RonOTS
Aktualizacja - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Aktualizacja (/showthread.php?tid=15100)

Strony: 1 2 3 4


Aktualizacja - Bitcoin - 06-03-2020

Witam! Mam dziś dla was pierwszą część aktualizacji, która jest szykowana od jakiegoś czasu.
A w niej:

- Poprawione działanie confirma.
- Od teraz na odpalonym spectatorze dostajecie dodatkowy exp.
- Dodano nowy Quest line, szukajcie npc Harry.
- Poprawki w silniku gry.
- Poprawiono bledy na mapie.
-Poprawki w niektórych potworach i loocie.

Więcej wkrótce!


Pozdrawiam!


RE: Aktualizacja - Alzkinselanuisyb - 06-03-2020

Siema możesz zobaczyć moje konto kilka aktów zamawiałem oto poginęły mi masakra jakaś już chyba z 300 pp na próżno wydałem a akt znów zginął xD


RE: Aktualizacja - akusarhari - 06-03-2020

Ty te aktualizacje serio robisz dla 15 osob zamiast zrobic server na ktorym gralo by ponad 300 chlopa?


RE: Aktualizacja - Alzkinselanuisyb - 06-03-2020

Ile % więcej expa za specta jest ? Czy myślałeś nad wprowadzeniem takiego ołtarza ofiar żeby gracze mogli więcej expa zrobić składając ofiary ?


RE: Aktualizacja - Calerin Ed - 06-03-2020

na tosce było takie coś , że składało sie różne itemu każego dnia inna matem takie cos robil itp...Ci co grali na tosce rawenie wiedzą oczym mówię


RE: Aktualizacja - Kamileon - 07-03-2020

Nie na wszystkich potworach daje dodatkowy exp. Na nawiedzonych stonogach nie daje


RE: Aktualizacja - Wolnoscslowa - 07-03-2020

Skladanie ofiary w zamian za podwyzszenie poziomu zdobywanego doswiadczenia bylo urozmaiceniem gry tak jak survival za top 10 bonusy.
Nie wiem dlaczego rezygnuje sie z ciekawych rozwiazan z przeszlosci.
A co do spectators to jest unikalny na ronie i warto go rozwijac.


RE: Aktualizacja - Sinistro Of Roock - 07-03-2020

Ja sobie poczekam ba spokojnie, ogarna te lby admini, otworza nawet pare projektow jak kiedys bylo za starych i zlotych czasow rona, n9 1 non, pvp z stalym malym rate jak rawena czy torgonia i taki dosatkowy typu toskania x100 i gdzie by wszystkie testowe rzeczy czy auktualizacje tam trafialy tak jak to kiedys roboli. Pojdzie reklama do no. Punio w dobrym momencie gdzie nie bedzie jakis konkurencyjnych projektow i sercer soe rozrosnie, duzo pvp, graczy i zywe projekty. A na ten momwnt patrze i sie przygladam ze smiechem, to co teraz jest tworzone i jak szybko liczba graczy spada. By sie przydalo porownac ile od 2012 gdy toskania juz upadala do czasu przejecia przez bitcoin, powstalo projektow i ile jeszcze sam lord bit jeszcze stworzy ich i czy przebije poprzednia ekipe w wstawianiu ded projektow.
Pozdrawiam wytrwalych ze po tak dlugim okresie dalwj tu graja, bo ja od 7,5 roku czekam na to by tu powrocic, doloYc cos od siebie i pograc Uśmiech.


RE: Aktualizacja - Wolnoscslowa - 08-03-2020

Byla rawenna i serwer testowy toskania, ktory mial nawet zostac zamkniety ale piski i lamenty osob tam grajacy sprawily ze zostawili to jako normalny serwer.Pozdrowienia dla devin angel jej chlopa i beatek.


RE: Aktualizacja - Bananpro - 09-03-2020

12:59 Harry: WITAJ! Dziekuje ci ogromnie za pomoc ! Tak jak obiecalem oto twoja nagroda: 2 Klejnotow Chaosu, 50 Klejnotow Zycia, 300mln punktow doswiadczenia!
12:59 Harry: Slyszalem ze Misty potrzebowala pomocy, mozesz isc i ja spytac, slyszalem ze uwielbia polowac na hellspawny.

iii?