RonOTS
Informacje ! - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Informacje ! (/showthread.php?tid=15179)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Informacje ! - Auspolen - 13-08-2020

Ciężko jest zrobić jakiś balans pod serwer z gotową mapą? Ma ktoś jakiś poradnik, bo chciałbym sprawdzić z czym do czynienia mają twórcy skoro to takie czasochłonne.


RE: Informacje ! - Brzymek - 13-08-2020

(13-08-2020, 06:53 PM)Jacekjacek napisał(a): mamy szanowac wasza prace to skupcie sie na jednym serwerze bo jak narazie to co pol roku te servery łączycie albo odpalacie kolejny server z ta samą mapa.
Odpalciie nam byle jaki server do zabawy z high expem i zrobcie dla nas super server z rozwinietymi expami. Bedziemy wdzieczni dziekuje. A co do RonWiki Jeszcze nigdzy nie zrobiliscie jej do konca wiec nie mówmy o ciezkiej pracy nad nia szanujmy sie prosze was. dziekuje do zobaczenia

Na wiki jest wystarczająco dużo informacji żeby z niej godnie korzystać.
Równie dobrze mogłoby jej nie być.
Wikipedię tworzą ludzie. Zrobiłeś coś przy niej?
Możesz jedynie obwiniać sam siebie.

Pozdrawiam


RE: Informacje ! - Creyu - 13-08-2020

Ja osobiście przy wiki spędziłem około 30 godzin, własnego czasu chociaż wiki powstała na prośbę graczy, którzy mieli uzupełniać ją sami chętni gracze, tyle samo przy wikipedii spędził Brzymek + inni ludzie. Nie widziałem innych chętnych żeby zabrać się za brudną robotę. Jeżeli chodzi o ten twój "super server z rozwiniętymi expami", co to znaczy? Co to są super rozwinięte expy? Jakieś sugestie prócz rzucania nic nieznaczących haseł? Powiedz mi szczerze czemu ja mam teraz poświęcać swój czas dla takiego śmiecia co nie potrafi uszanować cudzego czasu, chociaż sam nic od siebie nie dał. Jakiekolwiek prace ruszyły tylko dlatego że pojawiały się prośby o start nowego serwera.

@Auspolen dla ciebie to nic nie jest czasochłonne zapraszam do zespołu z chęcią przyjmiemy twoją pomoc, jeżeli to nie jest nic czasochłonnego to nie powinien być problem, prawda?


RE: Informacje ! - Typowy Palladyn - 13-08-2020

Botow nie ma na venezi to wprowadzić bless za 100 zielonych na nie tracenie expa po dedzie i wyłączenie confirma tyle


RE: Informacje ! - Auspolen - 13-08-2020

@Creyu Chętnie bym pomógł , ale się nie znam na tym więc nie wiem, czy to jest czasochłonne.


RE: Informacje ! - Creyu - 13-08-2020

Wejdź na tsa którego wcześniej podawał Brzymek, wszystko Ci wytłumaczymy.


RE: Informacje ! - Brzymek - 13-08-2020

(13-08-2020, 07:11 PM)Auspolen napisał(a): @Creyu Chętnie bym pomógł , ale się nie znam na tym więc nie wiem, czy to jest czasochłonne.

Postawienie takiego serwera wg mnie zajęłoby ze 100 godzin dla gma + 100 godzin dla testujących. Zrobienie kompletnej wiki to ok. 30h~ dla 2 osób.
Aktualnie w tym tygodniu GM przeznaczył na otsa 2 godziny.

Wyciągnij wnioski.


RE: Informacje ! - Jacekjacek - 13-08-2020

Creyu Smiecia masz na zębach. Powiedz czy to mój server ??? Dlaczego mam pracowac przy kogos serverze??? Nauczcie sie jezeli ktos decycuje sie postawic server to nie powinien blagac o pomoc graczy tylko sam zatrudnic odpowiednia ekipe i zadbac o to by jakos ten server wygladal ... Pozdrawiam


RE: Informacje ! - Creyu - 13-08-2020

To też nie jest mój serwer, ja z Brzymkiem robimy to non-profit. Dlatego jak przychodzi taki paproch co powie że w ***** ma mój czas, to ja nie mam z nim wspólnego tematu do rozmów.


RE: Informacje ! - Jacekjacek - 13-08-2020

Ktos zmusza cie do robienia tego wszystkiego ? paprochu ? Robisz to bo chcesz swietnie a ja chce grac na czyms gotowym chcial bym robic server to bym sie za to zabral wiec uspokoj sie i nie wyzywaj bo mnie ***** xd