Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam Lukasze ek 600+
Autor Wiadomość
Mr Ronii Offline
Warrior

Liczba postów: 165
RE: Sprzedam Lukasze ek 600+
Olaboga na forum piszą posty a nie wolno

Notka moderatora: Ten post otrzymał ostrzeżenie z powodu "".

10-02-2019 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Creyu Offline
Visitor

Liczba postów: 21
(10-02-2019 01:05 PM)Ashante napisał(a):  Jeszcze jeden post niezwiązany z tematem i posypią się warny + blokada pisania.

Pozdrawiam,
Ashante

Wy tam lepiej się botami na serwerze zajmijcie...

10-02-2019 04:39 PM
Fgh Offline
Visitor

Liczba postów: 16
oooooooooo
Dawaj warna kozaku, pokaż swoją dominację, to ona mnie w tobie podnieca kocurze

Jak usuniesz mi konto to podaj numer tel zgadamy się, jakaś kolacja czy coś, akurat jutro walentynki

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2019 02:59 PM przez Fgh.)
13-02-2019 02:58 PM
Arkadiuszsz Offline
Visitor

Liczba postów: 2
Tak sobie wszedłem na forum Rona i co widzę? że jakiś śmieszny Cm nie potrafi czytać najwyraźniej ze zrozumieniem prostego zdania.\
''2. Każdy post uznany za spam będzie karany ostrzeżeniem o wartości do 10% okres przedawnienia 3 miesiące w grze od 1 dnia. Przez spam rozumie się wysyłania postów jeden pod drugim''
Jak ładnie jest napisany nawet w waszym regulaminie którego i tak nigdy nie przestrzegaliście, że spam to post jeden po drugim i w dodatku trzeba go uznać za spam ba wszystkie posty typu, postać huncona bocona dają dużo do myślenia potencjalnemu nabywcy postaci.
Zdaje sobie sprawę, że poprzez dawanie warna Cmik podnosi swoje ego bo może ''ukarać'' graczy 10% ostrzeżeniem ^^
ps
Szkoda że Ron tak zszedł na psy bo nie wiem jakiego innego określenia mogę użyć aby było adekwatne i wyraziło moje uczucie.
Bez Pozdrowień Firma Cukiernicza Adisek s.p.zoo

Notka moderatora: Ten post otrzymał ostrzeżenie z powodu "Wypowiedz nie na temat - pomimo upomnienia".

15-02-2019 02:19 PM
Wspanialy Kacper Offline
Visitor

Liczba postów: 4
(15-02-2019 02:19 PM)Arkadiuszsz napisał(a):  Tak sobie wszedłem na forum Rona i co widzę? że jakiś śmieszny Cm nie potrafi czytać najwyraźniej ze zrozumieniem prostego zdania.\
''2. Każdy post uznany za spam będzie karany ostrzeżeniem o wartości do 10% okres przedawnienia 3 miesiące w grze od 1 dnia. Przez spam rozumie się wysyłania postów jeden pod drugim''
Jak ładnie jest napisany nawet w waszym regulaminie którego i tak nigdy nie przestrzegaliście, że spam to post jeden po drugim i w dodatku trzeba go uznać za spam ba wszystkie posty typu, postać huncona bocona dają dużo do myślenia potencjalnemu nabywcy postaci.
Zdaje sobie sprawę, że poprzez dawanie warna Cmik podnosi swoje ego bo może ''ukarać'' graczy 10% ostrzeżeniem ^^
ps
Szkoda że Ron tak zszedł na psy bo nie wiem jakiego innego określenia mogę użyć aby było adekwatne i wyraziło moje uczucie.
Bez Pozdrowień Firma Cukiernicza Adisek s.p.zoo

Z zoo to uciekles, z o.o. jak już

Notka moderatora: Ten post otrzymał ostrzeżenie z powodu "Wypowiedz nie na temat - pomimo upomnienia".

Wczoraj 03:37 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | RonOTS | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS