RonOTS

Pełna wersja: MWalee nowe respy edron
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sory za słownictwo i prostactwo ale mój poziom irytacji juz przekroczył pewien poziom..

Ile razy ***** było zgłaszane ze m walle na mostku edron na nowe respy sie bugują? Dziennie jest to samo! Tak trudno usunąć coś co nie działa? Druga sprawa nie ma tego nawet komu zgłaszać bo jak widać ots już zdechł i na tą garstke ludzi co została to obsługa ma wyjebane i nawet nie zaloguje.
skoro ots zdechl to na ***** tu logowac, nie prosciej zebys dal sobie spokoj, dobic do 0 online z nadzieja ze otworza nowa edycje?
Zacytuje hasło, ostatnio przeze mnie uwielbiane:
Płace - wymagam. Takich jak ja sie pewno tutaj więcej znalazło co wysłalo im co nieco Plnków, a oni leją na nas ciepłym moczem. Po kiego ***** wgl bierze się za coś czego nie potrafi? Z czym se nie radzi? Co go przerasta..? Swoimi zajebistymi pomysłami zamiast zwiabiac więcej ludzi to ich tylko odpedza..

OTS ma mega potencjał bo ma oryginalny silnik, mape itd.., ale czas to chyba oddać w ręce kogoś z większym doświadczeniem, a przede wszystkim z większą ambicją bo aktualny zarząd to jest kpina

Po co ruszać z czymś nowym? Pograć kilka miesięcy utopić.cos gotówki i zaś się rozczarować