RonOTS
Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET (/showthread.php?tid=15405)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Typowy Palladyn - 12-05-2022

SERVER INFO
BETA V2
ONLINE
Players Online: 3/500
Spectators: 0
Uptime: 6:19:00
Total: 2276

To wasze 3dragons.games coś nie słynie popularnością
to będzie brakiem serwera tu ze stałym expem
ja na ramach 4GB nie mogłem wyjść z teumple prawie że a patrzy sie gorzej niż na 2D
Nie przyszło wam na myśl jakies ogolne delte wszystkiego ? XD
ciężko sie na waszych serwerach extrwagancjuje


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Typowy Palladyn - 12-05-2022

A co do specyfikacji właśnie miał być exp stały 100x jak nie ma 100 bo nie ma przeskoku to dajcie 200 x loot 7


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Typowy Palladyn - 12-05-2022

Jak bym miał tak czekać na te jego informacje i zbjorczość dłuzej niz tydzien na tematy nowych swewerów to bym na węgiel nie zarobił
chyba ze sie cos zmieniło
Trybienie takie że wstyd z domu wyjść xd aż się boję
szybka odpowiedz kiedy będzie kolejny serwer ?
a patrząc po forum nie ma czegoś takiego jak skarki naprzykład o ile ktos wie wgl tu co to jest xd
padłem na kreaturach bo czary przestały działac i nie powiem sobie co tam odrobi się
domagam się kolejnego serwera
i to nie jest tu żaden wniosek xd tylko prośba ;]
a patrząc temat wcześniej ktoś pisał że to takie kaszalockie będzie hahaha
na pewno jak nie startujecie z nowym serwerem to nikt tu nie bedzie juz patrzył za tymi serwami i tym bardziej hmm jaki koles ma lvl xd


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Typowy Palladyn - 12-05-2022

Serio nie dacie rady nic puścić z expem stałym ?
Boże jak można puszczać takiego trupa xd tu nikt nie gra prawie że
ta obsługa wiecznie pisze że nie ma czasu bo ma jeszcze inne życie a dalej puszcza trupa z małym expem i lootem gra pare nadzianych typków co dla zabawy wszystkich huncą a z tym expem 100-200 lotem 5-7 zawsze można coś ugrac a tu taki kaszalot wszyscy staja na przedziale lvl 600-1200 i nic 0 ekipy slabe eq i to manasowanie sie ms/ed LOL wejś coś puść chłopie normalnego ale zrób coś z soba bo jak by to widzieli ludzie to by cie zjedli chyba
nie mówiąc że sami pytacie graczy jaki ten serwer miał by być "po co wgl to pisać" chciałem jeszcze coś dodac ale masakra nie pamietam co to było a tak juz wiem zbanowaliście chyba 80% serwera ruszając z siena i legalnie pozwoliliscie expic reszcie graczy przy czym inni musieli wydac kase na pacc XD ja też masakra
a teraz się twierdzi ze dajecie exp gracza bonusowy niektórym wiecie o tym ? Duży uśmiech hahaha normalny szkutów
teraz jak juz nie ma tych botów to puście przynajmniej ten serwer z expem 100 i własnie hej hej przeciesz miał być exp 100x tak i mowicie o przeskoku tylko ze było mówione żeby przeskoku nie było i exp stały a nie jakieś podziały tego haha


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Typowy Palladyn - 12-05-2022

Gracze się domagają rekompensaty musisz zamknąć lokalizacje ronots albo postawić serwer z expem stałym 100-200 później to juz wiesz nic po tym


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Typowy Palladyn - 12-05-2022

Nuda to nie moja sprawa


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - tibia321 - 13-05-2022

#TeamTypowyPaladyn
#JK


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Regucjusz - 15-05-2022

Co z Tym błędem Lua?> Caly czas nie dziala klient...


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Juugooo - 15-05-2022

Teraz będziecie przez cale lato expić na pustym serwie ? Duży uśmiech bo się nie dało stałego expa ? Duży uśmiech


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Lecezwami - 15-05-2022

Wiesz ze jakbybyl staly exp to juz dawno by to jebnelo? online +80 ludzi o 16;16 w niedziele wiec nie narzekaj tylko wypierdal**
sam nie gram bo tibia mi sie znudzila ale stage jest dobrze przemyslany i fajnie/szybko sie expi...