RonOTS
Połączenie Sieny oraz Venezii - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Połączenie Sieny oraz Venezii (/showthread.php?tid=15065)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - Groberr - 02-02-2020

(02-02-2020, 03:33 AM)Reanolog napisał(a):
(02-02-2020, 03:29 AM)Volta napisał(a):
(02-02-2020, 03:22 AM)Reanolog napisał(a): jak ten gm to chyba matem v2 pogralo mu chwile 50 osob dostał sodowki do głowki i juz cyk upadek servera xD najpierw wielce wyczekiwany update ctrl c ctrlv z toskani a teraz połaczenie na niekorzysz servera ktory mial rate x15 XD


Siena ma strate? Kretynem jestes w pare dni odrobia to co mieliby miec przyrownane w expie .
Ale jak se pp nastukaja itemami ,ktore maja tam i sprzedajac je tutaj to nikt nie powie Duży uśmiech
ja nie wiem czy 15kk expa jest do nadrobienia w pare dni w przypadku top 1 levela Uśmiech gdzie sam masz wbite 16.5kk na kupionym harze na +700 lvl czy wbiles cale 8kk od kupna hara no szybko w ***** xD
a zreszta proponuje wejsc i popytac ludzie ze sieny czy chca polaczenie a nie jakiegos troglodyty grobera co glosowal w ankiecie z 8 kont po to zeby dostac szybki wpierdolek na kolejnym serverku

Fluku kim ty jestes niech sprawdzi ile kont glosowalo
szybki wpierdolek? czekam na kolejny team kozakow co wyleca niczym pegaz z otsa

(02-02-2020, 03:39 AM)Elite Yakuza napisał(a): Nie ma to jak odpowiadać ludziom z dwóch kont xD
Rudy aka Brain Destroyer ! Ucz mnie mistrzu :/

pozdrawiam pocietych w plastry


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - akusarhari - 02-02-2020

Polaczenie serverow zrozumiem.

Kompletnie nie rozumiem po co gdy istniala Siena zrobiliscie drugi taki sam server gdzie roznilo sie tylko w nim regeneracja zycia o 2 pkt i tylko ten exp. Mysle ze nie chce wam sie pracowac nad czyms nowym gdy ma sie gowca ? ? ?

Macie gdzies byle troche drobnych zgarnac od nobow nic wiecej.


Przemyslcie kolejna decyzje i nie mydlcie nam oczu polaczeniem 2 takich samych serverow my chcemy czegos innego ***** !!!!!!!!!!!!!


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - mini majk - 02-02-2020

grober przestań robić takie dominando, proszę XDDDDDDDDDDDDDDD


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - Siwyyy - 02-02-2020

Bot legalny? :/ = exit.


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - Kiszon Is Only One - 02-02-2020

Grober przestań już bo zaczynam się o Ciebie martwić i o Twoje zdrowie psychiczne i nie wyzywaj Dominika.


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - Groberr - 02-02-2020

(02-02-2020, 11:28 AM)Siwyyy napisał(a): Bot legalny? :/ = exit.

Naucz sie czytac ze zrozumieniem widzisz tu bot legalny ? =]

(02-02-2020, 11:40 AM)Kiszon Is Only One napisał(a): Grober przestań już bo zaczynam się o Ciebie martwić i o Twoje zdrowie psychiczne i nie wyzywaj Dominika.

11:54 Widzisz siebie. Jestes mistrzem czarownikow. Jestes Bog Zycia w gildii Krolowie Zycia (Wasz Nowy Kiszon).

XD COS CHCESZ DODAC?

AniołAniołAniołAnioł


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - Creyu - 02-02-2020

o *****, ten człowiek jest przepiękny, pierwszy raz widzę kolesia który robi coś totalnie głupiego, nie śmiesznego i się jeszcze tym chwali xDDDDDDDDDDDDDDDDD


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - mini majk - 02-02-2020

no ja bym chciał dodać, że wasz "kompleks kiszona" już przestaje być śmieszny i lekko smuci XDD


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - Creyu - 02-02-2020

Jestes Bog Zycia w gildii Krolowie Zycia (Wasz Nowy Kiszon).

Przecież grober to jeden wielki chodzący kompleks XD


RE: Połączenie Sieny oraz Venezii - mini majk - 02-02-2020

mi się wydaje, że on robi 300iq bait żeby pokazać jak wielkie i bolesne pstryczki robi w nosek i żeby wrócić się z nim bawić w pięknej ronowskiej piaskownicy do której sra lukaszek ale mogę się zawsze mylić XD