RonOTS
2 Nowe questy! - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: 2 Nowe questy! (/showthread.php?tid=14945)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: 2 Nowe questy! - Brzymek - 26-10-2019

(26-10-2019, 04:32 PM)Typowy Palladyn napisał(a): Nieche się wypowiadać na ten temat o nowym serwerze ale powiem wam panowie że lipa no niestety. ale jak to w życiu pokusa nie? Duży uśmiech
1 miało nie być zbyt prędko nowego serwera - długo to znaczy 2-3 miesiące 4-8 miesięcy, ja myślałem że to będzie przynajmniej rok
2 Zły co to za serwer gdzie trzeba się spowiadać Gm'owi żeby nie było kary lub pozbyć się grzechu hehe tak to rozumiem że na tym ots tak jest, na innych ots spotkać GM to rzadkość.

Nie wiem czy dobrze pisze czy to ma jakiś sens ale na pewno na temat i stwierdzenia innych,
GM może wszystko, ale zeby kraść stamine za używanie bota porażka, Bitcoin jeszcze sam piszesz ze bociłeś Duży uśmiech Boty i chetsy city to nie narkotyki 95% ludzi ich nie zostawia Pozdro pograne Duży uśmiech

Nie wiem czy się orientujesz przyjacielu, ale w tym momencie na serwerze jest 10 osób, z czego 8 na bocie.

Obecnie prawie każdy ots funkcjonuje w ten sposób - powstaje nowy serwer, ludzie wchodzą pograć, nagrają się i wychodzą. Potem startuje nowa edycja i ludzie wracają.


RE: 2 Nowe questy! - Mr Ronii - 26-10-2019

Mam wrażenie, ze Ronots obecnie składa się z dwóch rodzajów osób
1) Ludzie bijący się, potrafiący składnie się wypowiedzieć i przedstawiający jakiekolwiek logiczne argumenty, podejmujący dyskusje
2) """ Nieche się wypowiadać na ten temat o nowym serwerze ale powiem wam panowie że lipa no niestety. ale jak to w życiu pokusa nie? Duży uśmiech
1 miało nie być zbyt prędko nowego serwera - długo to znaczy 2-3 miesiące 4-8 miesięcy, ja myślałem że to będzie przynajmniej rok
2 Zły co to za serwer gdzie trzeba się spowiadać Gm'owi żeby nie było kary lub pozbyć się grzechu hehe tak to rozumiem że na tym ots tak jest, na innych ots spotkać GM to rzadkość.

Nie wiem czy dobrze pisze czy to ma jakiś sens ale na pewno na temat i stwierdzenia innych,
GM może wszystko, ale zeby kraść stamine za używanie bota porażka, Bitcoin jeszcze sam piszesz ze bociłeś Duży uśmiech Boty i chetsy city to nie narkotyki 95% ludzi ich nie zostawia Pozdro pograne """
I tacy, których odszyfrowanie wiadomości trwa dłużej niż napisanie przez nich tejże


RE: 2 Nowe questy! - Angoula - 26-10-2019

To kiedy nowy serwer?
Co do nowego serwa, Zabrać 100% staminy graczom którzy używają bota to chyba najlepszy pomysł, albo odpalić z klientem 8.6 zeby każdy co chce używa bota i niech bot będzie legalny, pewnie hejty polecą Ale to w jakim sposób przyciaglo by dużo graczy, z dwojga złego lepiej w te stronę

Zrób test serwer i wprowadź zmiany na Nowym serwie a siene zostaw bocikom


RE: 2 Nowe questy! - Rangorn Mora - 26-10-2019

(26-10-2019, 03:09 AM)Bitcoin napisał(a): @Kiszon, dokładnie taki jest zamysł :]
Tylko że nie wiem czy zabieranie całej staminy od razu jest dobre, myślałem o czymś bardziej 1/3 1/2, jak ktoś boci to i tak się złapie raz i drugi i tyle, a nawet jak mu zabiorę 1/2 staminy to trochę poexpi i koniec będzie.Jednocześnie będzie uproszczone sprawdzanie, będzie określony czas jaki ktoś ma na odpisanie, czyli
Obsługa pisze Witaj
Gracz ma czas na zabicie mobów, zebranie loota czy co tam innego żeby nie było że się posrał i nie zdążył odpisać. Mija np 30 sekund
Jeżeli odpisze sensowną odpowiedź, jedną i jeszcze drugie pytanie żeby sprawdzić czy nie responder to zostaje nie karany, jeżeli po 30 sekundach nie odpisuje znaczy to, ze bocił, ale zdążył dojść do kompa i zostaje ukarany. I ten czas uprości to, że nie będzie płaczu, że ten dostał bana od razu a ten po minucie, a ten sima walił i nie mógł odpisać itd....
Poza tym rozgrywka się zmienia w tym kierunku, że expienie w party będzie duuuużo bardziej opłacalne, dlatego marnowanie staminy na bota będzie mało efektowne Uśmiech
Tak stamina będzie się ładowała prawidło Uśmiech


Pozdrawiam!

Pozdrawiam!

W sumie pomysł ciekawy, tylko tak naprawdę to wyjdzie w praniu czy rzeczywiście pomaga. Też zauważ, że musisz mieć kompetentne osoby w obsłudze żeby nie było takich sytuacji, że jak po 30 sekundach nie odpiszesz to ban. Chodzi mi o sytuacje gdzie np napierdalamy w roomie na DFQ z orshabalami na mordzie a jakiś TR się tepuje i dupe zawraca, albo podczas bicia bosa, robienie questa na 500+ itd. Nawet na wspólnym expie we 3 mieliśmy taką sytuacje, że jakiś tr się tepnął i się głupio pyta czy jesteśmy, a był sepct odpalony itd. Po prostu czasami nie ma czasu zeby odpisywać jak się ma na mordzie pełno mobków i o takie sytuacje powinno się zadbać żeby w nowym regulaminie była jakaś wzmianka o tym.

Co innego jak masz te sytuacje np na lava golemach zobacz sobie ile Hauru tam tego wybił, a też sporo bocił, a ile teraz tego typek ma ubite, no nie powiesz, że to ręcznie zrobił? Ja wybiłem ręcznie 14k czy jakoś tak mobków i już miałem dość... To widać po prostu kto boci, a kto nie i takie osoby powinny znaleźć się najlepiej na jakieś czarnej liście, która będzie publiczna. Tak, że oprócz obsługi to zwykli gracze będą mieli łatwy wgląd w to kto boci i ich należycie ukarać. Powiedzmy, że takiego botera się przyłapie to na 30 dni jego chara i reszte innych postaci trafia na taką listę, a jak się będzie to notorycznie powtarzać(co np będą też zgłaszać inne gracze) to delete z servera z banem na IP i hosta. To chyba jedyne sensowne rozwiązanie oprócz tej staminy o której piszecie.

No i przydałby się nowy serwer z tymi zmianami, które już teraz są obecnie to spokojnie można postawić nowy serv, ja nie widzę przeciwwskazań, nie musisz kasować Sieny. Tylko trzeba może przy pomocy jakiejś ankiety zdecydować jaki będzie EXP na nowym serwerze? Co o tym myślisz? Bo niewiem czy jest sens robić taki sam rate jak na Siennie.

Pozdro
M.


RE: 2 Nowe questy! - Milerson - 26-10-2019

Według mnie jaki ma być exp niech zdecyduje sam GM po prywatnych testach, ankieta taka nie będzie miała sensu bo ludzie często i gęsto sami nie wiedzą chcą.


RE: 2 Nowe questy! - Jeed - 27-10-2019

Witam zastanowcie sie nad zrobieniem PVP - by byla mozliwosc wybrania czy chcesz walczyc czy nie, bo widzę fantastyczna 3 psuja caly server Uśmiech
Najlepiej niech wyrazi opinie obsluga bo widzi co sie dzieje .


RE: 2 Nowe questy! - Creyu - 27-10-2019

Jeżeli chcesz mieć serwer gdzie nikt Cie nie będzie bił, to są 2 serwery na których możesz sobie grać i nikt Ci przeszkadzać nie będzie, Ron NON-PVP noice.
Dlatego właśnie nie powinno być ankiet dotyczących nowego serwera, bo takie osoby też mają prawo głosu.


RE: 2 Nowe questy! - Kiszon Is Only One - 27-10-2019

^
Przy zakładaniu powinien być obowiązkowy test IQ poniżej 100 masz zablokowane pisanie komentarzy. Tak TR Cię zbanuje bo bijesz orshabaala, zapewne postawiłeś bota na DFQ 420 lvlem...


RE: 2 Nowe questy! - Brzymek - 27-10-2019

@Typowy Palladyn




RE: 2 Nowe questy! - Rangorn Mora - 27-10-2019

No to może opcja taka jak kiedyś była, wiadomo, że to nie wróci ale zamiast 1 serwera postawić 3 z różnymi opcjami(exp itd.) no i w końcu zrobić porządną reklamę? Przecież macie tych tibijskich yt nie wierze, że z pacca nie można im sponsorować przysłowiowego piwa za reklamę?