RonOTS
Aktualizacja - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Aktualizacja (/showthread.php?tid=15100)

Strony: 1 2 3 4


RE: Aktualizacja - Alzkinselanuisyb - 23-03-2020

Będzie nowy serwer ?


RE: Aktualizacja - Calerin Ed - 23-03-2020

Co Ty z tym nowym serwerem ciągle spamujesz


RE: Aktualizacja - Elite Yakuza - 23-03-2020

jakiś pajac przespał start venezii i teraz będzie się systematycznie pruł o nowy Duży uśmiech szkoda, że nie ma opcji mute tutaj :/


RE: Aktualizacja - Alzkinselanuisyb - 23-03-2020

Bocisz non stop saitama i twoi koledzy serce i senbo a potem wpadacie po 700 lv jebnij się wvglowe jak mnie pajacem nazywasz


RE: Aktualizacja - Ab Ignem - 24-03-2020

Prawda jest taka, że nie ma najmniejszego sensu tracić czasu na ten "projekt". Nawet w dobie korona wirusa, kiedy wszyscy siedzą w domach, tutaj 9 osób online. Laurka wystawiła się sama.

Nieco wcześniej, w innym wątku, napisałem, że z mojego punktu widzenia kluczowe jest zaktualizowanie wikipedii, która na ten moment bardziej przeszkadza niż pomaga. Zwłaszcza nowym graczom. Usłyszałem w odpowiedzi, że jest zaktualizowana i zostało tylko kilka rzeczy do zrobienia. No to proszę, pierwsze z brzegu:

- Northpool ostatnia aktualizacja 2016 rok, mapa nieaktualna,
- Ankrahmun ostatnia aktualizacja 2013 rok, mapa nieaktualna,
- Yanta Ore ostatnia aktualizacja 2012 rok, mapa nieaktualna,
- Potwory ostatnia aktualizacja 2019 rok, brak wszystkich potworów i aktualnych opisów.

Kolejna laurka, którą sami sobie wystawiacie. Każdy kto tu grał i korzystał z wiki się ze mną zgodzi.

Poza tym od startu Venezi minęły 3 miesiące, a po serwerze już latają postaci 1400 lvl+ (sic!). Ten serwer nie ma żadnej koncepcji. Obserwując to, co tu się dzieje można dojść tylko do wniosku, że sens gry tutaj jest dla fanów wojen i PK. Przy czym i to szybko, bo minie miesiąc i na serwerze pustki więc wojować nie ma z kim ani kogo ubijać. Gospodarka leży. Człowiek się nie zaloguje przez miesiąc, bo np. miał urlop + potem się ogarniał w robocie z zaległościami, to mu postać usuwacie, bo nieaktywna (sic2!). Karmicie nas jakimiś pseudo update'ami, które tak naprawdę nic nie wnoszą. Mógłbym tak pisać i pisać.

Niestety po kilku latach obserwacji tego "projektu" wiem, że straciłem tu tylko czas. W tym czas na pisanie tego posta, bo nikt na niego nie zwróci uwagi. Pewnie jeszcze otrzymam jakiś pseudo pojazd po mojej osobie. Będzie to kolejna laurka. Od razu mówię, że nie mam zamiaru i nie będę wdawać się w dalsze dyskusje. Nie napisałem tego powyżej żeby dla zasady krytykować tylko dlatego żeby wskazać Wam, co denerwuje mnie jako gracza, a na co Wy w ogóle nie zwracacie - moim zdaniem - uwagi. Co gorsza, czasem próbujecie wmówić nam, że czarne jest białe, a białe jest czarne. Na dłuższą metę nic z tego nie będzie.

Wiem, że jak mi się nie podoba to mogę zabrać zabawki i pójść w inne miejsce. Zapewniam, że tak zrobię. Weźcie jednak pod uwagę, że trochę godzin na ten "projekt" poświęciłem, trochę PLN wydałem mam więc teraz pełne prawo wyrażać swoje zdanie Uśmiech


RE: Aktualizacja - Daily - 24-03-2020

Na obecną chwilę Gdyby na Venezii był przeskok lvl jak za czasów legendarnej Testorii/Toskanii byłoby dziś minimum 80 graczy na serwie a Topka miała by +800 LvL


RE: Aktualizacja - Mr Ronii - 24-03-2020

fajnie poczytac znawcow ronotsa ktorzy simuja 300 ekiem demony na edron do konca otsa


RE: Aktualizacja - Galavin Drax - 25-03-2020

(24-03-2020, 10:45 PM)Mr Ronii napisał(a): fajnie poczytac znawcow ronotsa ktorzy simuja 300 ekiem demony na edron do konca otsa

Ja bije ice golemy xD