RonOTS

Pełna wersja: Update Drakeny Chakoye !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Witam, w dzisiejszym updacie zostają dodane długo oczekiwane Drakeny(wejście na lizardach, poszukajcie) oraz Chakoye(jako nowy resp na wyspie premium w zamku z tp).
Dodatkowo dodane zostały trainery oraz npc Maggie na Wyspie Sklepowej.
Zostały również wprowadzone poprawki z poprzedniego update, które nie zostały wgrane przez błąd w uploadzie plików.

Pozdrawiam!
napraw rope place na abominationach podziemnych pls, nie można wyjść
To chyba się mylisz, nie wiem czemu miałby nikt nie skorzystać, ale tutaj widzę każdy wszystko wie najlepiej.
"W Edron npc powinny być inaczej ustawione" - Nie mam pojęcia co mam tu zrozumieć, bo nie wiem ani jakie npc, ani gdzie, ani co z nimi źle.
A na DFQ idź bez bota i niech koledzy też wyłączą to nie ma debugów.
Błędy na drakenach już poprawione.
Pozdrawiam!
To może napisz witaj Ezola i ci odpowie Ezola Duży uśmiech
czakoje:

730 ek
skill club 140
exp/h 55kk~ (przy bardzo dobrej ciągłości bicia)
częste miss hity bez exori vala
z e valem też miss hity - mniejsze

nie polecam
Ty jedynie co mozesz polecic to bbota i lizard guard 20209 szt.
Mam pytanko, czy jest możliwość dodania nowej różdżki dla ed/ms ? Wydaje mi się, że to bardzo niesprawiedliwe dodając nowe bronie dla ek i rp a pomijając postacie magiczne Smutny proszę o odpowiedź Uśmiech
(21-08-2019, 02:00 PM)Alzkinselanuisyb napisał(a): [ -> ]Mam pytanko, czy jest możliwość dodania nowej różdżki dla ed/ms ? Wydaje mi się, że to bardzo niesprawiedliwe dodając nowe bronie dla ek i rp a pomijając postacie magiczne Smutny proszę o odpowiedź Uśmiech

Wydaje mi się że wszystkie staffy dostały dużego boosta, wydaje mi się to nie sprawiedliwe.
Uwazam ze to niesprawiedliwe ze 19 osoby online.

A ciezko bylo DAC spect on wszystkim bez mozliwosci spect off.
Bylo by co ogladac.
I ludzie by nie zostawiali wyboconych charow I szli w cholere , levele na serwerze by bylo nizsze
od poczatku mozna bylo bocic 24 h na 24h.
Co przyczynia sie do upadku serwera , przeciez jak sie nie wklada pracy w postac to nie szkoda pozucic

Pozatym nie ma zadnych nagrod za ewenty NP losowe czerwoni na zielonych.
Ewentow tez nie ma.
A ciezko bylo zrobic start 20 podchodzisz do NPC przenosi CIE na arene losowy kolor wygrani cos tam wszyscy dostaja, dzienna skrzynka it'd

Daj send zeby zalogowac 1 dziennie

Jestescie tak tempi ze nie wiecie co to
Daily quest
Weekly quest
Wasze smieszne 10% od postaci do expa pozal sie Boze gowno daje I w temie nie oplaca sie expic.
To tam gowniany ots ze mozna warrna blocka za darmo wylapac bez ublizania nikomu.

Wasze smierdzoce nagrody to moze byc outfit albo domek bo sie osracie jak dacie pacc albo cc DLA wygranego teamu.

Temu takie pacany jak wy robia serwer nie umiejac grac w ta GRE bojac sie ingerecji w expa I nagrody naruszajace ekonomie a na bocie to mozna zbic fortune I to wam nie przeszkadza.

Temu jak zawsze mozecie zaczac robic nowy serwer I kilka wskazowek
- 100% ze nie da sie na bocie zagrac nawet 1 min
- exp party music byc oplacalny bardziej niz solo
-musza byc powtazalne ewenty dzienne I tgodniowe NP o ten samej godzinie
- sklep premium za blessa I pacc nie generuje wystarczajacej ilosci zl aby ktos cos tu dzialal
Wiec obejrzyjcie inner gry I zobczcie co to jest dota, od dotacja I co sklepy w grze oferuja(zacznijcie sprzedawac levels)
- music byc gild wars tygodniowo gildia z najwieksza iloscia fragow ( liczone tylko z innych gildi fragow) zeby RPG players nie bylo nekani za bardzo ,otrzymuja nagrody warte tego tygodniowego pkowania NP gild leader dostaje 1k pp ktore music podzielic na gildie.

A wy robicie take gram solo jak bez internetu zabijaj innych w bitwie bez celu, leveluj w monotoniczny sposob az bedziesz zygal od bicia solo tych samych mobow najlepiej to grajcie na bocie I totalna wyjebka na wszystko a pozniej az dziw ze pare osoby gra a wszystko na serwerze nie przeklada sie na zl.
Przecież teraz w sharedzie jest najlepszy exp XD, probowales chociaz expic z kims?
Stron: 1 2 3 4 5