RonOTS
Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Calabria - start 18 grudnia, 2021 (/showthread.php?tid=15369)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Ron - 20-11-2021

Witajcie,


Prace nad naszym update'em trwają, ale już dzisiaj możemy ogłosić, że start nowego serwera nastąpi 18 grudnia, 2021 roku o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Przy okazji chcialem oglosic powstanie naszego nowego kanalu na Discord o nazwie "RonVerse" na ktory zapraszam, bo tam znajdziecie najszybciej odpowiedzi na zadawane przez siebie pytania: https://discord.gg/73H6Hxzk

Coś więcej o serwerze?

  • Mapa: obecna mapa Novary z wieloma modyfikacjami i odświeżeniami; Pojawią się nowe miasta, nowe expowiska, zostanie usunięte sporo nieprzydatnego terenu. Mapa będzie dostosowana pod "low exp"
  • Inne zmiany: pracujemy nad dodaniem nowych outfitów / nowych przedmiotów. Ich listę postaramy się ogłosić przed startem serwera
  • Klient: od momentu tego update'u, jedynym wspieranym przez nas dalej klientem będzie: OTC v8. Link do nowego klienta zostanie opublikowany w dniu startu serwera
  • Exp / loot: 10x exp, 2x loot.
  • PVP: regular PVP


Możliwość zakładania postaci została właśnie aktywowana. W najbliższym czasie będziemy starali się wysłać do was mailing z informacją o starcie. Postaramy się też być aktywniejszymi na forum oraz social media. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania - będziemy odpowiadać.

Pozdrawiamy,
Ekipa RonOTS


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Juugo - 20-11-2021

Ron napisał(a):
Witajcie,


Prace nad naszym update'em trwają, ale już dzisiaj możemy ogłosić, że start nowego serwera nastąpic 18 grudnia, 2021 roku o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Coś więcej o serwerze?

Mapa: obecna mapa Novary z wieloma modyfikacjami i odświeżeniami; Pojawią się nowe miasta, nowe expowiska, zostanie usunięte sporo nieprzydatnego terenu. Mapa będzie dostosowana pod "low exp"
Inne zmiany: pracujemy nad dodaniem nowych outfitów / nowych przedmiotów. Ich listę postaramy się ogłosić przed startem serwera
Klient: od momentu tego update'u, jedynym wspieranym przez nas dalej klientem będzie: OTC v8. Link do nowego klienta zostanie opublikowany w dniu startu serwera
Exp / loot: 10x exp, 2x loot.
PVP: regular PVP


Możliwość zakładania postaci została właśnie aktywowana. W najbliższym czasie będziemy starali się wysłać do was mailing z informacją o starcie. Postaramy się też być aktywniejszymi na forum oraz social media. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania - będziemy odpowiadać.

Pozdrawiamy,
Ekipa RonOTS

zmiana języków nie działa i odzyskiwanie haseł
bo nie wiem czy moge za logować na moje jedno kato ktore dostało bana na forum za spam a nie wiem jak to sie ma do zakładania postaci a mam tam jakis bonus expa za PP
śmiało bedzie można grać na standardowym classic cliencie 8.7 ?
głównie grafika w OCT jest inna i mechanizm gry ogolnie nie przystepne dla mnie
i ważne to by nie było tych potworkow na respie których nie mozna zabic
jest jakaś opcja załączenia czatu na forum ? da się na pewno tylko czy obsługa potrafi albo czy administracji się chce i jest za xd
Pvp od poziomu 8 musi byc exp loot spoko
Co do low exp to jakies fortece dodatkowe niech powstana raczej z minotaurami orkami jakimis slimami wiecej wilkow cos typu kazardon im wiecej tym lepiej exp 10 to jeszcze nie taki low na 15 1 k sie wbija dosc w miare szybko przy tej mapie
Tam na tych quarach za tymi drzwiami przez ktore nie mozna przejsc fajnie jak by powstal jakis BOSS albo quest i na tych entach droga do rashida a by handlowac czyms cennym bo to lezy i nici z tego nie ma NO i zeby bylo na co wydawac te CC w koncu bonusexp/imbu moze byc najlepsza opcja innych chyba nie ma nie wiem nie przychodzi mi nic do glowy jakies pomysly Duży uśmiech tylko tak by bylo cos spoko
przy tym expie 10 to wstawic crusader quest bo nie ma a przyda sie mozna go na 20 lvl zrobic w team bo oficialnie go nie ma na oficialnym serwerze przypomne ze znajduje się na jaskini krasnoludow northpool
No w sumie Regular pvp odbieram jako od poziomu 8 zeby lipy nie było od 8 poziomu spoko i wgl teraz jak sie na specta wchodzi to debug


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Joshua - 20-11-2021

Jaka przewidujecie reklamę? Czy zainwestujecie w paru streamerów? Standardowe reklamy już nie dzialaja, stream to obecnie najlepsza i jedna z tańszych form.


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Sir Rolanderr - 20-11-2021

Czy stworzycie nową mapę z respawnami na wiki? Jako nowy gracz nieogarniający mapy jest mi ciężko żeby dojść na jakiegoś questa lub znaleźć jakikolwiek resp


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Fasfasfasf - 20-11-2021

witam, czy rebelia ponownie robi reload? po poprzedniej edycji zrobiłem już wszystko co trzeba, kupiłem trzy dywany oraz wysmarowałem się pastą do ciała marki alladyn także jestem w stu procentach zgodny z założeniami lidera


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Lukasze - 20-11-2021

ciekawe ile osób będzie grać, po wcześniejszych startach coraz gorzej

znowu po 2 tyg syf i mogiła znając zagazowane wlecieli i obsługi oraz specjalne traktowanie

OTC v8 hmm to clijent z botem za którego dostałem zakaz gry na serwerze powodzenia w szukaniu nowych wrażeń na odgrzewanym kotlecie od 2015 roku jak nie wcześniej, polecam ludzi którzy dla ziomqow maja osobne zasady niz reszty


Ps
jak ktoś chce bota to zapraszam na server dc https://discord.gg/V8tAFKz6 <- oficjalny OTC v8


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Lukasze - 20-11-2021

(20-11-2021, 11:49 AM)Juugo napisał(a): śmiało bedzie można grać na standardowym classic cliencie 8.7 ?
głównie grafika w OCT jest inna i mechanizm gry ogolnie nie przystepne dla mnie

Sa rozne style graficzne od klasyki do kosmosu wystarczy zmienic chyba ze wykastrowali clijenta


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Fgh - 20-11-2021

^ odpal mi bota do otc na kasterii albo realeście, czekam
jest coś takiego jak zaszyfrowanie pliku tibia.dat, ale twój mały mózg pewnie tego nie ogarnie

ps. widziałem twoje wypowiedzi na tym forum i twoje bocenie, dziecko po podstawówce lepiej by sobie z tym poradziło


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Lukasze - 20-11-2021

(20-11-2021, 03:43 PM)Fgh napisał(a): ^ odpal mi bota do otc na kasterii albo realeście, czekam
jest coś takiego jak zaszyfrowanie pliku tibia.dat, ale twój mały mózg pewnie tego nie ogarnie

ps. widziałem twoje wypowiedzi na tym forum i twoje bocenie, dziecko po podstawówce lepiej by sobie z tym poradziło

nie wiem czy znasz tworcow otc oraz czy wiesz ile kasteriia realesta itp hajsu za to dały


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Fgh - 20-11-2021

A ty wiesz? Może powiesz?
Nie? Tak myślałem...
Przestań się kompromitować.
Nie masz najmniejszego pojęcia, kto teraz robi tego ots'a i co się zmieni, a zakładasz już że odpalisz sobie bota z forum, na którym przyklejasz wiadomości z translatora.