RonOTS

Pełna wersja: Połączenie Sieny oraz Venezii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Witam,
w związku z ostatnią ankietą dotyczącą połączenia serwerów, gdzie wyraźnie wygrała opcja połączenia (biorąc pod uwagę że spora część tych głosów to te same osoby ) oraz osobiście myślę, że jest to dobry pomysł, dlatego że może to ożywić oba światy i urozmaicić grę.
Według mnie najlepszym terminem na połączenie byłby przyszły weekend czyli np
piątek 7 lutego.

Jednocześnie chciałbym powrócić do tematu botów, gdzie ankietę nieznacznie wygrało zalegalizowanie bota.
Opinie graczy są podzielone natomiast ja w tym momencie uważam, że w takim wydaniu jak to jest teraz walka z botami nie ma sensu, każdy krok przeciw botom jest zły, bo ludzie notorycznie kłamią w żywe oczy że nie bocili mimo że mamy filmy, trzeba je nagrywać,wrzucać na Youtube później na forum do tego ciągłe problemy ze stronniczością itd. Gracze tworzą sztuczne problemy z którymi muszę walczyć i tracić środki zamiast rozwijać serwer.
Chciałbym dowiedzieć się co jeszcze mają gracze do powiedzenia w tym temacie Uśmiech

Tutaj właśnie podam idealny przykład gracza który na forum założył temat wymagając od nas wstawienia dowodów swojej winy udając niewinnego mimo że dobrze wiedział, że jest winny w 100%.
Według tego gracza ban był niesłuszny Uśmiech a tutaj filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=2oSglg1C...e=youtu.be

Tak właśnie ludzie tworzą nam problemy, wiedząc dobrze, że jest winny próbuje za wszelką cenę coś przekręcić, a może nie mamy nagrania czy coś to odbanują.

@Edit W sprawie botów na ten moment nic się nie zmienia do czasu podjęcia konkretnych decyzji. To jest moja opinia i czekam na dyskusje.


Pozdrawiam!
Stracisz na tym graczy.
Odnośnie połączenia, jeśli taka jest wola narodu, to spoko.
(02-02-2020, 02:45 AM)Korgan napisał(a): [ -> ]Odnośnie połączenia, jeśli taka jest wola narodu, to spoko.

Imo powinno się zgodzić więcej osób na ten fakt. Głos ludzi z sieny, gdzie jest 10 razy mniej osób został zagłuszony przez masę z venezii, która sobie kliknęła "tak" na odpie rdol
(02-02-2020, 02:53 AM)Brzymek napisał(a): [ -> ]
(02-02-2020, 02:45 AM)Korgan napisał(a): [ -> ]Odnośnie połączenia, jeśli taka jest wola narodu, to spoko.

Imo powinno się zgodzić więcej osób na ten fakt. Głos ludzi z sieny, gdzie jest 10 razy mniej osób został zagłuszony przez masę z venezii, która sobie kliknęła "tak" na odpie rdol

Nie grasz skończ *****ć nic nie miałem do ciebie ale teraz to widzę że dramat gość =]
jak ten gm to chyba matem v2 pogralo mu chwile 50 osob dostał sodowki do głowki i juz cyk upadek servera xD najpierw wielce wyczekiwany update ctrl c ctrlv z toskani a teraz połaczenie na niekorzysz servera ktory mial rate x15 XD
(02-02-2020, 03:10 AM)Groberr napisał(a): [ -> ]
(02-02-2020, 02:53 AM)Brzymek napisał(a): [ -> ]
(02-02-2020, 02:45 AM)Korgan napisał(a): [ -> ]Odnośnie połączenia, jeśli taka jest wola narodu, to spoko.

Imo powinno się zgodzić więcej osób na ten fakt. Głos ludzi z sieny, gdzie jest 10 razy mniej osób został zagłuszony przez masę z venezii, która sobie kliknęła "tak" na odpie rdol

Nie grasz skończ *****ć nic nie miałem do ciebie ale teraz to widzę że dramat gość =]

Czy Grzegorz aka Brzymek podniesie sie po tym straszliwym werbalnym policzku?
(02-02-2020, 03:22 AM)Reanolog napisał(a): [ -> ]jak ten gm to chyba matem v2 pogralo mu chwile 50 osob dostał sodowki do głowki i juz cyk upadek servera xD najpierw wielce wyczekiwany update ctrl c ctrlv z toskani a teraz połaczenie na niekorzysz servera ktory mial rate x15 XD


Siena ma strate? Kretynem jestes w pare dni odrobia to co mieliby miec przyrownane w expie .
Ale jak se pp nastukaja itemami ,ktore maja tam i sprzedajac je tutaj to nikt nie powie Duży uśmiech
(02-02-2020, 03:29 AM)Volta napisał(a): [ -> ]
(02-02-2020, 03:22 AM)Reanolog napisał(a): [ -> ]jak ten gm to chyba matem v2 pogralo mu chwile 50 osob dostał sodowki do głowki i juz cyk upadek servera xD najpierw wielce wyczekiwany update ctrl c ctrlv z toskani a teraz połaczenie na niekorzysz servera ktory mial rate x15 XD


Siena ma strate? Kretynem jestes w pare dni odrobia to co mieliby miec przyrownane w expie .
Ale jak se pp nastukaja itemami ,ktore maja tam i sprzedajac je tutaj to nikt nie powie Duży uśmiech
ja nie wiem czy 15kk expa jest do nadrobienia w pare dni w przypadku top 1 levela Uśmiech gdzie sam masz wbite 16.5kk na kupionym harze na +700 lvl czy wbiles cale 8kk od kupna hara no szybko w ***** xD
a zreszta proponuje wejsc i popytac ludzie ze sieny czy chca polaczenie a nie jakiegos troglodyty grobera co glosowal w ankiecie z 8 kont po to zeby dostac szybki wpierdolek na kolejnym serverku
Nie ma to jak odpowiadać ludziom z dwóch kont xD
Rudy aka Brain Destroyer ! Ucz mnie mistrzu :/
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11