RonOTS
Połączenie oraz Confirmy - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Połączenie oraz Confirmy (/showthread.php?tid=15302)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Połączenie oraz Confirmy - Spear - 05-03-2021

Ty byś chciał żeby lvl zatrzymywał się na poziomie osiągalnym dla Ciebie (600lvl) tylko powiedz mi kto by grał na serwerze na którym nie da się wbijać większych lvli żeby być "silniejszym"?
Płaczesz ciągle że są wybocone postacie 2k lvl. To dlaczego sam nie postawisz bota na wbijanie lvla a gdy chcesz pograć ręcznie to po prostu wyłączasz i grasz?Uśmiech


RE: Połączenie oraz Confirmy - Amfa - 05-03-2021

Jest nieco wyższy niz 600 bliżej 1 k więc odrobine więcej potrafię Duży uśmiech
Poki co prawie nikt nie gra na serwerze bo nikt się nie będzie mierzyć z botami.
Nie będę stawiać bota bo to nie botots.
Była granica lvl 800 i kto chcial to sobie bocil bo albo nie umial grac bez bota i bil dluzszy czas 10 lvl albo albo nie widział sensu irobil nowa postać a nie wbijal 10k lvl i grał z 2 graczami online tez na bocie jak teraz
Powiedz dla kogo jest osiagalny lvl 2k bez bota
Chłopaki nie bójcie sie gry bez bota, moze ktoś się trafi co się zajmie botem i połapie topke Uśmiech żeby każdy mial równe szanse.
Widzę że najbardziej boli moja wypowiedź chlopakow z baraków na bocie Duży uśmiech


RE: Połączenie oraz Confirmy - Jakub Bujna Fryzura - 06-03-2021

po przeliczeniu top 1 będzie 2825 lvl


RE: Połączenie oraz Confirmy - Karaczhe - 06-03-2021

mobil ty rudy monkeyu na ***** ty sie tu udzielasz z tymi randomami co zostali na ots? Moze zdradz swoj plan na zycie jak wchodzisz i tylko ***** jakies bzdury, nie interesuje sie co tu sie dzieje to nie odzywaj mordy i idz bic mury juz 5 rok na antice

/Fuga


RE: Połączenie oraz Confirmy - Lao Ming - 06-03-2021

No ja bardzo chętnie objąłbym funkcję BN i polował na tych oszustów. Z nikim się tu nie koleguję bo po co, więc i o sprawiedliwość nie będzie trzeba się martwić


RE: Połączenie oraz Confirmy - Mosirr - 06-03-2021

proponuje dodać dodatkowy exp dla stałych graczy


RE: Połączenie oraz Confirmy - Mr Ronii - 07-03-2021

(06-03-2021, 01:02 AM)Karaczhe napisał(a): mobil ty rudy monkeyu na ***** ty sie tu udzielasz z tymi randomami co zostali na ots? Moze zdradz swoj plan na zycie jak wchodzisz i tylko ***** jakies bzdury, nie interesuje sie co tu sie dzieje to nie odzywaj mordy i idz bic mury juz 5 rok na antice

/Fuga

siema mozna z toba otsa podominowac? legenden tibijski?


RE: Połączenie oraz Confirmy - Ewriszonn - 09-03-2021

Łączenie wszystko fajnie itd Ale mam pytanko odnośnie domków. Jak to planujecie rozwiązać? Jeżeli mam domek I gram na Novara A gość mam ten sam domek na Novarze, to z racji tego że venezia łączona będzie do Novary to mój domek zostanie?
Pytam,bo nie chce się zdziwić jak nagle domki będą puste A wy napiszecie albo I nie "przepraszamy I tyle.


RE: Połączenie oraz Confirmy - Giva - 10-03-2021

Typ o domek beczy przy 15 osobach na serwerze z czego 13 to bot


RE: Połączenie oraz Confirmy - Draxrl - 10-03-2021

Serio o domek się martwisz?
Przecież tam jest pełno domków