RonOTS
Update Drakeny Chakoye ! - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Update Drakeny Chakoye ! (/showthread.php?tid=14901)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Update Drakeny Chakoye ! - Mr Ronii - 22-08-2019

143 sorca na realu to wbijam w tydzien bez boostow wiec co to za osiagniecie?


RE: Update Drakeny Chakoye ! - Reanolog - 22-08-2019

Może wbił te 143 lvl bez żadnego płaczu na forum??


RE: Update Drakeny Chakoye ! - Psikuta - 22-08-2019

Szkoda czasu na ten serwer I na psy wojny.
Patrz na ROK w ktorym ja gralem tam w tym czasie wbic bys sie mogl na pals
PS teraz tam zbiera sie lots 1 kliknieciem lewego przycisku myszy na Ron it's lots zbieraja botem.


RE: Update Drakeny Chakoye ! - Reanolog - 22-08-2019

Patrzę i nie widzę znaczy widziałem jak padles od 3 osób na warze i ten płacz na ts haha


RE: Update Drakeny Chakoye ! - Bitcoin - 22-08-2019

Nie chcę mi się nawet dyskutować z kimś na twoim poziomie, bo jeżeli chce się z kimś wchodzić w dyskusję to wypadałoby mieć POJĘCIE o tym co się mówi, a jak widać w twoim przypadku piszesz coś co nie jest nawet prawdą więc całe twoje założenia oparte są o gówno, które gadasz a nawet go nie sprawdziłeś i prosisz o coś co już jest (np shared).
Postanowiłem ci odpisać, żeby ludzie wiedzieli, że gówno wiesz i zresztą sami ci to udowodnili.
Następną sprawą jest, że weź pod uwagę że nie jestem real tibia cipsoft albo ots, którego robi 10 osób, tylko 80% związanych z samą grą robię sam i nie mam 18 rąk żeby zrobić wszystko jak np daily questy, które mam w planach od początku i inne rzeczy, ale muszę Cię zdziwić, że to ZAJMUJE CZAS.
Była możliwość odpalić taki server jaki jest, który i tak większości graczy się zajebiście podobał w porównaniu do poprzednich i cały czas idziemy do przodu, albo żebyście czekali rok.
Jak dla mnie serwer wypalił dobrze i jest włożone w to mnóstwo pracy chociaż jeszcze więcej do zrobienia, ale jestem zadowolony i gracze też, a tobie jak nie pasuje to dziękuję dobranoc wróć za pół roku albo może lepiej nigdy.
Pozdrawiam!


RE: Update Drakeny Chakoye ! - Psikuta - 22-08-2019

Ja nie mowie ze byla Hujnia tez uwazam ze to jest najlepszy serwer od lat. Ale wez pewne rzeczy pod uwage o ktorych pisalem I pomogly by najac kogos do wspolpracy I uatrakcjnilo by GRE to nuda sprawia ze ludzie odchodza ja wbilem 650 rp I nie gram z 2 tygodnie bo nie ma nic ciekawego do roboty.


RE: Update Drakeny Chakoye ! - Milerson - 22-08-2019

Dandi ty masz jakies orzeczenie o niepelnosprawnosci?


RE: Update Drakeny Chakoye ! - Reanolog - 22-08-2019

Jak gość siedział na tsie to dostał epilepsji jak wyskoczył mu komunikat o levelu w dół


RE: Update Drakeny Chakoye ! - Bezrobocie - 22-08-2019

Ja już od 3 tygodni mówię i będę to powtarzał przez następne 3 edycje, że GM po prostu ma kwit za to, że trzyma tu dandiego. Coś za zasadzie "zatrudnij w swojej firmie niepełnosprawnego".
Bez pozdrowień


RE: Update Drakeny Chakoye ! - Kazanska - 23-08-2019

No nie mogę, No kur*wa nie mogę co ten gościu pisze.