Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toskania
Autor Wiadomość
Bawarczyk Offline
Visitor

Liczba postów: 2
Toskania
Witam ,
Aktualnie jest już dobrze prosperujący serwer ,a więc może zrobić by tak drugi ??
Na przykład serwer z mapą z legendarnej Toskanii .
Exp stage : x100
Mounty , Addony itd.
26-08-2019 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Reanolog Offline
Accepted

Liczba postów: 53
RE: Toskania
Serwer prosperuje bo są nowości a nie ta sama stara zjebana mapa
26-08-2019 01:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gusterio Offline
Visitor

Liczba postów: 20
Może zamiast werony na której w godzinach szczytu w weekend gra w porywach 0 osób, przywróćcie hybrydie którą zamroziliście. I tak nie macie nic do stracenia, a werone dołączcie do sieny albo nawet do tej hybrydii.
AniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAnioł
26-08-2019 01:28 PM
Reanolog Offline
Accepted

Liczba postów: 53
(26-08-2019 01:28 PM)Gusterio napisał(a):  Może zamiast werony na której w godzinach szczytu w weekend gra w porywach 0 osób, przywróćcie hybrydie którą zamroziliście. I tak nie macie nic do stracenia, a werone dołączcie do sieny albo nawet do tej hybrydii.
AniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAniołAnioł

Rozpędz się a ściana sama się pokażę
26-08-2019 03:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Brzymek Offline
Accepted

Liczba postów: 66
Nie ma sensu startowania nowego serwera w tym momencie, sporo osób się już nagrało na ten moment i nie wróci przez jakiś czas.
Proponuję dać czas dla gie-ema żeby sobie wszystko dokończył i dopracował i za jakiś czas zacząć grę na nowym serwerze w większym gronie.

Pozdrawiam.
26-08-2019 03:39 PM
Bezrobocie Offline
Nieaktywowany email

Liczba postów: 5
@UP, racja

Ogólnie serwer pozytywny, może parę głupich pomysłów było, wyssanych totalnie z palca ale z GM'em idzie sie w miarę dogadać. W czasie, kiedy na serwerze jest mniejszy ruch niech dopnie wszystko żeby ładnie grało. Zawsze na stronie może napisać, że potrzebuje pomocy czy nawet powinien stworzyć jeden, wielki temat gdzie ma być wielki wylew płaczu i żalu i niech każdy tam wypisze co jest złe a co *****.
Szybko się skończyło ale jestem pozytywnie nastawiony co do kolejnej edycji i jak coś to wystarcz się nie słuchać dandiego, XD, i będzie wszystko cacy.

Pozdro gity
26-08-2019 10:24 PM
Bitcoin Offline
Moderator Forum

Liczba postów: 52
Miło, że ktoś docenia moją jak i innych pracę włożoną w serwer dlatego będzie to wyglądać mniej więcej tak jak napisaliście, servera nie mamy zamiaru zamykać, będzie rozwijany, wszystko dopinane na ostatni guzik.
W planach mam sporo rzeczy o których pisali gracze jak i wiele rzeczy o których nikt jeszcze nie wie a już są zrobione, a także rozwiązuję problemy które bolą ten server od dłuższego czasu.
Myślę, że już jest odpowiedni moment żeby założyć powoli temat w którym dowiecie się co jest planowane na przyszłość i co się zmieni(trochę się pozmienia, ale server będzie cały czas szedł w tym kierunku którym idzie)
Co do toskani, mówiłem o tym wiele razy, wg mnie temat jest zamknięty i raczej tak pozostanie, dlaczego? Otóż dlatego:
1 Nie grałem na toskani, nie znam tego servera, nie znam skryptów,rozkładu mapy,questów, tego co tam jest i samo poznanie tego to sporo czasu tak jak to było tutaj.
a tutaj wszystko prawie już wiem, wiem co jest czego nie ma co działa i co nie działa co trzeba zrobić a co usunąć.
2 Nie mam ludzi którzy mogliby pomóc przy tym, te osoby które są pomagają mi przy tym serverze a to jest nadal ZA MAŁO, a nawet gdyby były takie osoby to ja i tak musiałbym poświęcać na to kolejne godziny żeby wszystko wdrażać, sprawdzać itd
3 Lepiej zrobić jedną rzecz dobrze niż 2 *****, a nie ma możliwości żeby prowadzić te 2 servery razem.

Myślę, że ten server(Siena) będzie rozwijany i jedyną możliwość na inny server to servery równoległe, razem edytowane itd ale o innych współczynnikach czy np pvp enforced.

Pozdrawiam!
27-08-2019 04:56 PM
Bawarczyk Offline
Visitor

Liczba postów: 2
Bitcoin . Jak nie grałeś w tamtych czasach co była Toskania ,to chodzi o tą samą mapę co tu była z rok temu na serwerze Savona .
28-08-2019 01:58 PM
Bitcoin Offline
Moderator Forum

Liczba postów: 52
Ja grałem jak była testoria/początek toskani.
I nie znam tej mapy tego co tam jest ani nic na ten temat, od strony technicznej wygląda sprawa podobnie bo jest tam sporo różnic od strony technicznej i wdrożenie w to zajmie sporo czasu, dlatego ja się tego nie podejmę ze względu na ilość pracy i nasze możliwości(brak ludzi do pracy), Matem też raczej nie będzie miał zamiaru tego ruszać bo będzie to zbyt czasochłonne, nie mówiąc o tym że wypadałoby taki server jeszcze rozwijać.

Pozdrawiam!
28-08-2019 05:26 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | RonOTS | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS