RonOTS
Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET (/showthread.php?tid=15405)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Ravcio - 18-04-2022

(15-04-2022, 09:13 AM)Bitkafuga napisał(a): Jak coś to polecam zająć się życiem, a czekać i się trzęś bo jakaś komputerówka startuje prawie chłopy pod 30 podchodzą, ale to tylko moja opinia

Ty no chłopie jak tobie się nie chce grać to twoja sprawa ale po co się przypie.rdalasz do innych xD większym marnowaniem czasu jest wypominanie "marnowania" czasu na grę niż samo granie


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Regucjusz - 22-04-2022

Miało być fajnie a niestety, reinstalacja dalej wali bledami typu init.lua


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Kimberly - 23-04-2022

(22-04-2022, 10:03 PM)Regucjusz napisał(a): Miało być fajnie a niestety, reinstalacja dalej wali bledami typu init.lua

Miałem ten sam problem . Na discordzie MATEM podesłał mi plik naprawczy  . 
Teraz wszystko smiga elegancko . 
Zajrzyj na discord to moze ten plik jeszcze jest a jak nie to skontaktuj sie z MATEMEM na Discordzie to pomoze ci ogarnać temat .


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Amfa - 23-04-2022

Hahahaha, instrukcja i kontakt z obsluga by odpalic samego clienta xd, osobiscie nie mialem problemow z klientem, exit poszedl na 20 lvl.
widac juz boty ze grac sie nie chce chyba ze podacie linki do botow ktore dzialaja na tym z+ebanym kliencie.
Jak Fuga mowi, lepiej sie zająć życiem, kto gra niech sobie gra, ale przyznajmy ze skoro niektorzy maja problemy z samym zalogowaniem sie to lipa troche.
Ostatnim razem jak zalogowalem, to client pi*de tak zamulal, ze gdy sie ze szlo po schodach to dalej byles na pietrze.


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Amfa - 23-04-2022

Gdy schodziłem ze schodów, dalej byłem na piętrze


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Lecezwami - 28-04-2022

Zbanujcie tego trolla.


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - tibia321 - 01-05-2022

#leszczmiedzywami zbanuj sobie mordę, napisz ze swojego konta a nie z noob chara


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Heniubeniu - 02-05-2022

Witam, zastanawiam sie co dalej z serwerem Novara czy Calabria? oplaca sie na nich zaczac gre?


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Typowy Palladyn - 02-05-2022

wejscie zrobcie serwer z expem 100 stalym albo 200 a nie takiego kaszalota na którym softy nie działają xd


RE: Toskania - Start 15 kwietnia | godzina 18:00 CET - Typowy Palladyn - 06-05-2022

Ja puki co się zawijam będę patrzył czy będzie serwer z stałym expem lotem 5. puki nie ma to ja nie gram Uśmiech
-Sciny
-Zepsute softy
-Brak możliwości atakowania strata lvl
-I dalej tylko tryb gry wiele osobowy na bardzo wysoka skale
-Uciążliwy stage exp przez który ciężko jest się organizować i gra po tygodniu kończy się huntedem
-Brak wyspy z goozlerami i bestiami z swordi tez kapa i wyspy z dyniami
-I inflacja w premium shoop
-Te śmieszne jakieś nie wiem co to ale strzelające exori simy na respach i w sklepach z przedmiotami
-Nie działające czary masakra co za gra co za polityka co za sprawiedliwość gdzie zaczyna i kończy się rozsądek a gdzie logika jaka ona jest jaka w tym logika
-I obsługa się przeniosła na discorda Duży uśmiech w sumie po takim kaszalocie to nie ma co sie spodziewać że co kolwiek odpisza


Te nowe northpool nie jest złe spoko normalne tibijskie xd