RonOTS

Pełna wersja: Czy bot powinien być legalny.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Czy według was powinien być bot legalny całkowicie, tak jak teraz pół na pół czy całkowicie zakazany?
Pytanie spowodowane jest wieloma sporami, wiadomościami do mnie na ten temat, więc jestem ciekaw co wyjdzie w ankiecie.


Ankieta jest na ten moment poglądowa, ale jeżeli jej wyniki będą przeważały na jedną ze stron może to zaważyć o zmianach na serverze, na pewno po ankiecie będzie trwała dalsza dyskusja na ten temat.

Pozdrawiam!
powinien byc legalny i wersja 8.6 Anioł Anioł Anioł

(25-01-2020, 01:08 AM)Niloxx napisał(a): [ -> ]powinien byc legalny i wersja 8.6 Anioł Anioł Anioł
Troche chore że ekipa "obslugi boci jak chce gdzie chce a reszta musi uważać"
To jak juz bot legalny to polecam zmienic exhaust bo ms/ed nie idzie na bocie expic
Dwie ostatnie opcje nic nie zmienią, jak będzie pół legalny albo całkowicie zakazany to i tak część osób będzie bocic tak jak to było dotychczas(bez żadnych konsekwencji) a część będzie musiała uważać jak będą bocic bo będą sprawdzani. To nie jest rok 2010 gdzie każdy miał dużo czasu na grę, całkowicie legalny bot to jedyna słuszna opcja która nie dość że da równe szanse każdemu to prawdopodobnie zwiększy liczbę graczy na serwerze.
Mamy 2020 rok , jeśli ktoś uważa że bot jest zabroniony i na takim otsie customowym to jest dla mnie głupkiem , każdy ma życie i pracę a chodzi o to zeby miec fun...
Najśmieszniejsze jest to osoby które głosują przeciwko botu sami go używają
Zrobić wersję 8.6 i legalny bot więcej ludzi bedzie grało to nie 10 lat wstecz że każdy ma czas.
Wróci tibia 8.6 i legalny bot wrócę i ja.
Pozdro smrodki Uśmiech!!
jeszcze do tego bota prosze o polaczenie serwerow
Fajna ankieta, taki odklejeniec grober zagłosował już z 5+ kont.
Problemem nie będzie sprawdzić IP wysłanych głosowDuży uśmiech

/Xee
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12