Novara (/showthread.php?tid=15190)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Nowy serwer - Novara - Boyakaaa - 18-09-2020

Beeka z lukasze jakbym grał to na bank jedną z atrakcji tego otsa by bylo gnębienie jego śmiesznych botów


RE: Nowy serwer - Novara - Brzymek - 18-09-2020

(17-09-2020, 10:58 PM)Ron Tiger napisał(a): copy wklej kazdy potrafi xd
sami ***** o gospodarce otsa a jakis pajac 257 terrible ma wybitych xd niezla boterka smietnika kiszonow

Za samo szczekanie, że masz 160kk w niecałe 2 tygodnie od startu i ch.uj wie ile powystawiane na markecie i w domkach po śmiesznych cenach powinieneś dostać delete z bomby.
Jakbym miał tu GM'a to bym cie wytropił i zagnębił permabanami w kilka minut i to nie tylko za to, że bocisz 10 charami jednocześnie.

Jeszcze te pękanie pośladków i oskarżanie, że gm komuś rzuca itemy... no po prostu xD


Nie pozdrawiam


RE: Nowy serwer - Novara - Lukasze - 18-09-2020

dokładnie potwierdzam wszystko przelew na odpowiednie konto co miesiąc już nie wystarcza ktoś płaci chyba więcej


RE: Nowy serwer - Novara - Jazda - 18-09-2020

Zawsze byłem przeciwko lukashe i uważałem że jest największą zakałą tego otsa ale teraz niestety ma rację i nie ma co zaprzeczać


RE: Nowy serwer - Novara - Ron Tiger - 18-09-2020

(18-09-2020, 01:39 AM)Brzymek napisał(a):
(17-09-2020, 10:58 PM)Ron Tiger napisał(a): copy wklej kazdy potrafi xd
sami ***** o gospodarce otsa a jakis pajac 257 terrible ma wybitych xd niezla boterka smietnika kiszonow

Za samo szczekanie, że masz 160kk w niecałe 2 tygodnie od startu i ch.uj wie ile powystawiane na markecie i w domkach po śmiesznych cenach powinieneś dostać delete z bomby.
Jakbym miał tu GM'a to bym cie wytropił i zagnębił permabanami w kilka minut i to nie tylko za to, że bocisz 10 charami jednocześnie.

Jeszcze te pękanie pośladków i oskarżanie, że gm komuś rzuca itemy... no po prostu xD

Gosciu ja nie wiem czy Ty taki nie dojebany jestes czy co xd
sam bocisz kilka charow, kiszon chwalil sie na spekt co posiadacie w domku chcesz moge screeny wkleic pajacu , mowisz do nas ze bocimy nie wiadomo ile a Ty co xd tak samo, ten ots upada na psy przez takie ***** jak Ty


Nie pozdrawiam



RE: Nowy serwer - Novara - Kiszon Is Only One - 18-09-2020

Po pierwsze to nie zabiłem 20 kingów tylko 6.
Po drugie nie zlociłem 5 itemów tylko 6.
A po trzecie nie masz dla mnie hajsu no to mordo cześć, pracownik roku.


RE: Nowy serwer - Novara - Kkkk - 18-09-2020

Dawaj te screeny a nie tylko ***** kocopoly


RE: Nowy serwer - Novara - Janko Poduszka - 18-09-2020

Piszę to zupełnie obiektywnie, bez sugerowaniem się znajomościami czy emocjami. Jakbyś Brzymek miał gma frekwencja była by jeszcze mniejsza, zrobiliście eka zupełnie op na początku, postacie wybocone i po dłuższej chwili został nieco zmieniony, bez sensu w trakcie gry zmieniać tak istotne rzeczy (po ptokach) Robisz wszystko pod siebie, to sobie sam graj. Bitcoin- nie czujesz klimatu który stworzył czupryna i matem. Twoje edycje są kompletnie nietrafione, gdyby nie dwie ekipy które śledzą projekt od początku grało by tu po 30 osób maksymalnie, i myśle że dlatego głownie ulegasz im wpływom. No i najlepsze, dlaczego nie macie nowych graczy, a rpgowcy kończą gre po 2dnicach. Ilu to się poznało weekendowych grajków którzy stanowili nawet w miarę liczne grono. Boty... Boty... Boty... 12 godzin na bocie? Teraz to żaden problem. Kiszony biegające na spekcie z botem na mr, spoko. Jak zrobiłeś bombelka i nie masz czasu na gre to zajmij się wychowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Totalnie sprzeczne z polityką rona jest to, nawet widzę przyzwolenie na tego bota, a obsługa jedyne co mi może powiedzieć sory bro mam związane ręce. Poszło to w zupełnie w złą strone, jest też część społeczności która już żegna się z projektem na dobre. Także bitcoin nie polecam allegrowicza i jak nie weźmie się osoba zupełnie obiektywna za otsa to nici. Nowy serwer- kupie se pakiecik startowy, odpale se bocika na smoczyce i tak będzie wyglądała każda kolejna edycja, a powiem że jest mnóstwo osob które po cichu pragną stały serwer na wzór toska. Pozdrawiam


RE: Nowy serwer - Novara - Milerson - 18-09-2020

Ek od kilku edycji dostaje nerfa, od nerfa exori vala, do nerfa ogólnej siły obrazen o 5% na tej edycji, a chłopy i tak powiedzą że Brzymek robi serwer pod siebie xD i ta, tylko "Kiszony" biegaja na skrypcie na m ringi, nikt wiecej go nie uzywa


RE: Nowy serwer - Novara - Mr Ronii - 18-09-2020

zabawnie sie czyta jak nawet randomy pisza moje slowa w kierunku mojej ex-ekipy czyt. brzymka i millera
zamknijcie tego otsa, wstydu oszczedzcie
edit
janko masz racje, bardziej emocjonujacy obecnie jest nowy swiat w plemionach niz kolejny zdechly serverek na podstawie "starego klimatu" XD