RonOTS

Pełna wersja: Informacje!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,
przez ostatnie dni nie działo się tutaj zbyt wiele, ponieważ byłem nieobecny przez kilka dni a po powrocie do domu od poniedziałku do dzisiaj nie mam dostępu do stałego internetu i korzystam z ledwie działającego internetu z telefonu.
Dlatego wprowadzane zmiany, o których niektórzy wiedzą mają kilku dniowy poślizg, ale nie mogę nic na to poradzić :/

Chciałbym zaprosić graczy do przeczytania co dalej będzie się działo i dyskusji na ten temat w linku niżej
http://www.forum.ronots.com/thread-14938.html

Pozdrawiam!
Było dać wcześniej graczom znać, że bedą addon dolle xD
Po kiego ludzie marnowali czas, żeby mogli to sobie bez stresu kupowac?
Bo addon dolle nie będą bez stresu do kupienia Uśmiech
Addony będzie się robić zbierając, addon dole będą drogie i będą dodatkiem dla kogoś komu naprawdę nie chce się zbierać, albo bardzo chce addon na już Uśmiech
Pozdrawiam!
Taa.. to lepiej sprzedać te 14k ess i przedmioty na Assasina i zostawić reszte z addon dolla ;d
nieważne, zapowiada się szybki pozegnanie Duży uśmiech
Addon doll musi mieć jakieś odzwierciedlenie w wartości addonu, po to są podzielone na 3 części.
Jaki sens miałoby gdyby addon doll na barbariana kosztował np 100pp i tyle samo co na citizena, skoro 100pp to równowartość 2-3kk a zebranie tylu ess to kilka tyg zbierania
To logiczne żeby gospodarka miała jakiś sens w dłuższym terminieUśmiech
Pozdrawiam!
14k ess to już daje 7k pp za sam wykup outfitu Oczko póki nie widzę zmian nie skreślam niczego, także oby pasowało każdemu, pozdrawiam
Nie no bez przesady, aż tyle to nie będzie addon doll kosztował Uśmiech
Wszystko jest kwestią znalezienia złotego środka żeby był balans.
Pozdrawiam!
Nie Płacz już za tego assassina, nie każdemu chce się zbierać ;D dobry pomysł, coś się dzieje, oby tak dalej
Z jakiegoś powodu mam zablokowane priv na forum, więc możesz wysłać jakiś kontakt, jeśli szukasz skryptera / programisty
Masz wyłączone PM, dlatego również nie mogę się odezwać do ciebie na priv Uśmiech
Odezwij się w grze do mnie lub email poprzez forum.
Pozdrawiam!
Stron: 1 2