RonOTS
Zapowiedź nowego świata! - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Zapowiedź nowego świata! (/showthread.php?tid=14955)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Zapowiedź nowego świata! - Brzymek - 22-11-2019

Lost odpali strumyk to wam dedyka zabraknie Uśmiech


RE: Zapowiedź nowego świata! - Lostt - 22-11-2019

Creyu nie wiem co Ty ***** za głupoty za przeproszeniem, popatrz sobie otsy 7.4 jakie wystartowały i jakie stoją ( nie bede pisać po nazwach bo matem mnie zbanuje ), to wtedy się dowiesz ile czasu ludzie maja na gre. U mnie na tsie siedzi 60 osób które napierdala non stop, maja robotę, rodzinę, zony, dziewczyny. Każdy ma czas na gierke tylko musi właśnie to być opłacalne i mieć pewność ze to postoi długo. Nie znasz się człowieku to proszę nie wypowiadaj się, bo otsy retro x1 exp z RL mapka i gra po 1300osob wiec pal gumę gościu.

Ta normalnie strumyk, przejalem polskiego twicza essa będzie grane.
Lost.


RE: Zapowiedź nowego świata! - Creyu - 22-11-2019

Pokaż mi ktore serwery stoją po kilka lat bez żadnych resetow postaci?


RE: Zapowiedź nowego świata! - Tasaker - 22-11-2019

(22-11-2019, 04:46 PM)Lostt napisał(a): Creyu nie wiem co Ty ***** za głupoty za przeproszeniem, popatrz sobie otsy 7.4 jakie wystartowały i jakie stoją ( nie bede pisać po nazwach bo matem mnie zbanuje ), to wtedy się dowiesz ile czasu ludzie maja na gre. U mnie na tsie siedzi 60 osób które napierdala non stop, maja robotę, rodzinę, zony, dziewczyny. Każdy ma czas na gierke tylko musi właśnie to być opłacalne i mieć pewność ze to postoi długo. Nie znasz się człowieku to proszę nie wypowiadaj się, bo otsy retro x1 exp z RL mapka i gra po 1300osob wiec pal gumę gościu.

Ta normalnie strumyk, przejalem polskiego twicza essa będzie grane.
Lost.

A co tam że 3/4 to tylko makery xD


RE: Zapowiedź nowego świata! - Lostt - 22-11-2019

Nie będę wypisywac tutaj nazw glabie bo bana za reklamę dostane. To ze.grales tylko ma Evo osstach8.6 to się nie dziwie dlaczego nie znasz serwerów.

Nie takie 3/4 bo mozna miec max 2 MC pozdro
Lost.


RE: Zapowiedź nowego świata! - Stamina - 22-11-2019

Może dodacie experience graczom werony?. co na 600 lvl po 60 mln expa na lvl Musieli bic? cos bedzie z tym robione?


RE: Zapowiedź nowego świata! - Bitcoin - 23-11-2019

Gracze z werony których poziomy są powyżej przeskoku lvl będą mieć wyrównane poziomy do takiego jaki mieliby bez przeskoku.
Stanie się to automatycznie ponieważ trzeba patrzeć nie na level, a na Doświadczenie, które automatycznie przeliczy się do poziomów na sienie.

Pozdrawiam!


RE: Zapowiedź nowego świata! - Danny - 23-11-2019

Jak Mesiule okres przyjdzie to ***** wszystkich po kolei Duży uśmiech nie łącz tego z brakiem osób chętnych do współpracy z Wami.
Pozdrawiam


RE: Zapowiedź nowego świata! - Rangorn Mora - 23-11-2019

No jak uwalicie boty to będzie się grało. Oczko

Pozdro


RE: Zapowiedź nowego świata! - Piotrek Ek - 23-11-2019

(23-11-2019, 07:24 AM)Scarlet Witch napisał(a): No jak uwalicie boty to będzie się grało. Oczko

Pozdro

i co ci po tym jak i tak po miesiącu dostaniesz ataku szału,poleci piana z pyska i sprzedaż chara za pp jak zawsze xDD