RonOTS

Pełna wersja: [BŁĘDY SERWERA]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
- Najwazniejsze - utrata
22:56 Posiadasz blogoslawienstwa 2 stopnia.. W przypadku smierci (od gracza) stracisz: 0.5%, (od potworka) stracisz: 0.25%.

proponuje zmiane na poniżej bo nie odczuwalne są tu śmierci

22:56 Posiadasz blogoslawienstwa 2 stopnia.. W przypadku smierci (od gracza) stracisz: 1%, (od potworka) stracisz: 0.50%.

- Raportuje o zmiane nicku Hewrah - namelock 1 na 60 dni jest tragedią na tym serwerze i stratą pieniędzy dla otsa - zgodziłbym się na 1x na 7 dni ale nie 60. I każda kolejna zmiana nicku rosnąco cenowo np1-50pp
2-100pp 3-200pp 4-400pp itd.

- desintegrates - nie działa stosując ja pod graczem nie da sie nic usunąc z trasha

- barbariany - nie da się pushować po krzesłach , które są cześcią mapy - dramat

- Gildia Harlem - nie akceptowała wojny - war mod sam sie włączył przez to że tylko gildia Hewrah powiedziała i automatycznie po restarcie pojawiły się zielone czaszki.

- Wystawiłem item na market sprzedałem go z 1 konta na 2 konto żeby przesunąc sobie pp - zabrało mi 895 pp a dla 2 konta dało całe 0/.

- Nie popieram paraliżowania przez knighta i palladyna
Mag - zwykły paraliż / Druid - mocny paraliż

- Wszystko co na mapie jest ale elementem mapy gry typu krzesło - nie da sie przesunac gracza jest dramatyczne.

- Mapa super na tej edycji - brakuje tylko czegoś co jest blisko czyli spawn typu sea serpenty w wersji - podwodnego statku labiryntowego gdzie wyskakuja po 2-3 potwory .

- Akty wlasnosci za pp

- Zbudowanie npc do sellania np - essencji na tym serwerze nikt nie musi zbierać tego są kompletnie bezwartościowe\


NOWA WYSPA ----------------------> TO NAJGORSZY DRAMAT JAKI JEST

OK ZGODZĘ SIĘ TE ITEMY TYPU DIAMENTY LUSKI - ZBIERAMY / ZEBRALISMY ALE TE 450 ASHY ITD. TO JUZ JEST PRZESADA / POWINNO BYC SWOBODNE PLYWANIE NA TO STATKIEM , ZEPSUTE JEST TO ZE TELEPORT TYLE DROGI NIE DA SIE JUZ GRAC NA TYM TO JEST OTS POD 1000000 % RPG. BIEGNE PO CHLOPA ZANIM PRZEJDE DEMONY TYP LOGAUT. NIE WIEM KTO TO ZROBIL ALE WYKONAL SWIETNA MAPE ALE KOMPLETNY BRAK LOGIKI W NIEJ.

MOJA PROPOZYCJA TO 100 DEMON ASHY NA ZAMKNIECIE TEGO MAX.

ZA DUZO BIEGANIA.
X HEHE D
Zmiana ashy i latwiejszy szybszy dostep do wyspy dla wielu ludzi zeby uniemozliwic spokojne pg najwiekszym lvlom to bardzo dobry pomysl, zastanowilbym sie tylko nad zmiana ashy do 200
Demonic Ashe nie mają nic wspólnego z wyspą.
Akty własności dzisiaj zostały dodany do sklepu.
Co do namelocka już rozmawialiśmy na ten temat.
Na to mogłem odpowiedzieć od ręki, resztę sprawdzę.

Pozdrawiam
Wiec na te nowa wyspe nie ma mozliwosci plyniecia statkiem? XD