RonOTS
Info Info Info ! - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Info Info Info ! (/showthread.php?tid=15187)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Info Info Info ! - puremost9394 - 18-08-2020

Nie zauważyłeś, że praktycznie każdy biega sam? Ile tu masz respów żeby biegac shared? Choseny, drakeny, i trojki na stretchach? (kongry i grzyby dla 1200+ lvli) Na dodatek nie opłacalny exp, jeżeli nic nie zmieni się z lotem.
Nie głupim pomysłem, byłaby jeszcze korona. Przyjemnie się tam na lizardach biegało Duży uśmiech


RE: Info Info Info ! - Brzymek - 18-08-2020

(18-08-2020, 08:45 PM)puremost9394 napisał(a): Nie zauważyłeś, że praktycznie każdy biega sam? Ile tu masz respów żeby biegac shared? Choseny, drakeny, i trojki na stretchach? (kongry i grzyby dla 1200+ lvli) Na dodatek nie opłacalny exp, jeżeli nic nie zmieni się z lotem.
Także tego Uśmiech

Fungusy, kongry i fiery wolfy, mad mage, drakeny abominationy, lizard guardy, goozlery, enty, stretche, ewentualnie rahuzian quest.

Nie wiem jakich respów oczekujesz pod shared.
Na 600 lvlu możesz już iść na kilka respów śmiało, o ile nie przedawkujesz klaty na knighcie.
Ja na sienie 500 lvlem robiłem pg w duo na toxicach, niektórzy biegali na cave golemach na sdki albo lizard guardach.
Miejsc jest sporo, wystarczy trochę chęci i kreatywności.

Najlepszy exp jest zawsze na shared, tu nic nie uległo zmianom od serwera Sieny.
Znajdź kolegów, ogarniętych tanków i leć expić z nimi.

Jest wystarczająco dużo respów, żeby znaleźć coś dla siebie pod shared.
A na dodatek jeszcze kilka dojdzie.

Pozdrawiam.


RE: Info Info Info ! - Neptun - 19-08-2020

Stamina Rune znika z tego isa czy nie ? Jaki sens było naprawiać stamine jak za 200 pp mamy full i bot 24/7 ?


RE: Info Info Info ! - Auspolen - 19-08-2020

Typowy Palladyn
Bardzo dobry pomysł.


RE: Info Info Info ! - mini majk - 19-08-2020

genialny pomysł, już napisałem do Rona żeby poświęcił kilkadziesiąt godzin, jak nie więcej, żebyś Ty nie mógł przepisać sobie 3 hotków na otsie gdzie będzie grało 50 osób XD

dandi kurwo ***** z tego forum człowieku z orzeczeniem o niepełnosprawności


RE: Info Info Info ! - Kimberly - 19-08-2020

Jeżeli mogę wtrącić słówko to chciałbym , aby wprowadzony został GEM OF MAGIC w sklepie PP . Osobiście lubię grać na Rooku i brakuje takiego GEMA , aby dodać losowy add do broni .

Inna sprawa to Mount - Biedronka była całkiem spoko Uśmiech

No i może jakiś NPC typu Dashian , u którego można sprzedać zbędne itemy .


RE: Info Info Info ! - Auspolen - 19-08-2020

No to będą jakieś nowe EQ? Przekuwanie itemów z DFQ?, jaki ten exp w końcu?
Stały x100, zmienny? Mało tych informacji jak na serwer, który ma być gotowy za ok. 2 tyg.
Mounty jakieś nowe/stare z poprzednich map?
Może wprowadzić coś żeby szybciej się dało expić i bić./


RE: Info Info Info ! - Evriszonn - 19-08-2020

(19-08-2020, 06:08 PM)Auspolen napisał(a): No to będą jakieś nowe EQ? Przekuwanie itemów z DFQ?, jaki ten exp w końcu?
Stały x100, zmienny? Mało tych informacji jak na serwer, który ma być gotowy za ok. 2 tyg.
Mounty jakieś nowe/stare z poprzednich map?
Może wprowadzić coś żeby szybciej się dało expić i bić./

Bez przesady gościu z tym szybkim expem i biciem. Chcesz takie coś, to idź sobie na jakieś Evo lub ots z wyższym expem itd itp.

(17-08-2020, 02:48 PM)puremost9394 napisał(a): Proponuję poprawić loot z Kongry i płomiennych wilków na nowej wyspie, jest tam spoko exp, Ale nie opłacalny gdyż raz na 30minut spadnie demon armor i helm nic wiecej. Na moją głowe dodałbym mpa ,tajemniczą tarcze i demoniczną tarcze z podobnym % wylocenia co do orshabali Uśmiech

Bardzo dobry pomysł


RE: Info Info Info ! - Auspolen - 19-08-2020

@Evriszonn
Nie chce szybkiego expa, tylko szybszy. Ten tutaj bez boosta jest dość wolny, a z boostem nieproporcjonalny. Na początku szybko, a potem nagle bardzo wolno.


Fajnie by było gdyby mounty dodawały jakąś określoną prędkość. Może niekoniecznie tak wielką jak to było kiedyś, ale tak pomiędzy 10, a 200 byłoby ok

War Draptor, Undead Cavebear, Midnight Panther to były fajne mounty warte dodania tutaj


RE: Info Info Info ! - Brzymek - 20-08-2020

Z tego co widzę i słyszę to większość ludzi jest za expem stałym lub expem kończącym się na x50. I nie chodzi mi tu tylko o ludzi wypowiadających się na forum.

Pierwsza planowana i wątpliwa wg. mnie data startu to 28 sierpnia, o ile GM wyrobi się w wykonaniu niezbędnych zmian (balans pvp / skillrate itp, wszystko co ma wpływ na grę od samego początku gry)

Kilka rzeczy, które miały wejść od razu na starcie serwera zapewne wejdą w życie później jako update, bo raczej nie starczy na wszystko czasu. Zmian jest lub będzie całkiem sporo, a czas po stronie skryptów/silnika poświęca na to tylko nasz obecny GM i sporadycznie Matem. Chodzi tu o takie rzeczy jak lepsze questy na high level czy bossy, które i tak będą wymagać trochę większego poziomu.

Na start serwera zadeklarowało się już całkiem sporo osób jak na zdechlaka, więc będzie co robić.

Niedługo powinien pojawić się jakiś post, który szerzej określi specyfikację nowego serwera.

elo