RonOTS

Pełna wersja: Bardzo smutna sytuacja.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
*PRZED CZYTANIEM KONIECZNIE WŁĄCZ MUZYKĘ!"


Dnia 18.07.2019 dostaliśmy bardzo smutną wiadomość od naszych przeciwników:
[Obrazek: wrzuc-5.png]

Każdy z Was pewnie sobie myśli: "Ale dlaczego?" Otóż odpowiedź jest bardzo prosta.

Dnia dzisiejszego, przed dostaniem tragicznej wiadomości doszło do spotkania dwóch potężnych gildii. Przeciwnicy wybierając bardzo mocną lokalizację byli pewni swojej wygranej.

[Obrazek: wrzuc-4.png]

Niestety nikt nie spodziewał się tego, że commander naszej drużyny przed wojną grał w warcaby na kurniku z Lamilem Uhmanem co tylko ożywiło jego umysł i pozwoliło na spektakularne wykończenie tej akcji.

[Obrazek: wrzuc-3.png]

Oczywiście wszystko to dzięki niezawodnemu knight'owi oraz jego przedmiotom, którym nie mogli podołać najsilniejsi wojownicy z przeciwnego obozu.

[Obrazek: wrzuc-2.png]

Nie mogło zabraknąć tam wojownika, który na początku zwątpił w tego ots'a ale na szczęście powrócił i walczy dzielnie

[Obrazek: wrzuc-1.png]

Lecz nie tylko on tam brał czynny udział w pokonaniu potężnego boss'a Grobera.
Byli tam także inni bardzo dzielni wojownicy, którzy udowodnili tą akcją swoją odwagę, braterstwo oraz umiejętności wojenne.

[Obrazek: ronots-5.png]

Na zakończenie, jako, że lider opozycji może już z nami nie pograć chciałbym mu życzyć zdrowych, wesołych i tibijskich przyszłych świąt Uśmiech

[Obrazek: awatar-tibia.png]


A wszystkich tych, którzy jeszcze chcą walczyć zapraszam do siebie na piwko - ja już otworzyłem! Uśmiech

[Obrazek: uberek.png]

Ewentualnie do Kiszona na basen.

[Obrazek: wakacje-basen.png]






Mistrzostwo świata , kochamy i pozdrawiamy .


\_Część tej układanki i inwestor itemów w choinke (OTTO)
Zapraszam na basenik.
Znajdzie się druga beczka dla mnie i leżak 3 metry dla mojego przyjaciela Otta?