RonOTS
2 Nowe questy! - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: 2 Nowe questy! (/showthread.php?tid=14945)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: 2 Nowe questy! - Bitcoin - 24-10-2019

Tak, tylko że to nie jest tak że szukasz kogoś, ja taką osobę muszę wprowadzić, porobić konta na test server wytłumaczyć itd, tracę na to 5h przez które zrobiłbym DUŻO innych rzeczy, po czym ta osoba nie robi NIC. I potem wprowadzam takich osób 10 i przez 2 tygodnie ja nie zrobiłem prawie nic i oni też.
A co do bh to wygląda to tak jak napisałem wyżej, wielkie chęci 0 efektu.
Szukanie osób które trują mi *****ę tracę na nie czas i inni z obsługi po to żeby ktoś po 1 dniu zmienił zdanie jest zbyt czasochłonne, a niestety takie osoby to średnio wszyscy czyli 95%, nie będę tracił teraz miesiąca na sprawdzanie ludzi po to żeby ktoś mi 2 tygodnie pomógł bo lepiej jak ten czas poświęcę na pracę.
Co do innych rzeczy jak filmik promocyjny itd Szczerze to nie chce mi się dalej pisać tego posta.
Ja nie mogłem przez 2 miesiące znaleźć osoby, która umie i chce zrobić SCREENA a wy mówicie o jakiś filmikach czy innych rzeczach.

Pozdrawiam!


RE: 2 Nowe questy! - Kiszon Is Only One - 24-10-2019

^
Ciekawe


RE: 2 Nowe questy! - Bitcoin - 24-10-2019

^
Bardzo.

Pozdrawiam!


RE: 2 Nowe questy! - Brzymek - 24-10-2019

Dobra Panie Ge-em, meliska do ręki, zamknij bitbaja tego i słuchaj:

Zastanów się nad tym, co jeszcze jest do zrobienia i czy jest to teraz potrzebne.
Jeżeli uznasz, że skończyłeś to nie wypuszczaj tego na obecnym serwerze, tylko już na nowym.
Przed startem nowego serwera zrób dla wybranych osób test serwer, najlepiej dla tych, którzy tu grają 10000 lat i mają pojęcie o grze oraz iq wyższe niż np. Lukasze.
Odpowiednie osoby przetestują respy tak, żeby nie trzeba było hotfixów robić co 3 godziny.
Podasz timspika dla tych ludzi, będą sobie tam siedzieć, ewentualnie zrobi się grupę na fejsie, żeby ludzie mogli się z Tobą w łatwy sposób komunikować.

Co do filmików etc:
Mamy jakieś nagrywki i osoby, które mogłyby to w jakiś sposób spróbować zmontować. Nie chodzi o to, żeby targetować się na nowe osoby, które mają wyjebane w szukanie "unikalnych otsów". Wystarczyłoby pokazać, że na tym otsie faktycznie coś się dzieje nawet przy 50 osobach online, to może kilka starych osób by nabrało zajawki.

Co do pomocy z mojej strony:
Osobiście mogę coś doskrobać na wiki jeśli będzie trzeba, żeby nowy serwer wypadł jak najlepiej. Mogę zaproponować logiczne propozycje zmian starych respów, które analizowałem i szmaglowałem godzinami lub wytestować nowe miejscówki, których jeszcze nie widziałem na oczy. Pisaliśmy ze sobą nie raz na różne tematy (akurat wtedy dotyczące knighta) i komunikacja ze mną [Bot] chyba nie była najgorsza, co? Uśmiech

Oczywiście do tego wszystkiego potrzebne mi jest jakieś potwierdzenie, że nowy serwer powstanie, wtedy jakaś motywacja chociaż będzie

Niektórym osobom zależy, żeby pograć sobie czasami na tym otsiku.
Nie obiecuję, że w ogóle Ci pomogę z czymkolwiek, ale zawsze możesz spróbować.
Jakbyś już się zastanowił, a ja zapomnę o całym tym pierdolniku to napisz do mnie na maila. Jeżeli po takim czasie Ci odpiszę to jest duża szansa, że z chęcią pomogę.
Zapisz sobie gdzieś mojego maila z tyłu zeszyciku od analiz cen eteru:
g.brzymowski@gmail.com


RE: 2 Nowe questy! - Bitcoin - 24-10-2019

Do startu servera jeszcze długa droga Uśmiech
To co musi być skończone przed startem:
Wiki -Chociaż część podstawowa z itemami itd, questy dalsze niech sobie każdy odkrywa *
Dodane nowe questy
Poprawione kilka bugów typu war mod
Wprowadzenie do końca zmian w balansie jak dodatkowy mana regen dla magicznych i takie tam
Dokończenie respów,map
Zrobiona zapowiedź z reklamą servera gdzie będzie opisane co jest zrobione,nowe,poprawione itd - Już powoli się robi *
Wprowadzone zmiany w regulaminie i takie tam
I pewnie jeszcze coś by się znalazło, 2 zaznaczone rzeczy gwiazdkami to są rzeczy których ja nie zrobię bo dostaję palpitacji serca jak mam pracować z tekstem i grafiką,
reszta to już głównie moja robota lub Matema
Pozdrawiam!


RE: 2 Nowe questy! - Marcinbaca - 24-10-2019

No i gitarka. Chętnie pogram.

Froster/Marian


RE: 2 Nowe questy! - Lukasze - 24-10-2019

(24-10-2019, 05:25 PM)Brzymek napisał(a): Dobra Panie Ge-em, meliska do ręki, zamknij bitbaja tego i słuchaj:

Zastanów się nad tym, co jeszcze jest do zrobienia i czy jest to teraz potrzebne.
Jeżeli uznasz, że skończyłeś to nie wypuszczaj tego na obecnym serwerze, tylko już na nowym.
Przed startem nowego serwera zrób dla wybranych osób test serwer, najlepiej dla tych, którzy tu grają 10000 lat i mają pojęcie o grze oraz iq wyższe niż np. Lukasze.
Odpowiednie osoby przetestują respy tak, żeby nie trzeba było hotfixów robić co 3 godziny.
Podasz timspika dla tych ludzi, będą sobie tam siedzieć, ewentualnie zrobi się grupę na fejsie, żeby ludzie mogli się z Tobą w łatwy sposób komunikować.

Co do filmików etc:
Mamy jakieś nagrywki i osoby, które mogłyby to w jakiś sposób spróbować zmontować. Nie chodzi o to, żeby targetować się na nowe osoby, które mają wyjebane w szukanie "unikalnych otsów". Wystarczyłoby pokazać, że na tym otsie faktycznie coś się dzieje nawet przy 50 osobach online, to może kilka starych osób by nabrało zajawki.

Co do pomocy z mojej strony:
Osobiście mogę coś doskrobać na wiki jeśli będzie trzeba, żeby nowy serwer wypadł jak najlepiej. Mogę zaproponować logiczne propozycje zmian starych respów, które analizowałem i szmaglowałem godzinami lub wytestować nowe miejscówki, których jeszcze nie widziałem na oczy. Pisaliśmy ze sobą nie raz na różne tematy (akurat wtedy dotyczące knighta) i komunikacja ze mną [Bot] chyba nie była najgorsza, co? Uśmiech

Oczywiście do tego wszystkiego potrzebne mi jest jakieś potwierdzenie, że nowy serwer powstanie, wtedy jakaś motywacja chociaż będzie

Niektórym osobom zależy, żeby pograć sobie czasami na tym otsiku.
Nie obiecuję, że w ogóle Ci pomogę z czymkolwiek, ale zawsze możesz spróbować.
Jakbyś już się zastanowił, a ja zapomnę o całym tym pierdolniku to napisz do mnie na maila. Jeżeli po takim czasie Ci odpiszę to jest duża szansa, że z chęcią pomogę.
Zapisz sobie gdzieś mojego maila z tyłu zeszyciku od analiz cen eteru:
g.brzymowski@gmail.com

ciekawe kto ci powiedział ze cos testowałem.. bo chyba nazwy pomyliłeś


RE: 2 Nowe questy! - Brzymek - 24-10-2019

Przykro mi z twojego powodu.


RE: 2 Nowe questy! - Lukasze - 24-10-2019

(24-10-2019, 10:04 PM)Brzymek napisał(a): Przykro mi z twojego powodu.

pisz mi więcej może w końcu podbijesz swoja samoocenę i zrozumiesz ze takie zachowanie jest bezsensowne


RE: 2 Nowe questy! - Bruv - 24-10-2019

po 1 to ja wam cos powiem wszystkim mistrz pvp i ots jest tutaj na forum i teraz czas na reflekcje.

zamknac te ***** bo sie gowno znacie, kazdy potrafi tylko negowac drugiego powiem tak ***** na zrob ten server nowy bo ci najebe klapsow, duzo nie trzeba wprowadzac skoro bylo tylko update poza tym zrob addon dole i tyle pozdrawiam mistrz ots najebe wam klapsow john cena dziwko