RonOTS
Eventy :) - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Eventy :) (/showthread.php?tid=14853)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Eventy :) - Ewelina Lisowska - 28-07-2019

ustaw sobie baksik na awatar w 2k19 półmózgu ciapaty, ha tfu


RE: Eventy :) - Vipson - 28-07-2019

(28-07-2019, 05:54 PM)Pro Dziekan napisał(a):
(26-07-2019, 11:55 PM)Vipson napisał(a): On to robi dla nas za frajer , a my gramy za frajer . Co to ma do rzeczy? Ludzie się męczą żeby wbijać lvl/expa a tu nagle +15% i zwiększony loot .
Zastanów się czy robisz classica czy kolejnego orsh otsa bo powoli w tą strone idziesz a te rpki i eki grające rpg to powiem tak , nie powinniscie mieć w ogóle głosu na tym forum bo ***** sie znacie ELDO.

Myślałeś może o tym, żeby kiedyś np. zamknąć pi.zde? xD boli cię to, że nie każdy ma downa i tłucze wszystkich jak leci tylko woli spokojnie pograć wbijając lvl i zbierając sobie itemy xD ty i tobie podobni uważacie się za takich kozaków bo macie "skilla" w PvP tylko szkoda, że na mieście już takimi kozakami byście nie byli xD każdy gracz, czy to spokojny czy ten od PvP miał, ma i będzie mieć takie samo prawo głosu więc klaśnij się w piz.de i skończ te płacze lamenty bo nic tym nie ugrasz, a tylko większej beki dostarczasz myślącym graczom xD

***** cos o mysleniu a wczesniej gadasz jaki w rl jestem nie znajac mnie totalnie , jestes szczochem z iq piachu wiec nie masz prawa glosu , essa .
Co do Fugi sprawa jasna , cygany sprzedawac dywany


RE: Eventy :) - Najemnicy - 29-07-2019

Szpital w Toszku czeka na nowych pacjentów jakby Was tam wszystkich wsadzić to by miejsc zabrakło.


RE: Eventy :) - Pro Dziekan - 30-07-2019

(28-07-2019, 11:37 PM)Vipson napisał(a):
(28-07-2019, 05:54 PM)Pro Dziekan napisał(a):
(26-07-2019, 11:55 PM)Vipson napisał(a): On to robi dla nas za frajer , a my gramy za frajer . Co to ma do rzeczy? Ludzie się męczą żeby wbijać lvl/expa a tu nagle +15% i zwiększony loot .
Zastanów się czy robisz classica czy kolejnego orsh otsa bo powoli w tą strone idziesz a te rpki i eki grające rpg to powiem tak , nie powinniscie mieć w ogóle głosu na tym forum bo ***** sie znacie ELDO.

Myślałeś może o tym, żeby kiedyś np. zamknąć pi.zde? xD boli cię to, że nie każdy ma downa i tłucze wszystkich jak leci tylko woli spokojnie pograć wbijając lvl i zbierając sobie itemy xD ty i tobie podobni uważacie się za takich kozaków bo macie "skilla" w PvP tylko szkoda, że na mieście już takimi kozakami byście nie byli xD każdy gracz, czy to spokojny czy ten od PvP miał, ma i będzie mieć takie samo prawo głosu więc klaśnij się w piz.de i skończ te płacze lamenty bo nic tym nie ugrasz, a tylko większej beki dostarczasz myślącym graczom xD

***** cos o mysleniu a wczesniej gadasz jaki w rl jestem nie znajac mnie totalnie , jestes szczochem z iq piachu wiec nie masz prawa glosu , essa .
Co do Fugi sprawa jasna , cygany sprzedawac dywany

Bo znam siebie i wiem, że te wszystkie ura bura PvP byście się posrali przede mną xDDDD


RE: Eventy :) - Creyu - 30-07-2019

(30-07-2019, 08:43 AM)Pro Dziekan napisał(a):
(28-07-2019, 11:37 PM)Vipson napisał(a):
(28-07-2019, 05:54 PM)Pro Dziekan napisał(a):
(26-07-2019, 11:55 PM)Vipson napisał(a): On to robi dla nas za frajer , a my gramy za frajer . Co to ma do rzeczy? Ludzie się męczą żeby wbijać lvl/expa a tu nagle +15% i zwiększony loot .
Zastanów się czy robisz classica czy kolejnego orsh otsa bo powoli w tą strone idziesz a te rpki i eki grające rpg to powiem tak , nie powinniscie mieć w ogóle głosu na tym forum bo ***** sie znacie ELDO.

Myślałeś może o tym, żeby kiedyś np. zamknąć pi.zde? xD boli cię to, że nie każdy ma downa i tłucze wszystkich jak leci tylko woli spokojnie pograć wbijając lvl i zbierając sobie itemy xD ty i tobie podobni uważacie się za takich kozaków bo macie "skilla" w PvP tylko szkoda, że na mieście już takimi kozakami byście nie byli xD każdy gracz, czy to spokojny czy ten od PvP miał, ma i będzie mieć takie samo prawo głosu więc klaśnij się w piz.de i skończ te płacze lamenty bo nic tym nie ugrasz, a tylko większej beki dostarczasz myślącym graczom xD

***** cos o mysleniu a wczesniej gadasz jaki w rl jestem nie znajac mnie totalnie , jestes szczochem z iq piachu wiec nie masz prawa glosu , essa .
Co do Fugi sprawa jasna , cygany sprzedawac dywany

Bo znam siebie i wiem, że te wszystkie ura bura PvP byście się posrali przede mną xDDDD

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


RE: Eventy :) - Vipson - 30-07-2019

Pro dziekan , pierdolnij sie w czerep placku xD ***** ceaniaki w rl


RE: Eventy :) - Pro Dziekan - 30-07-2019

(30-07-2019, 12:23 PM)Vipson napisał(a): Pro dziekan , pierdolnij sie w czerep placku xD ***** ceaniaki w rl

Nie wierzysz? Zapraszam lamusie xD szybko wtłukę ci rozum do tego tępego łba


RE: Eventy :) - Mr Ronii - 30-07-2019

"Starajmy się, poprzez modlitwę i działania, stawać się ludźmi, którzy wygnali przemoc ze swego serca, słów i gestów oraz budować wspólnoty bez przemocy, które troszczą się o wspólny dom. " ~ Papież Franciszek
Pokój twemu duchowi pro dziekanie tibijski


RE: Eventy :) - Fugas - 30-07-2019

nazywam sie mobil i mieszkam w grabkowicach i do tego rok temu poznalem co to szczescie ey ey ey ey nazywam sie skalniak i wczoraj ogolilem siusiaka nie wiem po co bo jestem gruba ***** i robie cardio w swojej kawalerce kiedy wstaje srac


RE: Eventy :) - Vipson - 31-07-2019

Idz Dziekan na arene i poprzekladaj sobie mshoty , pocwicz to bo i tak w zyciu nic nie osiagniesz