RonOTS
Toskania -> najpopularniejszy serwer "powraca z popiołów" - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Toskania -> najpopularniejszy serwer "powraca z popiołów" (/showthread.php?tid=15404)

Strony: 1 2


RE: Toskania -> najpopularniejszy serwer "powraca z popiołów" - Auspolen - 07-04-2022

Od ponad roku kiedy tylko pojawia się info o tym, że będzie nowy serwer marzyłem o powrocie Toskanii. To cudowna nowina, gram i nie mam żadnych pytań.
Co do expa proponuje 100x - taki będzie optymalny, bo jak ostatnio dawaliście mniejszy to później potrzebne są sztuczne boosty dla początkujących
Gratulacje za świetną decyzję!

A i jeszcze taka propozycja: Może dodać możliwość znaków specjalnych w nicku?


RE: Toskania -> najpopularniejszy serwer "powraca z popiołów" - Sinistro Of Roock - 08-04-2022

Powodzenia, że ten server wypali gdy: Kasteria startuje 12 kwietnia, gdzie nowo powstałe servery na rl są, więc większość top streamerów tibii będzie wolało farmic TC na nowym rl niż marnować za grosze reklamowanie rona. Druga rzecz wystartował nowy ots illusion i nikt wam nie będzie po tygodniu reklamował otsa jeśli już mają umowy z innymi serverami. Ogólnie gratulacje dla tego kto wpadł na pomysł otwarcia 15 kwietnia rona, bo widać że chłop totalnie nie ma pojęcia co się dzieje w tibii i wy myślicie, że taki ava, pajotreq itd. będą wam reklamować otsa jak oni teraz mają złoty okres na zarabianie cashu z illusion czy dominando nadory? Po tylu latach obsługa dalej na tym samym poziomie, a znając szczęście to będą to takie propozycje pieniężne dla streamerów, że wyśmieją was.
Jak chcecie by ten server nie stał się zdechlakiem jak większość waszych projektów, które już tylko obserwuje od czasu do czasu od 2012, to zróbcie takie same raty jak były na tosku a nie kombinowanie z przedziałami. Tyle razy wam ludzie mówili by zrobić powrót tosk z x100 exp rate, a wy zawsze swoje dawaliście ze zmiennymi i server po miesiącu upadał.
I powodzenia w szukaniu streamera, bo o ile się dobrze orientuje z byłych topek streamerskich tibii, gdzie chłop sam sobie utorował upadek kariery to zostanie wam kasti z 40 widzami, którego już za zbytnio nikt nie ogląda, fame mma wypięło się na niego i miał ponoć giveria reklamować, ale coś nie wyszło i rl streamuje xD.


RE: Toskania -> najpopularniejszy serwer "powraca z popiołów" - Qwasu - 11-04-2022

Gdzie te reklamy ?
Gdzie zapowiedzi ?


RE: Toskania -> najpopularniejszy serwer "powraca z popiołów" - Osieeem - 12-04-2022

Jak będzie wyglądać wiki do tego serva?


RE: Toskania -> najpopularniejszy serwer "powraca z popiołów" - Holernik - 12-04-2022

Dawno nie wbijałem i musiałem aż sprawdzić datę posta bo nie byłem pewien czy nie jest z 1 kwietnia XD. Cuda się jednak zdarzają.


RE: Toskania -> najpopularniejszy serwer "powraca z popiołów" - Sinistro Of Roock - 12-04-2022

(12-04-2022, 09:02 PM)Holernik napisał(a): Dawno nie wbijałem i musiałem aż sprawdzić datę posta bo nie byłem pewien czy nie jest z 1 kwietnia XD. Cuda się jednak zdarzają.

Wystarczy zobaczyć na discordzie jak idą prace z toskania to się załamiesz.


RE: Toskania -> najpopularniejszy serwer "powraca z popiołów" - Qwasu - 13-04-2022

2 dni do startu a nawet zapowiedzi nie ma ani szczegolow.


RE: Toskania -> najpopularniejszy serwer "powraca z popiołów" - Bzbyszek - 14-04-2022

w takim razie dajcie również Rawenne, z tego co pamiętam najdłużej stała


RE: Toskania -> najpopularniejszy serwer "powraca z popiołów" - Niech Siee Smieja - 14-04-2022

Przecież to Ron więc wiadomo że start będzie przekładany ze 2 razy... A na końcu i tak zrobią coś innego niż to co ludzie oczekują. Pozdrawiam