RonOTS
[BŁĘDY SERWERA] - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Poza Tematem / Offtopic (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Dział: Ogólne / General (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: [BŁĘDY SERWERA] (/showthread.php?tid=14847)



[BŁĘDY SERWERA] - Karius - 22-07-2019

- Najwazniejsze - utrata
22:56 Posiadasz blogoslawienstwa 2 stopnia.. W przypadku smierci (od gracza) stracisz: 0.5%, (od potworka) stracisz: 0.25%.

proponuje zmiane na poniżej bo nie odczuwalne są tu śmierci

22:56 Posiadasz blogoslawienstwa 2 stopnia.. W przypadku smierci (od gracza) stracisz: 1%, (od potworka) stracisz: 0.50%.

- Raportuje o zmiane nicku Hewrah - namelock 1 na 60 dni jest tragedią na tym serwerze i stratą pieniędzy dla otsa - zgodziłbym się na 1x na 7 dni ale nie 60. I każda kolejna zmiana nicku rosnąco cenowo np1-50pp
2-100pp 3-200pp 4-400pp itd.

- desintegrates - nie działa stosując ja pod graczem nie da sie nic usunąc z trasha

- barbariany - nie da się pushować po krzesłach , które są cześcią mapy - dramat

- Gildia Harlem - nie akceptowała wojny - war mod sam sie włączył przez to że tylko gildia Hewrah powiedziała i automatycznie po restarcie pojawiły się zielone czaszki.

- Wystawiłem item na market sprzedałem go z 1 konta na 2 konto żeby przesunąc sobie pp - zabrało mi 895 pp a dla 2 konta dało całe 0/.

- Nie popieram paraliżowania przez knighta i palladyna
Mag - zwykły paraliż / Druid - mocny paraliż

- Wszystko co na mapie jest ale elementem mapy gry typu krzesło - nie da sie przesunac gracza jest dramatyczne.

- Mapa super na tej edycji - brakuje tylko czegoś co jest blisko czyli spawn typu sea serpenty w wersji - podwodnego statku labiryntowego gdzie wyskakuja po 2-3 potwory .

- Akty wlasnosci za pp

- Zbudowanie npc do sellania np - essencji na tym serwerze nikt nie musi zbierać tego są kompletnie bezwartościowe\


NOWA WYSPA ----------------------> TO NAJGORSZY DRAMAT JAKI JEST

OK ZGODZĘ SIĘ TE ITEMY TYPU DIAMENTY LUSKI - ZBIERAMY / ZEBRALISMY ALE TE 450 ASHY ITD. TO JUZ JEST PRZESADA / POWINNO BYC SWOBODNE PLYWANIE NA TO STATKIEM , ZEPSUTE JEST TO ZE TELEPORT TYLE DROGI NIE DA SIE JUZ GRAC NA TYM TO JEST OTS POD 1000000 % RPG. BIEGNE PO CHLOPA ZANIM PRZEJDE DEMONY TYP LOGAUT. NIE WIEM KTO TO ZROBIL ALE WYKONAL SWIETNA MAPE ALE KOMPLETNY BRAK LOGIKI W NIEJ.

MOJA PROPOZYCJA TO 100 DEMON ASHY NA ZAMKNIECIE TEGO MAX.

ZA DUZO BIEGANIA.


RE: [BŁĘDY SERWERA] - Ewelina Lisowska - 22-07-2019

X HEHE D


RE: [BŁĘDY SERWERA] - Mr Ronii - 22-07-2019

Zmiana ashy i latwiejszy szybszy dostep do wyspy dla wielu ludzi zeby uniemozliwic spokojne pg najwiekszym lvlom to bardzo dobry pomysl, zastanowilbym sie tylko nad zmiana ashy do 200


RE: [BŁĘDY SERWERA] - Bitcoin - 23-07-2019

Demonic Ashe nie mają nic wspólnego z wyspą.
Akty własności dzisiaj zostały dodany do sklepu.
Co do namelocka już rozmawialiśmy na ten temat.
Na to mogłem odpowiedzieć od ręki, resztę sprawdzę.

Pozdrawiam


RE: [BŁĘDY SERWERA] - Mr Ronii - 23-07-2019

Wiec na te nowa wyspe nie ma mozliwosci plyniecia statkiem? XD