RonOTS

Pełna wersja: Nowy serwer na bazie Ronotsa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie,
Chciałbym zaczerpnąć porady od ludzi zafascynowanymi serwerami RonOts'a, grałem kiedyś na swordii i bardzo fajnie ostatnio z kuzynem wspominałem ten czas jak się grało itp. No i wyszła z tego taka sytuacja ze mieliśmy grac w 2 przez hamachi na serwerze testowym który sam Ron wypuścił w internet, no ale jednak w dwójkę to żadna gra w Tibie, dlatego Pomysł postanowiliśmy ze otworzymy własnie swój serwer tak tylko żeby sobie pograć więc na pewno będzie free pacc.
Niestety nigdy nie wypuszczałem serwera na otwartą sieć, no i potrzebuje tez porad co można zmienić w serwerze żeby ludziom się to bardziej podobało.
Na pewno nastąpi trochę modyfikacja przedmiotów np. Knight Armor będzie dawał +1 sword fighting, no i oczywiście przedmioty których się ogólnie nie używa w Tibii będą zrobione tak żeby miały jakąś wartość w grze.
No i potrzebuje jeszcze więcej pomysłów, bo jak dla mnie jeszcze istotną rzeczą jest rozbudowanie mapy o dodatkowe respy Uśmiech
Czekam co o tym myślicie i oczywiście o porady
ja bym był za swordia Uśmiech tym bardziej ze mapa była dość sensowna i spora
Też bym chętnie pograł na swordi oraz moge pomoc z mapa
wszystko wporzadku, tylko nie wiem czemu tak mi wyskakuje na mapie w edytorze, nie wiem jak to naprawic a bawiłem sie troche w to i dalej nic Smutny
nie masz odpowiednich plikow