RonOTS
Nowy serwer - Novara - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Nowy serwer - Novara (/showthread.php?tid=15190)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Nowy serwer - Novara - Bitcoin - 17-09-2020

A więc tak
Po 1 na pytania typu kiedy toskania nie odpowiadam bo odpowiedziałem na to 1000000 razy, nie będzie toskani, nie znam tego servera nie wiem co tam nie wiem czy są pliki do tego itd co jakiś czas puści ktoś jakąś plotkę i robi was w nie powiem co, ja nie mam zamiaru robić w związku z toskiem, zresztą przecież ja i tak nic nie robię, wszystko samo się robi.
Po 2 nowej edycji na razie nie będzie.
Po 3 Tak Brzymek sam sobie zrobił server pod Eka i żeby lepiej mu się grało to ek został znerfiony
Po 4 Tak będzie update, cały czas nad czymś pracujemy, ale zawsze po starcie najpierw muszę poprawić,zeedytować to co jest żeby móc spokojnie dodawać nowe rzeczy
Po 5 Do osób które mają jakiś tam problem z pacc runą czy innymi rzeczami, OSOBY KTÓRE ZGŁASZAJĄ DOSTAJĄ ODPOWIEDZI, Wystarczy napisać konkretnie, stało się to i to i to, Data,godzina,NICK POSTACI/NAZWA KONTA etc, ja nie mam czasu łazić i szukać właścicieli postów w których nawet nie napisał ktoś na jaką postać zamówił pacc, ja nie jestem wróżką.
Po 6 Do osób, które piszą na temat botów, przez kupę czasu walczyłem z botami, banowaliśmy, szukaliśmy itd efekt? JESZCZE WIĘCEJ SKARG. Dlaczego? Otóż dlatego, że 90% osób piszących o botach sami bocą, tu nie chodzi o to że nie chcecie botów, tylko wy chcecie żeby innych banować a was nie, ja nie mam zamiaru walczyć z wiatrakami, bo nie mam na to ani czasu ani chęci. Jeżeli ktoś odpowie że mogą to robić inni ludzie- otóż, nie mogą ponieważ każda osoba która banuje jest "stronnicza, pomaga kolegom, banuje na złość itd itd". Do takiej sytuacji doprowadziliście Wy Wy i tylko i wyłącznie WY czyli większość graczy.
Po 7 Do osób które piszą, że puściłem otsa dla kasy i mam w ***** otóż otwarcie mówię do was - Prawy górny róg ekranu taki krzyżyk lewym przycisk myszki i potwierdzasz. Ja ten server robię z hobby dla graczy którzy tu chętnie grają i ci którzy są tu dłużej widzą i wiedzą ile tu jest zrobione od kiedy ja tu jestem
Po 8 Mogę tylko powiedzieć, że niedługo coś tam wejdzie już do gry nowego, 2 nowe outfity do zdobycia i coś tam jeszcze Uśmiech

Pozdrawiam!


RE: Nowy serwer - Novara - Lao Ming - 17-09-2020

(17-09-2020, 07:46 PM)Bitcoin napisał(a): A więc tak
Po 1 na pytania typu kiedy toskania nie odpowiadam bo odpowiedziałem na to 1000000 razy, nie będzie toskani, nie znam tego servera nie wiem co tam nie wiem czy są pliki do tego itd co jakiś czas puści ktoś jakąś plotkę i robi was w nie powiem co, ja nie mam zamiaru robić w związku z toskiem, zresztą przecież ja i tak nic nie robię, wszystko samo się robi.
Po 2 nowej edycji na razie nie będzie.
Po 3 Tak Brzymek sam sobie zrobił server pod Eka i żeby lepiej mu się grało to ek został znerfiony
Po 4 Tak będzie update, cały czas nad czymś pracujemy, ale zawsze po starcie najpierw muszę poprawić,zeedytować to co jest żeby móc spokojnie dodawać nowe rzeczy
Po 5 Do osób które mają jakiś tam problem z pacc runą czy innymi rzeczami, OSOBY KTÓRE ZGŁASZAJĄ DOSTAJĄ ODPOWIEDZI, Wystarczy napisać konkretnie, stało się to i to i to, Data,godzina,NICK POSTACI/NAZWA KONTA etc, ja nie mam czasu łazić i szukać właścicieli postów w których nawet nie napisał ktoś na jaką postać zamówił pacc, ja nie jestem wróżką.
Po 6 Do osób, które piszą na temat botów, przez kupę czasu walczyłem z botami, banowaliśmy, szukaliśmy itd efekt? JESZCZE WIĘCEJ SKARG. Dlaczego? Otóż dlatego, że 90% osób piszących o botach sami bocą, tu nie chodzi o to że nie chcecie botów, tylko wy chcecie żeby innych banować a was nie, ja nie mam zamiaru walczyć z wiatrakami, bo nie mam na to ani czasu ani chęci. Jeżeli ktoś odpowie że mogą to robić inni ludzie- otóż, nie mogą ponieważ każda osoba która banuje jest "stronnicza, pomaga kolegom, banuje na złość itd itd". Do takiej sytuacji doprowadziliście Wy Wy i tylko i wyłącznie WY czyli większość graczy.
Po 7 Do osób które piszą, że puściłem otsa dla kasy i mam w ***** otóż otwarcie mówię do was - Prawy górny róg ekranu taki krzyżyk lewym przycisk myszki i potwierdzasz. Ja ten server robię z hobby dla graczy którzy tu chętnie grają i ci którzy są tu dłużej widzą i wiedzą ile tu jest zrobione od kiedy ja tu jestem
Po 8 Mogę tylko powiedzieć, że niedługo coś tam wejdzie już do gry nowego, 2 nowe outfity do zdobycia i coś tam jeszcze Uśmiech

Pozdrawiam!

Skoro nie będziesz walczył z wiatrakami bo ludzie tak czy inaczej bocą to usuń confirma. Bez sensu jest trzymać funkcję, którą boty omijają, a która jest uciążliwa i drażniąca


RE: Nowy serwer - Novara - Bitcoin - 17-09-2020

Wpisanie kilku cyfr raz na kilka godzin na co macie 15MINUT ZAPASU, jest uciążliwe?
Boty może i omijają, ale nie zawsze i nie dokładnie i czasem lecą bany więc jakoś to działa Uśmiech

Pozdrawiam!


RE: Nowy serwer - Novara - Auspolen - 17-09-2020

@Bitcoin
Może nie jest to jakoś bardzo uciążliwe, ale szkoda, że confirm pojawia się np. podczas stania w depo.

Mi nie chodzi sensu stricto o Toskanie 2.0, tylko o użycie mapy z Toskanii, ba nawet nie z Toskanii tylko jej udoskonalonej wersji z Savony która była notabene 2 lata temu więc jej pliki na pewno gdzieś są.
Poza tym skoro nauczyłeś się aktualnej mapki, tej z Werony i co tam jeszcze za twojej kadencji było to i nauczysz się tej legendarnej, a ja chętnie w czymś mogę pomóc.

Wracając do aktualnego serwera brakuje mi przede wszystkim jakiś nowych mountów i elementów do eq np. możliwości przekucia broni z dfq.


RE: Nowy serwer - Novara - Lao Ming - 17-09-2020

(17-09-2020, 08:08 PM)Bitcoin napisał(a): Wpisanie kilku cyfr raz na kilka godzin na co macie 15MINUT ZAPASU, jest uciążliwe?
Boty może i omijają, ale nie zawsze i nie dokładnie i czasem lecą bany więc jakoś to działa Uśmiech

Pozdrawiam!

Owszem jest uciążliwe, poza tym sam przyznałeś jak boty sobie radzą z tym. Jak chcesz mieć 100% pewności, że boty będą bezstronnie banowane to daj BN komuś kto tu nie ma żadnych koleżków, gra solo, żeby banował.


RE: Nowy serwer - Novara - Milerson - 17-09-2020

To wez poszukaj takiego co nie ma kolezkow, gra sam i sam nie boci


RE: Nowy serwer - Novara - Lao Ming - 17-09-2020

(17-09-2020, 08:58 PM)Milerson napisał(a): To wez poszukaj takiego co nie ma kolezkow, gra sam i sam nie boci

Daleko nie trzeba szukać: JA. W du,pie mam zaczynanie "przyjaźni" w tej grze, gram solo bo lubię i nie bocę, bo szkoda mi siana na bbota i łapania key logerów za darmowe boty z neta.


RE: Nowy serwer - Novara - Ron Tiger - 17-09-2020

https://media.discordapp.net/attachments/698448333206978571/756222402941288539/unknown.png

pozdrawiam najwieksza kurwe co boci na serwie i daje bany xd

Ban do 2020.09.24 21:52:47
Zbanowany przez: Ethereum Novara
Powód:Bot

Głupi przyklad ze sobie daja itemy, nie ma to jak zabitych 20 kingow 5 itemow zlecialo, my zabilismy dzis prawie 85 i nic Duży uśmiech gratulacje dla ***** otsa, DED OT by kiszon itp

Sam cos Bartek pierdolil ze nie bedzie walczyl z botami, a daje bany tylko temu co brzymek powie albo ta ***** kiszon, nie pozdrawiam, dlatego ten ots nigdy nie bd mial wiecej jak 100 graczy przez takich smieci jak ta ekipa


RE: Nowy serwer - Novara - Brzymek - 17-09-2020

(17-09-2020, 09:56 PM)Ron Tiger napisał(a): https://media.discordapp.net/attachments/698448333206978571/756222402941288539/unknown.png

pozdrawiam najwieksza kurwe co boci na serwie i daje bany xd

Ban do 2020.09.24 21:52:47
Zbanowany przez: Ethereum Novara
Powód:Bot

Głupi przyklad ze sobie daja itemy, nie ma to jak zabitych 20 kingow 5 itemow zlecialo, my zabilismy dzis prawie 85 i nic Duży uśmiech gratulacje dla ***** otsa, DED OT by kiszon itp

Sam cos Bartek pierdolil ze nie bedzie walczyl z botami, a daje bany tylko temu co brzymek powie albo ta ***** kiszon, nie pozdrawiam, dlatego ten ots nigdy nie bd mial wiecej jak 100 graczy przez takich smieci jak ta ekipa

Wyjdź z tego otsa i nigdy nie wracaj
Zawsze mniej osób, które posiadają 200kk i bocą 10 knightów na raz psując całą gospodarkę brudzie

ps. jak coś ten człowiek to łukasze


RE: Nowy serwer - Novara - Bitcoin - 17-09-2020

Na głupotę to nie wiem co poradzić, chłop myśli że komuś itemy robię, człowieku weź się w łeb puknij.
Dostałeś bana za ciągłe bocenie na mc.

Pozdrawiam!