RonOTS
Update strony - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Update strony (/showthread.php?tid=15421)



Update strony - Myrios - 26-07-2022

Witam,

W dniu dzisiejszym przeprowadzony został update strony ronots.com, dokonane zostały następujące zmiany:
  • Całkowicie odświeżony sklep premium: pozbyliśmy się kodów SMS do przepisywania. Wszystkie przedmioty można kupować bezpośrednio zarówno za PLN jak i punkty premium.
    dostępne formy płatności to PayPal oraz Przelewy24 (szybkie przelewy + blik).
  • Poprawiono wydajność strony.
  • Dodano bestiariusz (taki sam jak w kliencie).
  • Poprawione detale graczy - nie powinny się już zdarzać przypadki w których niektórych postaci nie można podglądać.
  • Dodana historia transakcji w sklepie premium - w przypadku jakichkolwiek reklamacji będzie nam łatwiej pomóc.

Pozdrawiamy, ekipa Ronit


RE: Update strony - Eszewerie - 27-07-2022

Wszystko fajnie, ale nie działa market na stronie ( jeśli chce włączyć drugą lub trzecią strone )


RE: Update strony - Ravcio - 27-07-2022

Widzę, że podwyżka na pkt premium weszła jak teraz 2500pp kosztuje 93,- a nie 64,- xD


RE: Update strony - Eragorn - 27-07-2022

ja wystawilem axe z dfq i znikt na market a go nie ma


RE: Update strony - Nadwadni - 27-07-2022

nie grajcie juz na Ronie , tylko was na kase wala Oczko


RE: Update strony - tibia321 - 08-08-2022

O nowych graczach można zapomnieć, z resztą grają ci co mają bota. Grałem na novarze na normalnej mapce gdzie northpool to było northpool. Przestałem grać po wielkiej aktualizacji gdzie novara stała się większym shitem niż była, przed można było pograć z kimś się ugadac czasem 15 osób.
Obecnie każdy Szejk na novarze stracił w większości cały swój sprzęt, rzeczy są ale można je sobie jedynie schować do domku Uśmiech


RE: Update strony - tibia321 - 08-08-2022

O nowych można zapomnieć, z resztą grają ci co mają bota. Grałem na novarze na starej mapce gdzie northpool to northpool. Przestałem grać po aktualizacji, gdyz novara stała się większym shitem niż była, przed tym ​​można było pograć z kimś się ugadać bywało po 15 osob.
Obecnie każdy Szejk na novarze stracił w większości cały swój sprzet , rzeczy są ale można je sobie jedynie schować do domku Uśmiech


RE: Update strony - Eragorn - 12-08-2022

Dużo itemkow miałem ładnych patrzę a to teraz śmieci tylko.


RE: Update strony - tibia321 - 14-08-2022

Większość aktualizacji to w sumie zazwyczaj poprawki błędów które powinny być poprawie "jak najszybciej"
Np 24h a nie 24 dni, oczywiście świruje 24 dni na większość rzeczy czeka się miesiącami na tak zwane aktualizacje.
Przestaliście szanować graczy i jakość gry dla nich.
SMS SHOP Szkoda Strzepic Ryja,
Zero odpowiedzi z obsługi XD
Ronotz ~Rżnąć Swoich Na Kasę~


RE: Update strony - Auspolen - 15-08-2022

A kiedy będzie quest muzyczny? Dla kolegi pytam