RonOTS

Pełna wersja: Nie moge sie zalogowac na wlasne konta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, nie wiem dlaczego ale juz od 4 dni nie moge sie zalogowac na konto. Posiadam Login i zresetowalem haslo 2 razy i nadal mi wyskakuje ze bledne haslo albo login. Czy ktos mi wytlumaczy o co chodzi co sie stalo ??
Jak mogę zmienić Login?? skoro nie mogę się zalogować na konto?
Podbijam temat bo po długiej przerwie znikły moje punkty premium, problem z zadaniem pytania w temacie zadaj pytanie obsłudze. co jest defraudacja kasy czy jakiś problem macie?
Mam rkeya z czasów jak jak jeszcze grałem a nie było to mega dawno. po r key nie moge nic zrobić.
Proszę o jakiś kontakt celem wyjaśnienia sprawy.
Pozdro
Zbysio Jarzyna
to każdy ma was w ***** smutne , ale prawdziwe
(08-09-2020, 12:46 PM)Neptun napisał(a): [ -> ]to każdy ma was w ***** smutne , ale prawdziwe
Tak właśnie widzę, gdzieś tam na starej renomie zarobić parę zł i jakoś temat się kręci. A z drugiej strony przedawnienie to kila lat według Polskiego prawa, a więc zgodnie z prawem Polskim Zgodnie z art. 284 § 1 ustawy Kodeks karny (dalej jako „kk”), kto przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą lub prawo majątkowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Zawsze gram zimą teraz tylko chciałem obczaić acc. Ale bliżej grudnia będę miał czas zająć się sprawą. Niby drobne ale nie lubię oszukiwania.
Pozdro,
Zbysio Jarzyna
(09-09-2020, 11:01 PM)Verr napisał(a): [ -> ]
(08-09-2020, 12:46 PM)Neptun napisał(a): [ -> ]to każdy ma was w ***** smutne , ale prawdziwe
Tak właśnie widzę, gdzieś tam na starej renomie zarobić parę zł i jakoś temat się kręci. A z drugiej strony przedawnienie to kila lat według Polskiego prawa, a więc zgodnie z prawem Polskim Zgodnie z art. 284 § 1 ustawy Kodeks karny (dalej jako „kk”), kto przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą lub prawo majątkowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Zawsze gram zimą teraz tylko chciałem obczaić acc. Ale bliżej grudnia będę miał czas zająć się sprawą. Niby drobne ale nie lubię oszukiwania.
Pozdro,
Zbysio Jarzyna


Ja mam podobna sytuację zamówiłem pacc runę i nie ma jej w dp. Już 3 dni czekam a administratorzy mają to w *****. Po co mają coś robić jak kasa się zgadza. Szkoda że tylko jedna strona jest pokrzywdzona...
Wystarczy napisać sensownie jakiś temat, żebym nie musiał modlić się do Boga co ja mam zrobić.
Skąd mam wiedzieć co się stało? Nie podałeś ani nicku, ani emailu, ani nazwy konta NIC
Najlepiej napisać durnote i potem gadać że ukradłem wam 2zł, ludzie zastanówcie się, co ja mam zrobić jak nie podajecie żadnych danych.
Pozdrawiam!
(17-09-2020, 07:54 PM)Bitcoin napisał(a): [ -> ]Wystarczy napisać sensownie jakiś temat, żebym nie musiał modlić się do Boga co ja mam zrobić.
Skąd mam wiedzieć co się stało? Nie podałeś ani nicku, ani emailu, ani nazwy konta NIC
Najlepiej napisać durnote i potem gadać że ukradłem wam 2zł, ludzie zastanówcie się, co ja mam zrobić jak nie podajecie żadnych danych.
Pozdrawiam!

Dzięki Temat do zamknięcia