RonOTS
Informacje ! - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Informacje ! (/showthread.php?tid=15179)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Informacje ! - Bitcoin - 08-08-2020

Witam,

Od dłuższego czasu na RonOTS nic się nie dzieję. Aby rozruszać społeczność RonOTS rozważamy rozpoczęcie prac nad nowym serwerem.
Chcielibyśmy dowiedzieć się od Was czego oczekujecie od nowego serwera. Prosimy abyście podzielili się Waszymi pomysłami.
Prosimy o kulturalna dyskusję.
Jednocześnie chciałem wyjaśnić sytuację do tej pory, z powodów niezależnych ode mnie czyli (sezon, pogoda, Covid-19 i inne) byłem praktycznie cały czas poza domem i nie miałem możliwości pracy przy projekcie dlatego tak to wyglądało a nie inaczej, ale myślę że wyjdzie nam to na dobre, zrobiliśmy sobie przerwę od siebie, ja od was - narzekających niedoceniających graczy, a wy ode mnie - nic nie robiący zły i niedobry przedstawiciel władzy.

Pozdrawiam!


RE: Informacje ! - Brzymek - 08-08-2020

wbijam na otsa z całą rodzinką pozdrawiam


RE: Informacje ! - Creyu - 08-08-2020

Potwierdzam, widziałem przed chwila Brzymka w sklepie z cała rodzinką jak manasy kupowali.

Ps. Jeżeli chodzi o expa to wolałbym jakiś highrate, nawet stały wysoki exp, coś w stylu Toskanii.


RE: Informacje ! - Veterann - 08-08-2020

1-10 x25
11-50 x20
51-100 x15
101-200 x10
201- 9999 x5

Jeżeli postawisz w końcu taki low rate to wejdę z 15 osobami


RE: Informacje ! - Mr Ronii - 08-08-2020

olaboga za covida to sie w domu siedzi a nie poza


RE: Informacje ! - Brzymek - 08-08-2020

(08-08-2020, 05:12 PM)Veterann napisał(a): 1-10 x25
11-50 x20
51-100 x15
101-200 x10
201- 9999 x5

Jeżeli postawisz w końcu taki low rate to wejdę z 15 osobami

na takich rejtach trzeba byłoby wrócić do mapy i balansu z torgonii, wątpię że to nastąpi


RE: Informacje ! - Auspolen - 08-08-2020

Witam.
Ciesze sie z prac nad nowym serwerem.
Oczekiwałbym serwera z mapa z Toskanii i szybkim expem jak na Toskanii Uśmiech


RE: Informacje ! - Typowy Palladyn - 08-08-2020

Expa stage 100x albo inny od początku do końca taki sam i wylaczony confirm pozdrawiam serdecznie Uśmiech. połączenie map wszystkich światów do tej pory ronots pvp od lvl 8 i rs po 3 fragach zwiekszenie obrażeń czarów exori gran dla elite knighta i dla royal palladyna exevo mas san ustawiając przy balansie na człowieka 30% +/- z obrażen na potworze, lepsze poty dla ms/ed (bez przesadnie do 299 pkt.). Taśki, brak HIGHT przeskoku w expie na 640 lvl, prawidłowy wykaz ile expa do nastepnego lvl oraz zdobywanego expa na godzine i czasu do nastepnego lvl, gemy z sms shoopa zawsze trafne w przedmiot na szczęsciu 25% usuniecie Stamina Rune z sms shoopa ponieważ stamina dalej nie działa i nie ma 50% dodatkowego expa na 2h , No loot mógł by być 3 z fartem xd i wpadłem na taki pomysł żeby byly również taśki dajace procenty w lvl np za 2k toxicow i innych potworow 70% expea, tak dla zrozumienia jak sie ma 30% do lvl to daje te 30% lvl jest awans i jeszcze 40% kolejnego lvl to u rozmajici expienie na 1.6 k lvl przy expieniu 30-1h np na lvl


RE: Informacje ! - mini majk - 09-08-2020

Ja pierdole, w końcu po 7 próbach samobójczych wróciłeś

Osobiście uważam, że robiąc teraz otsa, cała mape, respy i inne pierdoły pod konkretny stage to nie powinno się nic zmieniać z expem bo był po prostu dobry i dopasowany do wszystkiego co zrobiłeś a na ***** szukać potem dodatkowej roboty bo dzieciaki będą płakać, że połowa respow się nie nadaje. Zacznij poprawiać błędy, które były i pomyśl o czymś żeby z tego co teraz narobiłeś zrobić coś co po prostu urozmaici grę. Na pewno na pierwszym miejscu taski, po drugie może jakiś event(do podjebania z innych otsow), addony, jakiś pvp bądź war system, który by nagradzał osiągnięcia dla takich godów jak ja. Żeby po prostu było co robić na tym otsie. Nie chcę mi się patrzeć czy poprawnie napisałem bo raz mam was w ***** a dwa jako naczelny świniak zjadłem pizze solo na grubym i zaraz się zrzygam

A wam cwele co chcecie evolandii ***** do ryja bo i tak siedzicie na trainerach po 15h żeby pobić White dragony na profitando

No i zapomniałem o bajce co ktoś pisze, że ile on tu osób nie sprowadzi. ***** znaczysz randomie, poleaduj trochę na otsach to cie będą ludzie kojarzyli i oglądali pozdro. Odkładam już sianko żeby kupić postać bo po 4h psycha padnie do expienia

Buy 200 szczerbiec

Ojej nie tutaj hihihihihi

PS. Ej dajcie torga proszę mam tam 300rp proszę


RE: Informacje ! - Amfa - 09-08-2020

Dajcie możliwość pływania statkami na pz