RonOTS
2 Nowe questy! - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: 2 Nowe questy! (/showthread.php?tid=14945)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: 2 Nowe questy! - Bitcoin - 25-10-2019

Piszę o tym, że nie łatwo jest wygrać z botami, i będzie takie rozwiązanie wprowadzone jak pisałem w poście na temat tego co będzie.
Jak komuś to będzie przeszkadzało to będzie mógł sobie ewentualnie polować sam na boty.
Co do servera nie wiem, jak znajdę 1 konkretną osobę do pomocy to i w listopadzie na koniec dałoby radę, a jak nie to może styczeń? Ciężko mi powiedzieć, na pewno chcę zrobić jeszcze sporo przed nowym serveremUśmiech


Pozdrawiam!


RE: 2 Nowe questy! - Kiszon Is Only One - 25-10-2019

^
Złapiesz kogoś na bocie zabierasz staminę na 48h - efekt tego jest taki, że może dalej bocić przy czym nic nie wbija lub się budzi i idzie robić outfity/ zarabiać pieniądze/ questy. Nie wykluczasz nikogo z gry na 2 dni ani nie zniechęcasz do gry. Proste rozwiązanie i satysfakcjonujące dla każdego.


RE: 2 Nowe questy! - Brzymek - 25-10-2019

^ dobrze mówi, jeżeli dodatkowo ta stamina została już naprawiona i nie odnawia się do fulla w 2 godziny to spoko.


RE: 2 Nowe questy! - Jazda - 26-10-2019

No i znowu wpadacie w błędne kółko i dalej idziecie botom na reke, nie widzieliście tego jak im szło łapanie botow??? Nawet tego perfidnego bota jak lukashe czy jakoś tak nie wiem jak ten no hand bez exety się nazywa

[quote='Jazda' pid='88971' dateline='1572041012']
No i znowu wpadacie w błędne kółko i dalej idziecie botom na reke, nie widzieliście tego jak im szło łapanie botow??? Nawet tego perfidnego bota jak lukashe czy jakoś tak nie wiem jak ten no hand bez exety się nazywa
Ciężko było zbanować

No i znowu wpadacie w błędne kółko i dalej idziecie botom na reke, nie widzieliście tego jak im szło łapanie botow??? Nawet tego perfidnego bota jak lukashe czy jakoś tak (nie wiem jak ten no hand bez exety się nazywa)
Ale nawet jego było im ciężko zbanować.

XD.....

XD.....


RE: 2 Nowe questy! - Brzymek - 26-10-2019

ukaranie bota = pójście mu na rękę
ciekawe


RE: 2 Nowe questy! - Milerson - 26-10-2019

Nie oczekiwałbym od ziomka który w jednym poscie 3 razy cytuje swojego posta, z tego samego posta ze zrozumie o co chodzilo ww. pomysle.


RE: 2 Nowe questy! - Bitcoin - 26-10-2019

@Kiszon, dokładnie taki jest zamysł :]
Tylko że nie wiem czy zabieranie całej staminy od razu jest dobre, myślałem o czymś bardziej 1/3 1/2, jak ktoś boci to i tak się złapie raz i drugi i tyle, a nawet jak mu zabiorę 1/2 staminy to trochę poexpi i koniec będzie.Jednocześnie będzie uproszczone sprawdzanie, będzie określony czas jaki ktoś ma na odpisanie, czyli
Obsługa pisze Witaj
Gracz ma czas na zabicie mobów, zebranie loota czy co tam innego żeby nie było że się posrał i nie zdążył odpisać. Mija np 30 sekund
Jeżeli odpisze sensowną odpowiedź, jedną i jeszcze drugie pytanie żeby sprawdzić czy nie responder to zostaje nie karany, jeżeli po 30 sekundach nie odpisuje znaczy to, ze bocił, ale zdążył dojść do kompa i zostaje ukarany. I ten czas uprości to, że nie będzie płaczu, że ten dostał bana od razu a ten po minucie, a ten sima walił i nie mógł odpisać itd....
Poza tym rozgrywka się zmienia w tym kierunku, że expienie w party będzie duuuużo bardziej opłacalne, dlatego marnowanie staminy na bota będzie mało efektowne Uśmiech
Tak stamina będzie się ładowała prawidło Uśmiech


Pozdrawiam!

Pozdrawiam!


RE: 2 Nowe questy! - Kiszon Is Only One - 26-10-2019

Od razu powinno zabierać się 100% staminy i dopiero po 48h zaczyna się regenerować. Masz wybór ryzykujesz i bocisz a może się uda lub grasz jak cała reszta uczciwie.


RE: 2 Nowe questy! - Lostt - 26-10-2019

w sumie po co myslec nad nowym serverem skoro wprowadziles na ten tyle rzeczy, wystarczy jebnac szybki reset przed tym jakas mala reklame skleic jak ktos sie zna i eluwa
Lost.


RE: 2 Nowe questy! - Milerson - 26-10-2019

(26-10-2019, 04:32 PM)Typowy Palladyn napisał(a): Nieche się wypowiadać na ten temat o nowym serwerze ale powiem wam panowie że lipa no niestety. ale jak to w życiu pokusa nie? Duży uśmiech
1 miało nie być zbyt prędko nowego serwera - długo to znaczy 2-3 miesiące 4-8 miesięcy, ja myślałem że to będzie przynajmniej rok
2 Zły co to za serwer gdzie trzeba się spowiadać Gm'owi żeby nie było kary lub pozbyć się grzechu hehe tak to rozumiem że na tym ots tak jest, na innych ots spotkać GM to rzadkość.

Nie wiem czy dobrze pisze czy to ma jakiś sens ale na pewno na temat i stwierdzenia innych,
GM może wszystko, ale zeby kraść stamine za używanie bota porażka, Bitcoin jeszcze sam piszesz ze bociłeś Duży uśmiech Boty i chetsy city to nie narkotyki 95% ludzi ich nie zostawia Pozdro pograne Duży uśmiech

ad. 1 - Nie ma obowiązku żeby grać na nowym serwerze
ad. 2 - Normalny

reszty nawet nie ma co komentować, bo to jakieś wynurzenia intelektualne 10-latka

(26-10-2019, 04:32 PM)Typowy Palladyn napisał(a): Nieche się wypowiadać na ten temat o nowym serwerze ale powiem wam panowie że lipa no niestety. ale jak to w życiu pokusa nie? Duży uśmiech
1 miało nie być zbyt prędko nowego serwera - długo to znaczy 2-3 miesiące 4-8 miesięcy, ja myślałem że to będzie przynajmniej rok
2 Zły co to za serwer gdzie trzeba się spowiadać Gm'owi żeby nie było kary lub pozbyć się grzechu hehe tak to rozumiem że na tym ots tak jest, na innych ots spotkać GM to rzadkość.

Nie wiem czy dobrze pisze czy to ma jakiś sens ale na pewno na temat i stwierdzenia innych,
GM może wszystko, ale zeby kraść stamine za używanie bota porażka, Bitcoin jeszcze sam piszesz ze bociłeś Duży uśmiech Boty i chetsy city to nie narkotyki 95% ludzi ich nie zostawia Pozdro pograne Duży uśmiech

ad. 1 - Nie ma obowiązku żeby grać na nowym serwerze
ad. 2 - Normalny

reszty nawet nie ma co komentować, bo to jakieś wynurzenia intelektualne 10-latka