RonOTS
2 Nowe questy! - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: 2 Nowe questy! (/showthread.php?tid=14945)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: 2 Nowe questy! - Alzkinselanuisyb - 21-10-2019

Nie ***** o borach no i co niech sobie boca wyjebane


RE: 2 Nowe questy! - Vipson - 22-10-2019

(21-10-2019, 12:16 PM)Alzkinselanuisyb napisał(a): Nie ***** o borach no i co niech sobie boca wyjebane
tak samo wyjebane w ciebie, parchu *****


RE: 2 Nowe questy! - Brzymek - 22-10-2019

(20-10-2019, 11:35 AM)Alzkinselanuisyb napisał(a): Jaki ***** nowy serwer do *****? Ma zostać ten nie będę ***** od nowa expil ręcznie wy blogerzy
to wam rybka a ja ostatnio tyle tych serwerów i nowych postaci że starczy.

Nikt Ci nie każe grać na nowym serwerze. Twój głos nie wydaje się być jakkolwiek wartościowy w tym temacie.
Po zaprezentowaniu twojego debilizmu można wywnioskować, że psujesz tylko opinię dla tego otsa.

(21-10-2019, 04:29 AM)Scarlet Witch napisał(a): Fajnie bym może nawet wrócił grać ale jak widzę u typa 89000 zabitych lava golemów to się odechciewa.
Praktycznie grają same boty więc nie ma sensu dalej tego prowadzić.
Zróbcie nowy albo reset z tymi wszystkimi zmianami i porządny system blokujący boty to będzie się ludziom chciało grać, a tak to jest niestety lipa.

Pozdro
Mora

Boci na gównopotworach przy niezaludnionym otsie. Gdyby tu grały stare ekipy to raczej nie miałby takiej swobody,
poza tym Pan ge-em wprowadził magiczny antybotowy system utrudniający życie(?).

Co do nowego serwera uważam, że powinien niedługo jakiś wystartować. Panie Ge-Em dokończ sobie co masz dokończyć i zacznij powoli myśleć nad nową edycją,
bardziej dopracowaną od tego, co było na początku.

Gdybyś potrzebował testerów do mobków na planszy to służymy pomocą.

Pozdrawiam,
Brzymek / old Bot

ps. jeΒać cie grober


RE: 2 Nowe questy! - Bitcoin - 23-10-2019

@up System antybotowy nie jest włączony jeszcze :]
A co do nowego servera, pytało o to mnóstwo osób, nie wiem kiedy będzie. Nie jestem wstanie stwierdzić, dlatego że prace idą powoli i cały czas wszystko się zmienia bo raz mi ktoś pomaga raz nie, może za miesiąc, może 2 a może na wiosnę, nie wiem.

Pozdrawiam!


RE: 2 Nowe questy! - Milerson - 23-10-2019

To zrób osobnego newsa z listą osób potrzebnych do pomocy, ktoś się znajdzie na pewno do pomocy.


RE: 2 Nowe questy! - Reanolog - 23-10-2019

mam nadzieje ze przy starcie kolejnego servera poleci delete wszystkich harow z werony i sieny Uśmiech


RE: 2 Nowe questy! - Bitcoin - 24-10-2019

Pisałem 10x takich postów, i jedyne co znalazłem to stratę czasu na wprowadzanie ludzi, którzy nic nie zrobili.
Te osoby które mi pomogły faktycznie, nie będą się czuły urażone tym co napisałem bo wiedzą, że doceniam każdą pomoc.
Nie mam zamiaru tracić czasu na wprowadzenie kolejnych ludzi po to żeby przestali odpisywać po tym jak przebiegli mapę na bh.
Tak więc robię tyle ile mogę, a ci co mi pomagają robią to w takim zakresie jakim mogą dlatego nie mogę zaplanować za bardzo bo też zależy to od tych kilku osób które mi pomagają.
Pozdrawiam!


RE: 2 Nowe questy! - Giva - 24-10-2019

Tak tu wypisujesz że nie ma kto ci pomagać a jak BH się wywala za nic nie robienie tylko za stanie w dp i pomaganie to lepiej żeby ludzie bocili,faktycznie masz rację, fajnie że są zmiany tylko chłopie zastanów się czy jest sens wypuszczać je na ten server i czy nie lepiej zrobić wszystkiego i wypuścić nowego.


RE: 2 Nowe questy! - Milerson - 24-10-2019

Nie mówię o BH, ale ludzie od skryptów itp. też są potrzebni, sam powiedziałeś że część Ci pomagala, kilka takich naborów i zostaną Ci którzy faktycznie chcą pomóc, już nawet nie chodzi o prace nad serwerem ale np. stworzenie nowego filmiku promocyjnego, z poprzedniego serwera jest około 15gb nagran


RE: 2 Nowe questy! - Brzymek - 24-10-2019

Panie Ge-em, pozwolę przytoczyć sobie słowa słynnego rapera:

Szukajcie aż znajdziecie

W końcu znajdzie się ktoś, kto faktycznie pomoże Uśmiech