RonOTS
Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Calabria - start 18 grudnia, 2021 (/showthread.php?tid=15369)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Neptun - 24-11-2021

(24-11-2021, 04:30 PM)Myrios napisał(a):
(24-11-2021, 04:26 PM)Joshua napisał(a): Co do "rare itemów" proponuję rozwiązanie z real Tibii
Rare Itemy lecą bardzo rzadko z bossów, które mozna zabijać co 20 godzin. Aby móc zabić takiego bossa najpierw musisz wykonać szereg misji oraz dostarczyć masę różnych pierdół(kamyków, skór etc.), dodatkowo bossa można bić max 5 osobowej drużynie Uśmiech

Warto też rozważyć, dostosowany pod Rona, system IMBUINGU, który na rl sprawdza się świetnie, a tutaj byłbym studnią dla tibijskiej waluty Uśmiech
 Dodatkowo: usunięcie respow typu strecze, gdzie jedyne co robisz to bijesz flam hura..

PS. MICHAŁ Z WARSZAWY I SIMON Z PABIANIC ZNÓW STANĄ PO DWÓCH STRONACH BARYKADY

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość, daily bossy są już gotowe Uśmiech

Mam nadzieje , ze daily bossy respia sie normalnie na mapie i jest o nie walka. Aby taki joshua oraz jego uposledzony brat jugo co nie potrafi pisac nawet do tego bosa nie podejda bo beda zgnojeni xD Bo tu widze ze typ chce bossa bic za dzwignia jak na rl i bic prywatne respy bossow zeby go nie zabili xDDDD i jak tu rozmawiac z takimi ludzmi . Ja nie wiem kim oni sa ale proponuje chlopaki isc na jakis ots no-pvp z stalym expem i prywatnymi bosami i imbu bo to co tu piszecie to jest cyrk xD[size=1][b][url=https://forum.ronots.com/member.php?action=profile&uid=1091913][/url][/size][/b]


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Odloty Pl - 24-11-2021

Szczerze to powinno być zablokowane komentowanie postów, bo to co tu się dzieje jest poniżej dna i mam takie pytanko, czy Juugo to dandi na innym koncie?


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Joshua - 24-11-2021

CO TO ZA KRETYN TEN NEPTUN XD
Tak, walka o bossy - z pewnością gracze grający bez teamu powalczą o bossy XD
Weź dużo rozpęd kre tynie i jebnij w ścianę XD


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Yanom - 24-11-2021

Ja proponuje dodac expa za graczy (ale tylko tych w gildi i podczas warmoda), zostawienie obecnego klienta 8.7 i żeby te skosy działały jak wczesniej, bo aktualnie dostaniesz 1x stronga i po tobie = walki tylko Ice Landzie w trapach (a sami wiecie jakie to nudne Uśmiech ) No chyba ze ogarniecie te bieganie normalnie bo zalogowalem sie na 1.6k ms to biegam jak wczesniej na 100 lvl z skosami
Dać 3 osobom, bannera jak był wcześniej tylko teraz zamiast bana odrazu delete postaci jak na innych serverach
1 baner dla Kiszon team
2 baner dla Rebeli
3 baner ktos z obsługi
Każdy delete nagranie z 5-20 min jak ktos biega na bocie (tylko na vanishu, a nie pisanie czy jestes i w tle GM DETECTED, GM DETECTED)


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Myrios - 24-11-2021

Daily bossy będą dostępne dla wszystkich, w grze znajdą się również bossy które będzie trzeba contestować, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Klient 8.7 właśnie ze względu na możliwość nieograniczonego skosowania zniknie, a same paraliże zostaną dostosowana do nowego schematu poruszania się.


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Juugo - 24-11-2021

(24-11-2021, 07:04 PM)Myrios napisał(a): Daily bossy będą dostępne dla wszystkich, w grze znajdą się również bossy które będzie trzeba contestować, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Klient 8.7 właśnie ze względu na możliwość nieograniczonego skosowania zniknie, a same paraliże zostaną dostosowana do nowego schematu poruszania się.

Jak zniknie 8.7 to jaki bedzie 8.6 ? puszczacie serwer tylko pod OTC ? eee lipa to ja nie gram w takim badz razie zegnam się z ronem jak tak sie stanie specejalnie mial zostac ten client dla graczy którzy wola na nim grać bo nie podejmuja sie gry na OTC no ale jak tam chcecie mnie to nie za chęca i nie za chęci co to za polityka by usunąć obecnego clienta strasznie tragiczna dramat totalny porazka zenada beznadzieja koniec rona bez tego naprawde szkoda czasu aby puszczać cos takiego i nie po zostac przy tibi 3d i nie mowie o bocie bo na pewno przez jakiś ten zmodyfikowany OTC z botem bedzie mozna się połączyć bez komentarza wiem ze client 8.7 moze po zostac i apeluje o to by tak sie stało i byl dalej do stepny do gry na serwerach ronots przynajmniej na Calabria ta usuncie clienta 8.7 i zostawcie gre dla turbanów poczekam zobacze dowiem sie moze sie nie zawiode ta ja będe łamal palce by nakurwiać szybciej niz otc bot jasne Duży uśmiech chyba kogos pogieło Duży uśmiech mówią o stage expie usowając clienta 8.7 i grając na otc z botem :| hahahah Myrios na pewno wiesz co piszesz ? Duży uśmiech to jest mozliwe ale nie prawdopodobne jak to ma byc otc to nie powinno byc ots sorry taka kolej rzeczy tu jak tak sie tu stanie to ja na miejscu administracji bym sie postarał o rozstanie się z urządzeniami elektrycznymi xd czyli juz wiadomo ze nie dacie pograc fajnie Duży uśmiech Ron dla plame i usunie clienta tego co jest teraz 8.7 UUUUUU kryzys a na ogół ze skosami wszystko jest OK więc to jakis absurd aby usówac tego clienta bo skosy nie działaja jak działają


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Yanom - 24-11-2021

Juz widze jak z Yanta do Edron sie biegnie 10 min :O
Albo jak rzucasz walla na 1 kratkową w yanta i gubisz pz bo nikt Cie nie złapie, a Soulfire jak nie było tak niema na Ronots
Z ciekawosci wszedlem sprawdzić aktualną szybkość Giant Spiderów, wychodzi na to ze biegaja one na haste szybciej niz 1692lvl Ms bez Utani hura/Utani gran hura


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Bitkafuga - 24-11-2021

Ja tez odrazu mówię, jeżeli nie ma skosów do ja nie wbijam ronots nie jest przystosowany do otc klienta. Pozdrawiam


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Fasfasfasf - 24-11-2021

no i klasa, jednego gówniaka mniej, przynajmniej mniej płaczu a i ugrać nic byś nie zdołał, ajee


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Joshua - 24-11-2021

Jeśli ma być bez skosów to walimy xlog. Pozdrowionka.
PS. Zrób normalny client 8,7 - nie rób cyrku, tylko ogarnij ludzi, którzy będą banować Uśmiech