RonOTS

Pełna wersja: Połączenie Sieny oraz Venezii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam, dochodzą do mnie różne wieści, że gracze chcieliby Połączenia Serverów.
Zrobimy ankietę i zobaczymy.

Jeżeli miałoby dojść do połączenia, nie będą zmieniane poziomy graczy.


Pozdrawiam!
Sprzedam:
- 1071 EK
- 1030 RP
- 869 ED

Kontakt PW
Kupię
-1071 EK
-1030 RP
-869 ED

Kontakt PW
przynajmniej skroje jakas kaske na bobaskach z venezii

a w sumie to usuńcie jeszcze itemy na sienie bo był lepszy droprate
(30-01-2020, 10:33 PM)Elite Yakuza napisał(a): [ -> ]Sprzedam:
- 1071 EK
- 1030 RP
- 869 ED

Kontakt PW

Nie płacz Ewka bo tu miejsca brak .... Duży uśmiech
Usuń to w pizdu, postaw stara Toskanię na 8.6, bez exhastedu, bocik legalny i essa, a nie jakieś cuda RPG próbujesz w 2020 roku xD ludzie grają dla funu, nie dla bicia pegiolki na otwór na 3 miesiące xD
Pozdrawiam.
(30-01-2020, 11:31 PM)Saint Sanus napisał(a): [ -> ]Usuń to w pizdu, postaw stara Toskanię na 8.6, bez exhastedu, bocik legalny i essa, a nie jakieś cuda RPG próbujesz w 2020 roku xD ludzie grają dla funu, nie dla bicia pegiolki na otwór na 3 miesiące xD
Pozdrawiam.

I co ci to da wbiją pewien lvl i finał to samo co tu było pozatym ta mapa nie jest na 3-4k lvle. nie ma tu skirtów nie ma tu innych rzeczy co były kiedyś
Fajnie, będę mógł sobie pograć moim palkiem z werony xD
Chłopy na martwym serwie bocili X miesięcy na wyjebce i tera się burzą na połączenie Zdezorientowany

Ja bym nie trzymał dwóch osobnych serwerów, bo to nie ma żadnego sensu.
Minęło już chyba wystarczająco dużo czasu, aby się zacząć nad tym zastanawiać.
Zrobiłbym przyłączenie, tylko expa zboostował x2 albo x2,5 tym z sieny i tyle.

Jeżeli 1 do 1 dasz (pomnożysz x25 i podzielisz x15) to będzie bez sensu, bo ponieważ:
grając 37 dni na venezii wbiłem 30mld expa i lvl 1000 (exp x25)
grając 50 dni na sienie wbiłem 10mld expa i lvl 764 (exp x15)

już nie powiem jak by to wyglądało z weroną, którą połączyłeś z sieną i wyszło mi, że na palku mam lvl 400 po 10 dniach pegioli xD,
(po tygodniu na venezii miałem już 640 knightem) ale to i tak mało istotne, ten serwer był total trupem akurat

Na sienie oczywiście nie znałem takich kozackich sposobów na expienie jak na venezii, ale mimo wszystko...
..nawet jakbym wbił 20 mld expa na sienie, to nadal jest aż 13 dni różnicy
Od razu mówię, że na obu serwerach napierdalałem równo.

Wszystko jest wyliczone, tylko zostaje kwestia itemów.
Jeżeli o to chodzi, to bym był pozostał neutralny i nic z tym nie robił
(31-01-2020, 12:01 AM)Brzymek napisał(a): [ -> ]Fajnie, będę mógł sobie pograć moim palkiem z werony xD
Chłopy na martwym serwie bocili X miesięcy na wyjebce i tera się burzą na połączenie Zdezorientowany

Ja bym nie trzymał dwóch osobnych serwerów, bo to nie ma żadnego sensu.
Zrobiłbym przyłączenie, tylko expa zboostował x2 albo x2,5 tym z sieny i tyle.

Jeżeli 1 do 1 dasz (pomnożysz x25 i podzielisz x15) to będzie bez sensu, bo ponieważ:
grając 37 dni na venezii wbiłem 30mld expa i lvl 1000 (exp x25)
grając 50 dni na sienie wbiłem 10mld expa i lvl 764 (exp x15)

już nie powiem jak by to wyglądało z weroną, którą połączyłeś z sieną i wyszło mi, że na palku mam lvl 400 po 10 dniach pegioli xD

Na sienie oczywiście nie znałem takich kozackich sposobów na expienie jak na venezii, ale mimo wszystko...
..nawet jakbym wbił 20 mld expa na sienie, to nadal jest aż 13 dni różnicy
Od razu mówię, że na obu serwerach napierdalałem równo.

Wszystko jest wyliczone, tylko zostaje kwestia itemów.
Jeżeli o to chodzi, to bym był pozostał neutralny i nic z tym nie robił
Polać mu dobrze gada
A przepraszam, źle przeczytałem.
Jeżeli nie chcesz zmieniać poziomów dla graczy to lepiej nie łącz xD
To akurat by pokrzywdziło grających na sienie, a przecież chcemy dla nich dobrze.
Chłopy się pogniewają i wyjdą - nie dość, że stracisz graczy i ich zaufanie, to połączenie da zerowy efekt w liczbie online.

Jeżeli argumentem będzie to, że po przelicznikach ci gracze dostaną za duże lvle, jest kilka rozwiązań:
-można zmienić progi lvlowe od 1100+ lvla (opcja średnia po chhuju)
-można dodać coś na zasadzie exp preja, który był na tosku (te wrzucanie syfów i boostowanie do x200 nawet)
-można dodawać update z potworami, które pozwolą na nadgonienie topki - tak jak to robią na real tibii.

Trochę uzasadnień dlaczego tak, a nie inaczej:

Z biegiem czasu nie może na otsie być tak, że wbijanie lvla zawsze zajmie tyle samo czasu - nie zachęcisz w ten sposób nikogo do powrotu.
Tak samo nie zachęcisz nikogo do dalszej gry, jeżeli chłop będzie wbijać poziom 1h czasu - brak poczucia progresu zniechęca najbardziej.

Na tosku update były wprowadzane w taki sposób, że dodawał on potwory dające coraz lepsze expy/h.
Na początku ludzie expili na frostach gównianych, potem powstała więzienna - niezła pegiolka na countach.
Potem powstały kowale na ice landzie - jeszcze większa pegiola...
a jak już ludzie myśleli, że nie będzie już nigdzie szybciej, to powstawały coraz nowsze respawny umożliwiające kosmiczne expy/h i ostatecznie wyglądało to mniej/więcej tak:

-chłop grał od początku na tosku, usunieto przeskok, wylądował sobie po roku czy dwóch czasu na du,pie i skończył grę na 1300 lvlu.
-drugi chłop wbił sobie po X czasu istnienia otsa i wbił ten 1300 lvl na xD ślimakach jakichś w 2 tygodnie.

możesz z tego wyciągnąć jakieś wnioski
pozdrawiam
Stron: 1 2 3 4