RonOTS
Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Calabria - start 18 grudnia, 2021 (/showthread.php?tid=15369)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Joshua - 21-11-2021

XDD
I zawsze tacy nieudacznicy piszą "igiełka"; "zdechlica" itd., a później wchodzą i po kilkanaście godzin dziennie grają xD
Jesteś cholernym nieudacznikiem, szczochu.
Zamykam.


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Ron - 22-11-2021

O, widze, ze dyskusja "rozgorzala" - przypominaly mi sie od razu stare, dobre czasy RonOTS.

Jezeli chcecie, mozemy uruchomic dyskusje w obrebie: "exp rate / loot rate", bo widze, ze w tym temacie sa najwieksze kontrowersje. Moze ankieta? Moze dyskusja na argumenty? Ja juz swoje przedstawilem: "high exp" sciagnie wiecej graczy, ktorzy sie szybko ulotnia, "low exp" jest za to zwykle stabilniejszy. Dawno tez nie mielismy serwera "low exp", ktory powiedzmy sobie wprost - jest wiekszym wyzwaniem, ktore moze nie kazdy chce podejmowac, ale wojny


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Neptun - 23-11-2021

(22-11-2021, 10:55 PM)Ron napisał(a): O, widze, ze dyskusja "rozgorzala" - przypominaly mi sie od razu stare, dobre czasy RonOTS.

Jezeli chcecie, mozemy uruchomic dyskusje w obrebie: "exp rate / loot rate", bo widze, ze w tym temacie sa najwieksze kontrowersje. Moze ankieta? Moze dyskusja na argumenty? Ja juz swoje przedstawilem: "high exp" sciagnie wiecej graczy, ktorzy sie szybko ulotnia, "low exp" jest za to zwykle stabilniejszy. Dawno tez nie mielismy serwera "low exp", ktory powiedzmy sobie wprost - jest wiekszym wyzwaniem, ktore moze nie kazdy chce podejmowac, ale wojny

Po prostu Stage Exp jest lepszy moze byc nawet low chodzi o to , ze na stage ktos kto zacznie pozniej gre lub nie ma tyle czasu nie odstaje az tak z lvlem (Fajnie jak by stamina normalnie dzialala bonus expa +wolna regeneracja 1-2 bez bocenia 24) .Co do server bedzie jakis test server przed startem żeby sprawdzic mape i mobki ? Klient OTC to jest ten co ma wbudowanego bota czy jak to wyglada ?


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Ron - 23-11-2021

(23-11-2021, 01:24 AM)Neptun napisał(a): Po prostu Stage Exp jest lepszy moze byc nawet low chodzi o to , ze na stage ktos kto zacznie pozniej gre lub nie ma tyle czasu nie odstaje az tak z lvlem (Fajnie jak by stamina normalnie dzialala bonus expa +wolna regeneracja 1-2 bez bocenia 24) .Co do server bedzie jakis test server przed startem żeby sprawdzic mape i mobki ? Klient OTC to jest ten co ma wbudowanego bota czy jak to wyglada ?

Test serwer bedzie uruchomiony wewnetrznie. Nie chcemy puszczac go publicznie, bo wedlug mnie troche popsuloby to czesc zabawy (moze moglibysmy uruchomic cos typowo pod PVP). Co do expa - tak, stage tez wedlug mnie ma jeszcze sens. Zastanowimy sie wewnetrznie co z tym zrobic. Dzieki za wszystkie propozycje.


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Fasfasfasf - 23-11-2021

a to tutaj ma być bez stage exp? XDD
2k21 wszystkie otsy mają stage ale na szczęście tutaj pod prąd, ktoś wchodzi 3 dni po starcie i juz nie ma na nic szans a co dopiero jakby spotkał Rona po tygodniu czy dwóch.
Głupota, głupota


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Juugo - 23-11-2021

POST NIE JEST ZBYT MODYFIKOWANY WIEC WIEKSZEGO ŁADU W NIM NIE ZNAJDZIE SIĘ CHODZI GŁOWNIE O RACJE

-stamina oby jak najbardziej była aktywna i dawała 50% bonusowego expa na zielonym pasku
-aktywny obecny client 8.7
-cc a by było na co wydawać bonusexp/imbu
-coś za drzwiami na matwach
-rashid do sprzedawanie cennych itemow
-jedynom istotnom rzeczą by było by zapełnic puste pola grafikom w oficialnym cliencie ronots tibia 8.7


(23-11-2021, 01:24 AM)Neptun napisał(a):
(22-11-2021, 10:55 PM)Ron napisał(a): O, widze, ze dyskusja "rozgorzala" - przypominaly mi sie od razu stare, dobre czasy RonOTS.

Jezeli chcecie, mozemy uruchomic dyskusje w obrebie: "exp rate / loot rate", bo widze, ze w tym temacie sa najwieksze kontrowersje. Moze ankieta? Moze dyskusja na argumenty? Ja juz swoje przedstawilem: "high exp" sciagnie wiecej graczy, ktorzy sie szybko ulotnia, "low exp" jest za to zwykle stabilniejszy. Dawno tez nie mielismy serwera "low exp", ktory powiedzmy sobie wprost - jest wiekszym wyzwaniem, ktore moze nie kazdy chce podejmowac, ale wojny

Po prostu Stage Exp jest lepszy moze byc nawet low chodzi o to , ze na stage ktos kto zacznie pozniej gre lub nie ma tyle czasu nie odstaje az tak z lvlem (Fajnie jak by stamina normalnie dzialala bonus expa +wolna regeneracja 1-2 bez bocenia 24) .Co do server bedzie jakis test server przed startem żeby sprawdzic mape i mobki ? Klient OTC to jest ten co ma wbudowanego bota czy jak to wyglada ?

Bredzisz takie głupoty ze masakra ale to nic nie przejmuj się jak dlamnie jestes zawieszony w jakimś punkcie zycia na ta grę XD po co ci exp od 100 do 10 jak to i tak czas chłopie sprawia to jaki masz lvl i jak z tym stoisz ten diagram sie nie zmienia przeskok w potworach jest taki ze expiac na 100 exp low lvl schodzac do expa 10 te potwory daja nawet wiecej expa i ten lvl szybciej nawet idzie tak naprawde niechce mi się tego objaśniać bo obawiam sie że bys nie zrozumial tylko masz jakieś fobie ze tak to wygląda A TAK PO pierwsze primo jak ty grasz na serwerze PVP troszcząc sie o graczy ktorzy zaczynaja po tygodniu ze cie w lvl nie doganiaja Duży uśmiech z twojym podejsciem to sektowskim bys chcial ludziom z głowy wybić ranking i pozbawic dobrej gry 

Dlamnie jest głupotą wybić sie z lvl w 2 dni i zniechecić do grania bo to na prawde zniechęca myśl co chcesz ale tego nie zmienisz 3 serwery już były z takim expem i kicha xd

teraz stały exp 10 juz jest ustalony albo jak napisal RON ankieta low czy hight ALE NIE STAGE PANIE 

odzyskaj rozum i zmądrzej ze tu chodzi i wspolną gre i jak największy lvl a nie o troske innego gracza w grze LOL Duży uśmiech 

Nie wiem co to ma wszystko znaczyc ale mi się nie podoba taki ktos jak ty co na nie swoim serwerze stara się przyciągnąć graczy w taki głupi spobób jak ich zniechęcając powiedzieli ci chociasz że tak jest ? moze nie wiedzieli do tej pory ale tak jest 

rób cie jak tam uważacie z parametrami serwera za grac zawsze sie da do puki dziala ta mechanika gry co jest 

Ja osobiscie jestem za stałym expem to juz jest chłopie dawno przesądzone chyba zes jest z choinki zerwany podżuc plany na questy expy jak bys chciał by to wygladało a nie cham się wiecznie na exp na tibie nie OTS jest staly zawsze nawet na serwerach ktore wypuszczaja więc po co to zmieniac Duży uśmiech chodz wolno wiem ale to głupie bo zniechęca i nie ma co wymyslac jakis zagadnień patrz na siebie nie na innych bo bredzisz 

wypowiedz się na temat zniechęcania o otoczeniu jak wygląda jak tak dbasz o innych pozdro xd 

ciebie nie mozna słuchać bo to tak jak bym poszedl do pracy i mowil O fajnie jak by było ciężej :| ty z PIS-U na 100 % xd

czytając ciebie to nie powinno sie wprowadzać takich rzeczy w internecie dla bezpieczeństwa psychicznego innych Duży uśmiech

twój stage exp nie powinny byc uznany bo juz były tematy z ta retoryką i mogłes za kończyć temat tak jak teraz piszesz by byc tak sie nie stało nie udzielaj sie daj innym mozliwości

od sieny do czasu venezi to wystarczająco by byl serwer z expem stałym nie zmiennym (bys mogl sie u pominac o serwer) i czekaj na wysłuchanie twych prożb na warunkach jakie ustalasz NARA nie denerwuj ludzi daj se spokuj STAŁY EXP kropka jaki to wyboru

jak juz taka wola ja bym wybrał

5 10 100 200

osobiście jestem za expem 5 10 moze byc ( juz jest) Duży uśmiech ja bym tak po zostawil bo to świr jakiś jak się zmieni a do tego inny serwer z expem hight

NIEE stop Duży uśmiech to jest serwer LOW i taki ma po zostac bez zmian stały exp 10 CHCESZ STAGE GRAJ NA VENEZI poczekaj na kolejny serwer o ile będzie z hight expem a poźniej powiedz co masz do za oferowania bo oficialnie jestes za wieszony na tym co juz jest exp 15 nie wiele sie rozni od 10 by wstawiac stage koleś

jesteś jednym z tych co wiele mowią a mało robia w tym przypadku nie grasz bo nie umiesz Duży uśmiech

jak kogoś uraziłem to nie jest mi przykro bo jak widze posty innych to jak to widze zostawiam bez komentarza

Nic się nie przejmuj chciałes dobrze ale w grze będę za toba gonił już od samego początku byś nie przeszedł wszystkich bram stage expa jak taki bedzie Duży uśmiech

Słowo ze z ostatnich 2 lat to 98% to posty o stały exp 5 albo 10 lub 100 albo 200 masz stage a nie grasz Duży uśmiech wiadomo twój zal zawsze moze wygrac bo głupoty nikt nie wybierze... szkoda słow

ty się chyba za tęskniłes za chybaniem gnoju widłami w polu ;p spoko
Exp jest dobry nawet bym zmniejszyl do 2-3 albo 5 lub puścil serwer exp 100 200 STAŁY jedynie nie zmienny tym razem póxniej to juz nie mam głosu tyle



RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Bitkafuga - 23-11-2021

Witam panie ronots, nie mieliśmy ze sobą do czynienia jeszcze, a wiec zostaw exp 10 dawno nie było low rate, ew zwiększyć loot do 3 żeby ludzie nie płakali, ze są biedni i nie mogą się bić.


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Neptun - 23-11-2021

Juugo po pierwsze wyjdz z golda wiem ze bez palcy ciezko ale dasz rade potem pisz cos ze ktos nie umie grac Uśmiech
Bredzisz to ty ostro modyfikujesz ten post cały czas a nadal jest napisany bez sensu skoro stage exp niszczy ranking i pozbawia dobrej gry to ja nie wiem jak wszystkie inne otsy daja rade ??? Nie wałcza tam o topke nie ma walk nie ma nic przez ten zły stage ?. Jestes turbo odklejony sam nie wiesz jak argumentowac to co napisales coś ci chyba za mocno wjechało jakas wiśnia od fugacziego ? Po prostu nie kazdy ma tyle czasu żeby aż tak expic na stałym po to jest Stage ze do np 300-400 lvl szybko sie wbija a potem sie wlaczy o topke w granicach no np 500 lvl , ale rozumiesz ze ciezko ci to pojac ludzie maja inne rzecy do roboty nie tak jak ty pomachać troche widłami a potem myslam nad sensem zycie i musza miec przewage lvl i czasu bo innaczej kaplica wyjdz kiedys z domu daj tej matce odpoczac.


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Juugo - 23-11-2021

Szczerze zagioł mnie ten post nie mam siły do takich spraw myslałem że mnie wyzwiesz na to się nastawiłem ale spoko postaram się ci coś moze jeszcze wyjasnić
Rozumiem cię bardzo dobrze sam się zastanawiam dlaczego ludzie tu nie graja a inne serwery na starcie mają po 3000 graczy ja zawsze uważam że małe mapy mało questów i własnie chodzi o ten czas bo ja akurat nie wbijam tylko po to żeby wbic w 3 dni 500 pobić i iść grac w coś innego albo wrucić na nowy serwer tylko sobie po prostu po grac rywalizacje w pvp na stałym expie masz cały czas a ten czas ktory włożysz w gre pozostaw sobie i zostań na low lvl i wbij czasami po gadac z kolegami jak ich masz a napewno bo kazdy ich ma xd a nie takie rozczarowanie Szczerze mnie np PS 4 czy tam xbox wgl nie bawi nie korzystam u siebie w domu wcale wole właśnie wbić na rona i po expić po za tym zagrac w jakoms strategie bo równiez nie mam czasu ale szkoda zeby ta gierke po zostawic taką bez sensowną urządzić zwykła jadke proste Duży uśmiech
kiedys nawet lubiałem taki ots pvp enfo tam było z fast attackiem na miescie fibuli się biło i miało exp za gracza spoko a w tibie przestałem grać jak pierwsi gracze osiągali 500 poziomy bo tam się zaczynało to robic naciągane inne ots były jak ta rl tibia NUDA a do dziś właśnie na ronots idzie fajnie po grac Duży uśmiech kłucić się nie będe bo nie ma sensu GM zrobi jak uważa mi na tej samie mapie się niechce grać na expie 200 czy tam 100 bez żadnych update bo nuda jedynie na właśnie tego wara o ktorym mówisz to spk zawsze do kogoś można dołączyć jak by były częstrze update i większa mapa to i cały zycie będziesz grał az znajdziesz cos innego jak ci sprzyja karzdy ustawione człek co ma czas moze grac :| xd chociasz jestem za ankietom exp stały 10 lub stały exp 100 uważam że exp 100 był by wysmienity Duży uśmiech bo jednak ta mapa na exp 10 musi byc spora aby było gdzie iść siedzieć miesiąc na dl no lipa jak sie wie co się gra no ale enty strentche goozlery lizardy to juz lepiej no i oczywiście coś więcej xd
JESTEM ZA ANKIETOM WYBORU EXPA im szybciej tym lepiej

fakt mordenizuje te posty bo lubię twierdze że mnie to uszczytnia i wiem że sie nie myle Duży uśmiech
Im szybciej serwer ruszy tym lepiej


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Lostt - 24-11-2021

(23-11-2021, 12:03 PM)Fasfasfasf napisał(a): a to tutaj ma być bez stage exp? XDD
2k21 wszystkie otsy mają stage ale na szczęście tutaj pod prąd, ktoś wchodzi 3 dni po starcie i juz nie ma na nic szans a co dopiero jakby spotkał Rona po tygodniu czy dwóch.
Głupota, głupota

e debilu ale wiesz o tym ze na wszystkich otsach jest stage exp 10 w dol? niewazne na jakiego otsa wbijesz pacanie to nie masz szans po 3 dniach dogonic topki ale taki co sie gowno zna placze najwiecej xD