RonOTS
Połączenie Sieny oraz Venezii - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Połączenie Sieny oraz Venezii (/showthread.php?tid=15065)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - Groberr - 02-02-2020

(02-02-2020, 07:05 PM)mini majk napisał(a): super grober, chociaż raz na edycji masówką coś zrobiłeś XDDDD totalne dominando (w sumie jak co każdą edycję, co? XDD)

To niezła masówka xD

ja umialem sie przyznac ze na sienie dostalem wpierdol ale wy nie umiecie XD co tam nikt nie bronil ci zbierac ludzi wczesniej ich bylo mniej xD

17:18 Awansowales z 869 do 870 poziomu.
Pozdrufki


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - mini majk - 02-02-2020

proszę, nie pokazuj tylko jak bezkarny jesteś na zdechłym ots bo chyba aż tam wejdziemy i pokażemy gdzie twoje miejsce XDD Ty to wiesz jak prowokować i manipulować XDXDXDD


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - Groberr - 02-02-2020

(02-02-2020, 07:37 PM)mini majk napisał(a): proszę, nie pokazuj tylko jak bezkarny jesteś na zdechłym ots bo chyba aż tam wejdziemy i pokażemy gdzie twoje miejsce XDD Ty to wiesz jak prowokować i manipulować XDXDXDD

Niestety nie masz szans a btw mam twojego chara XD LOKI ZAJEBISTY NAME XD


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - mini majk - 02-02-2020

co mnie obchodzi jaki kto sobie dał nick po kupnie XD przyjebany ładnie jesteś XD


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - Groberr - 02-02-2020

(02-02-2020, 07:51 PM)mini majk napisał(a): co mnie obchodzi jaki kto sobie dał nick po kupnie XD przyjebany ładnie jesteś XD

Brakuje mi cie bo zawsze najwiecej fragow mozna na tobie wbicSerceSerceSerceSerceZłyZłyZłyZły


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - mini majk - 02-02-2020

z kretyna próbujesz zrobić z siebie śmieszka XD nie wyjdzie ci już gagatku. A z tego co pamiętam twoje dwie postacie dzielnie miały top 1 i top 2 wyjebek XD


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - Groberr - 02-02-2020

(02-02-2020, 07:58 PM)mini majk napisał(a): z kretyna próbujesz zrobić z siebie śmieszka XD nie wyjdzie ci już gagatku. A z tego co pamiętam twoje dwie postacie dzielnie miały top 1 i top 2 wyjebek XD

Efekt końcowy wyszedł lepszy że ty zostales rozjechany a ja tu twardo stoje jak PAN TWÓJ PAN

WIĘC MÓW DO PANA TAK JAK SIE NALEZY SMIECIU XD


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - mini majk - 02-02-2020

ojejku, ale dominujesz ron otsa XDDDDDDDD podobno te 24 osób na trainerach to maja serduszko w vipie przy twoim nicku wielki taktyku wojenny XD


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - Groberr - 02-02-2020

(02-02-2020, 08:09 PM)mini majk napisał(a): ojejku, ale dominujesz ron otsa XDDDDDDDD podobno te 24 osób na trainerach to maja serduszko w vipie przy twoim nicku wielki taktyku wojenny XD

Zamiast tak klapac jadaczka to czemu nie wygraliscie :> a sie splakaliscie "Szczegolnie Szanowny Pan Kiszon , który wszystkich wołał - taka wyjebana edycja dawaj grać"

Śmierdzi Kupa Duży uśmiech

Pozdrawiam

18:16 Awansowales z 873 do 874 poziomu.


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - Janasek - 02-02-2020

Pomijając fakt, że Panowie z wrogich teamów wykłócają się kto dostał wjeb na tej edycji a kto nie wróćmy do tematu.
1. Co do połączenia serverów odpowiedz jest prosta bo po buca trzymać 2 trupy jak można mieć jednego.

2. Bitcoin przestań być miękkim **ujem robiony, tylko postaw projekt, na którym są nowe PP. Zostaw im ten jeden server i niech rzucają sie pp runami po depo jak chcą, ale dla ekonomi nowego projektu jest to nieuniknione. No i da w końcu jakiś zysk dla was.

3. Odnośnie nowej edycji jeśli kiedyś tam powstanie, oczywiście nie ubliżam classicowi bo sam kocham tą starą mape i szanuje twoją włożoną prace w wprowadzone zmiany, to zastanowiłbym się nad serverem na wzór starej toskanii z najlepszych lat, z poprawkami.

4. Jeśli chodzi o boty to powiedzmy sobie jasno. Ludzi na Ronie bez względu na clienta i tak bocili i tak. Jeśli zezwolisz na bota to prawdopodobnie ubędzie Ci graczy, którzy grają bez wspomagaczy, a jeśli dalej będzie niedozwolony to Ci co bocą bocić będą dalej i każdy zadowolony, oczywiście kary powinny być, żeby nie było tak kolorowo. Oczko

5. Zastanów się na poważnie nad ludźmi w obsłudze, dobieraj ludzi kompetentnych, którzy coś wiedzą o RonOTS.

Pozdrawiam, Brat Salvina