RonOTS

Pełna wersja: Zapowiedź nowego świata!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Witajcie,

Jak widzicie - od dłuższego czasu na serwerze systematycznie poprawiane są najważniejsze aspekty rozgrywki.A niedługo kolejne zmiany oraz poprawki Uśmiech Teraz nadszedł czas, w którym postanowiliśmy, że jesteśmy gotowi zaprezentować Wam nowy świat. Serwer ten wystartuje 20.12.2019, a więcej informacji o nim będziemy udostępniać systematycznie w formie newsów na stronie i wpisów na naszym facebooku (kto jeszcze nie obserwuje - zapraszamy: https://www.facebook.com/RonOTScom).
[Obrazek: wodo5.png]
[Obrazek: afsdfsadfasd.png]
W międzyczasie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Sieny. W najbliższy weekend umożliwimy wszystkim graczom z Werony przeniesienie postaci na Sienę, a samą Weronę zamkniemy.

Do usłyszenia!
Znana już jest data otwarcia kolejnego servera po tym co ma być teraz w grudniu?
R E K L A M A
Lost.
Nie, nie jest znana i nie będzie znana zbyt szybko Duży uśmiech
O C O CH O DZ I?


Pozdrawiam!
KARACIIIIIIII *****

REKLAME ZROBCIE NOBY
Chodzi o to byczku, zebys zareklamowal otsika, ze cos takiego w ogole istnieje JęzykPPP
Lost.
Super! Będzie jakiś porządny system antybotowy?
jeśli nie będzie dużo KUMATYCH ludzi z obsługi to ten server nie po stoi dłużej ,jako że byłem w obsłudze i ***** mnie bo za dużo widziałem i wiedziałem to patrze kto teraz jest za mnie to w sumie nie daje więcej czasu że postoi ten server niz Siena ale powodzenia :X
Jest rok 2019, zaraz 2020 a ludzie dalej nie zauważyli że teraz nikt nie gra RPG i wszystkie serwery działają na zasadach edycji wypuszczanych raz na jakiś czas a nie serwerów które stoją po kilka lat.
Udział obsługi w grze będzie zmniejszony do minimum, ze względów na brak osób chętnych do bycia w obsłudze UśmiechBędzie to rozwiązane inaczej.
Co do reklamy to będzie Uśmiech
I system antybotowy też będzie w pewnej formie Uśmiech
Pozdrawiam!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9