RonOTS

Pełna wersja: Zmiana bonusu dla nowych graczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(29-04-2020, 10:08 AM)Typowy Palladyn napisał(a): [ -> ]A to kiedy będzie startowała ta ostatnia edycja ronots exp 100x ? serwer ""

Czekam z niecierpliwością. Z wielką chęcią bym pograł.
czemu ewidetnie nikt z osob odpowiedzialnych za serwer nie slucha graczy chcemy miec bonus do expa na stale lub staly exp np x100 jesli wam nie zalezy na graczach robcie tak dalej i grajcie sobie sami na takim expie.Panie i panowie teraz ta czesc bedzie skierowana do was chcemy expa nie sluchaja nas poprostu przestanmy grac i wrocmy dopiero wtedy gdy wroci wszystko do normy z expem a tak przytaczajac argument z waszym bonusem do expa brakuje mi do konca paru dni a juz dzis tego exp bonusu nie mam wiec co wam zalezy gra nas paru zrobcie jak my chcemy wy macie ludzi a my normalny exp
Bonus 10% dla "starych" graczy zostal celowo wylaczony?
Trochę jestem rozczarowany tym co się odpierdala.
A obsługa nawet nie informuje na czym stoimy.
Połowa graczy poszła w ***** lub sprzedaje do dziś chary za 500zl na 20 osobowym serwerze Duży uśmiech
Dacie jakąś nową edycję z większym expem poprostu?
Wszedłem się pośmiać gdzie te 130 osób dzięki Upowi Kiszona Bitcoin ^^
Prosta zasada jak coś dajesz daj wszystkim a nie tylko nowym Uśmiech
Zapraszam na Rl Kenora ktoś chętny do gry dostanie na start cc Uśmiech
Daj znać jaki masz Nick wpadnę wieczorem Duży uśmiech
(01-05-2020, 02:50 PM)Specnazu napisał(a): [ -> ]Trochę jestem rozczarowany tym co się odpierdala.
A obsługa nawet nie informuje na czym stoimy.
Połowa graczy poszła w ***** lub sprzedaje do dziś chary za 500zl na 20 osobowym serwerze Duży uśmiech
Dacie jakąś nową edycję z większym expem poprostu?

dobrze napisane po co robic serwer taki o to ma byc serwer pod graczy to my ustalamy zasady nie oni a jak chca swoje zasady niech graja sami
Xlogggggg
Gl
(exprate: 25 +0%, spawnrate: 1.5). haha jaja sobie robicie gdzie exp dla starych graczy te 10% exp x25 to dobry jest pod no pvp ! Ale wy macie w nas graczy wyjebane bo ludzie cos kupuja i jakies grosze wpadaja wiec po co cos zmieniac grczy wam ucieknie to znow zrobicie jakiegos nowego gniota pod siebie nie pod graczy
IMO GO NOWY SERWER COS W STYLU SWORDII
Stron: 1 2 3