RonOTS

Pełna wersja: Aktualizacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam! Mam dziś dla was pierwszą część aktualizacji, która jest szykowana od jakiegoś czasu.
A w niej:

- Poprawione działanie confirma.
- Od teraz na odpalonym spectatorze dostajecie dodatkowy exp.
- Dodano nowy Quest line, szukajcie npc Harry.
- Poprawki w silniku gry.
- Poprawiono bledy na mapie.
-Poprawki w niektórych potworach i loocie.

Więcej wkrótce!


Pozdrawiam!
Siema możesz zobaczyć moje konto kilka aktów zamawiałem oto poginęły mi masakra jakaś już chyba z 300 pp na próżno wydałem a akt znów zginął xD
Ty te aktualizacje serio robisz dla 15 osob zamiast zrobic server na ktorym gralo by ponad 300 chlopa?
Ile % więcej expa za specta jest ? Czy myślałeś nad wprowadzeniem takiego ołtarza ofiar żeby gracze mogli więcej expa zrobić składając ofiary ?
na tosce było takie coś , że składało sie różne itemu każego dnia inna matem takie cos robil itp...Ci co grali na tosce rawenie wiedzą oczym mówię
Nie na wszystkich potworach daje dodatkowy exp. Na nawiedzonych stonogach nie daje
Skladanie ofiary w zamian za podwyzszenie poziomu zdobywanego doswiadczenia bylo urozmaiceniem gry tak jak survival za top 10 bonusy.
Nie wiem dlaczego rezygnuje sie z ciekawych rozwiazan z przeszlosci.
A co do spectators to jest unikalny na ronie i warto go rozwijac.
Ja sobie poczekam ba spokojnie, ogarna te lby admini, otworza nawet pare projektow jak kiedys bylo za starych i zlotych czasow rona, n9 1 non, pvp z stalym malym rate jak rawena czy torgonia i taki dosatkowy typu toskania x100 i gdzie by wszystkie testowe rzeczy czy auktualizacje tam trafialy tak jak to kiedys roboli. Pojdzie reklama do no. Punio w dobrym momencie gdzie nie bedzie jakis konkurencyjnych projektow i sercer soe rozrosnie, duzo pvp, graczy i zywe projekty. A na ten momwnt patrze i sie przygladam ze smiechem, to co teraz jest tworzone i jak szybko liczba graczy spada. By sie przydalo porownac ile od 2012 gdy toskania juz upadala do czasu przejecia przez bitcoin, powstalo projektow i ile jeszcze sam lord bit jeszcze stworzy ich i czy przebije poprzednia ekipe w wstawianiu ded projektow.
Pozdrawiam wytrwalych ze po tak dlugim okresie dalwj tu graja, bo ja od 7,5 roku czekam na to by tu powrocic, doloYc cos od siebie i pograc Uśmiech.
Byla rawenna i serwer testowy toskania, ktory mial nawet zostac zamkniety ale piski i lamenty osob tam grajacy sprawily ze zostawili to jako normalny serwer.Pozdrowienia dla devin angel jej chlopa i beatek.
12:59 Harry: WITAJ! Dziekuje ci ogromnie za pomoc ! Tak jak obiecalem oto twoja nagroda: 2 Klejnotow Chaosu, 50 Klejnotow Zycia, 300mln punktow doswiadczenia!
12:59 Harry: Slyszalem ze Misty potrzebowala pomocy, mozesz isc i ja spytac, slyszalem ze uwielbia polowac na hellspawny.

iii?
Stron: 1 2 3 4