RonOTS

Pełna wersja: Mini Update i kilka zmian !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Witam,
w dniu dzisiejszym wprowadzam działający confirm, który będzie banował na 1 dzień graczy expiących. Natomiast osoby skillujące będzie kickował oraz przenosił do temple aby musieli wrócić własnoręcznie na skill.
Od teraz confirm będzie rozwijany i zmieniany, ponieważ chcę odsunąć obsługę od banowania graczy za bota, będzie za to odpowiedzialny TYLKO confirm.

Zmiana ta podyktowana jest ciągłym narzekaniem graczy na stronniczość obsługi, problemy itd. Od teraz bany za bota będą bezdyskusyjne i systemowe, a obsługa będzie mile widziana Uśmiech

@Edit Chciałbym zaprosić wszystkich na nowo powstający kanał Ronots gdzie są i będą dalej zamieszczane poradniki i inne.
https://www.youtube.com/channel/UCKMUeCz...1Sg/videos


Pozdrawiam!
Stworzono coś co umożliwia exp bez uczestnictwa gracza a nie stworzono czegoś co z automatu przepisze wskazany kod ? Może jestem w błędzie ale wydaje mi się, że spokojnie da się to obejść.
x D 5 znakuw
Prostu sposób jak z 50 graczy zrobić 20-stu Oczko
Proponuje jeszcze płatne respy dla Saitamy zeby mógł wbić sobie 2k lvl na pustym otsie.
Pozdrawiam
Ty chłopie jesteś smieszny po
1- ban na 1 dzień xDDD chyba ku r rwa na 31 chciałeś napisać
2- ludzie maja skrypty na confirmy XD
3-myślalem że masz ciut wiecej rozumu
Nadal czekam na wasze pomysły bo srać żarem tylko każdy z was umie ale jak pisałem 2 miesiące że czekam na jakiekolwiek propozycje dotyczące botów to nikt nawet słowa nie napisał, a po fakcie jak zwykle wszyscy najmądrzejsi Oczko
Ludzie mają skrypty na confirmy, człowieku na wszystko są skrypty, cipsoft mając setki milionów nie może nic zrobić z botami a ty myślisz że ja wysram nagle sposób jak zniszczyć boty w tibi, 15lat tibia walczy z botami, ale przecież wszyscy znaleźli rozwiązanie tylko u nas jest zacofanie 150lat i nic nie da się zrobić.
No i oczywiście do tego dochodzą forumowi myśliciele antybotowi którzy sami bocą i myślą że nikt nie wie a jak dostaną bana to srają mi taki spam na priv że nie mogę odpisać nikomu, bo przecież oni nie bocą tylko brata przy klawiaturze zostawili ^^


Pozdrawiam!
szanowny gmie, zdecydowanie najwiekszym policzkiem wymierzonym w boterow jest nie mianowanie glownego bota aka lukasze na BN'a.

rowniez pozdrawiam serdecznie!
Proponuje bottera wysyłać na jakas wyspe na której trzeba zrobić mini questa, po zrobieniu wraca na respa. Duży uśmiech Raczej nie wykonalne ale zawsze jakiś pomysł Język
Czy po prostu placzki serwera nie mogą się już pogodzić i zakończyć kariery ? Mi się nie podoba to nie gram.
Gm jest jak prezydent rządzi swoją własnością i robi co mu się podoba albo co uznaje za słuszne, więc albo się podporzodkujesz jeden czy drugi to graj A jak nie to opuść serwer i nie siej zamętu.
(20-02-2020, 09:10 PM)Bitcoin napisał(a): [ -> ]Nadal czekam na wasze pomysły bo srać żarem tylko każdy z was umie ale jak pisałem 2 miesiące że czekam na jakiekolwiek propozycje dotyczące botów to nikt nawet słowa nie napisał, a po fakcie jak zwykle wszyscy najmądrzejsi Oczko
Ludzie mają skrypty na confirmy, człowieku na wszystko są skrypty, cipsoft mając setki milionów nie może nic zrobić z botami a ty myślisz że ja wysram nagle sposób jak zniszczyć boty w tibi, 15lat tibia walczy z botami, ale przecież wszyscy znaleźli rozwiązanie tylko u nas jest zacofanie 150lat i nic nie da się zrobić.
No i oczywiście do tego dochodzą forumowi myśliciele antybotowi którzy sami bocą i myślą że nikt nie wie a jak dostaną bana to srają mi taki spam na priv że nie mogę odpisać nikomu, bo przecież oni nie bocą tylko brata przy klawiaturze zostawili ^^

Właśnie dlatego nie ma co walczyć z botami Duży uśmiech dać nowy serv z nowymi pp bo tutaj ja grajac na sienie wybocilem 3 chary do 600 lvl i dostalem za to 13k pp. Co do ludzi któryz graja bez bota, oni i tak bedą grali bo graja dla przyjemnosci, topki nie osiągali i nie osiagna bo ludzi którzy graja 24/7 ciężko przebic.. a jak chcecie żeby ktoś banował ludiz to musicie miec jakaśneutralną osobe co każdego zbanuje , o ile narusyz regulamin..
Pozdrawiam!
Stron: 1 2 3 4 5