Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja nowych graczy
Autor Wiadomość
Lukaszman Offline
Visitor

Liczba postów: 17
Rekrutacja nowych graczy
Pytanie do obslugi. Czy macie w swojej bazie emaile ludzi ktorzy grali kiedys ? Jesli tak moze by napisac do wszystkich ze ron zostal reaktywowany. I zaproszenie na server. I jakas zacheta na start jakimis punktami prem badz pacc czy cos.
Taki pomysl moze cos pomoze Duży uśmiech
19-03-2019 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pro Dziekan Offline
Accepted

Liczba postów: 47
RE: Rekrutacja nowych graczy
Pomijając te maile to powinno się też pomyśleć o jakiejś reklamie, żeby link pojawiał się tu i tam, na poland.otservlist.org zaktualizować informacje i przede wszystkim jak już przyciągnie się nowych graczy to nie rezygnować z projektu w miesiąc tylko systematycznie dodawać jakieś rzeczy. Nawet jeśli to mają być jakieś mini update'y, a jak już będzie przynajmniej te stałe 50 typa to zatrudnić jakąś ekipe do banowania bociarzy bo to najbardziej odstrasza zwykłych graczy. Oczywiście co za tym idzie przydałyby się nowe expowiska pod każda profke na TH i solo, startowe zwiększenie loota żeby też jakoś ułatwić nowym, zebranie ludzi co dobrze znają serv żeby wiki poprawić, dodać jakiś system tasków nie taki jak wcześniej, że 4000 mustangów ale że codziennie losowane są 3 taski takie jak zabicie 50 rotów i nagroda 5000 expa x exp rate, złowienie 100 ryb 2000 expa x exp rate itd. Zmienić te najazdy szczurów i innego syfu, które każdy ma w ***** i dać jakieś dla high lvli i przede wszystkim zmienić tego zje.banego stage expa 200-10 czy jak tam jest i dać stały exp x50 np. Ale patrząc na to ile to roboty to nie wiem czy bardziej opłacalnym nie będzie całkowita kasacja OTSa xDDD
19-03-2019 10:22 PM
Angoula Offline
Visitor

Liczba postów: 10
Stary, jest serwer to graj, nie chcesz to nie graj.
Jakim prawem Ty wymagasz, żeby ktoś inwestował w to swój czas, skoro może nie ma ochoty.
Nic nie stoi na przeszkodzie abyś sam stworzył swój serwer...
19-03-2019 10:59 PM
Pro Dziekan Offline
Accepted

(19-03-2019 10:59 PM)Angoula napisał(a):  Stary, jest serwer to graj, nie chcesz to nie graj.
Jakim prawem Ty wymagasz, żeby ktoś inwestował w to swój czas, skoro może nie ma ochoty.
Nic nie stoi na przeszkodzie abyś sam stworzył swój serwer...

No i właśnie przez takie podejście jest w porywach 12 typa z czego 10 to bociarze ale z drugiej strony to wasza brocha. Jak pasuje expienie do końca życia na kowalach, IG i bagiennych to najlepiej całkowicie porzucić projekt, bo po co cokolwiek zmieniać. Poza tym nie wymagam tylko wymieniłem aspekty, którymi najlepiej byłoby się zająć ale tego już chyba nie rozkminiłeś xD
19-03-2019 11:20 PM
Angoula Offline
Visitor

Ale ja Ci powtazam. Nie dysponuj cudzym czasem xD. Chcesz to rob serwer. Chetnie zajrze
20-03-2019 12:33 AM
Pro Dziekan Offline
Accepted

Ja rozumiem, że jest ci na rękę brak kontroli i bocenie bez strachu przed banem ale nadal wymagania nie równa się propozycja więc wklep to do pustej bani, że nie rozkazuje i nie próbuję dysponować cudzym czasem tylko przedstawiam propozycję zmian, które prawdopodobnie mogłyby pomóc odbić się OTSowi z dna, na które ty i "gracze" twojego pokroju pociągnęliście
Edit. Z miejsca dostałbyś bana, u mnie byłoby zero tolerancji dla botów xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2019 12:53 AM przez Pro Dziekan.)
20-03-2019 12:51 AM
Angoula Offline
Visitor

Na moje szczescie osoby tak glupie nie maja zupelnie nic do gadania a swoje propozycje przedstaw w swoim domu bo w ***** wszyscy je maja
20-03-2019 01:33 AM
Pro Dziekan Offline
Accepted

Skoro już sobie popłakałeś i popie.rdoliłeś coś tam bez sensu to fajnie xD nie zmienia to faktu, że jesteś dnem i przez ciebie OTS upadł kolejny raz xD roszczeniowa k.urwo Matema pocisnąć, że coś próbuje stworzyć ale pomóc i zaproponować to już ni ch.uj xDD w pracy też taki ugodowo-zje.bany jesteś czy tylko tutaj chcesz sobie zrekompensować jak Hans po tobie je.bie? xD bota nie zapomniałeś włączyć na noc?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2019 02:12 AM przez Pro Dziekan.)
20-03-2019 02:12 AM
Angoula Offline
Visitor

Po pierwsze to ja sobie gram dla zabawy i mi to sprawia przyjemność, a własnie Ty placzesz na forum jak to jest zle xD Po drugie, nie wiem jak mogl upasc ots z mojej winy skoro w sobote dopiero bedzie 2 tygodnie od kiedy tu gram. Po trzecie, po Tobie nie ma akurat kto jechać bo jesteś nierobem, utrzymankiem, a po czwarte to właczylem, cala nocke lecial Uśmiech
Milego dnia bucu
20-03-2019 08:39 AM
Pro Dziekan Offline
Accepted

2 tygodnie tu grasz i zgrywasz najmądrzejszego xD ch.uja tam wiesz czy jestem utrzymankiem i nierobem czy nie więc sklep japę xD ja tu jestem od ponad 9 lat i widziałem tego OTSa w różnych jego fazach i wersjach, tych gorszych i tych lepszych xD masz najmniejsze prawo do "wymagania" czegokolwiek jak to już chętnie wypisywałeś wcześniej
20-03-2019 09:14 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | RonOTS | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS