RonOTS
Nowy projekt - 3dragons.games - wiecej szczegolow - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Nowy projekt - 3dragons.games - wiecej szczegolow (/showthread.php?tid=15299)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nowy projekt - 3dragons.games - wiecej szczegolow - Amfa - 28-02-2021

Dlatego zapytałem czy chodzi o exp stage Duży uśmiech


RE: Nowy projekt - 3dragons.games - wiecej szczegolow - Mr Ronii - 01-03-2021

Od zamierzchłych czasów zaglądam na to forum po upadku kolejnych serverów na których po prostu pobiło się maksymalnie miesiąc przy dobrych wiatrach i zastanawiam się co kieruje ludźmi którzy logują się na takie zdechlaki dzień w dzień i udzielają się na tym forum, że coś daje tyle expa a coś tyle..


RE: Nowy projekt - 3dragons.games - wiecej szczegolow - Amfa - 02-03-2021

No widzisz panie, jak po miesiącu wbijasz top lvl na bocie to nie masz co robic.
Nie wiem. Ja do tej pory zastanawiam się co kieruje ludźmi, ktorzy się czepiają że ktoś wypowiada się na forum. Od tego jesf forum a jak nie masz nic do powiedzenia lub do dodania od siebie to nie graj w zdechlaka tla idź na tibie 8.6 postaw elfbota i się ciesz Uśmiech

Zazwyczaj wieczorami wpadam chwilę pograć lub poskillac, gdybym był Bh czy kimś od banowania za bota to długo co nie które osoby by sobie nie pobocili i odrazu więcej normalnych graczy by doszło, niż ta wasza banda ze skryptami na wszystko. "Po Miesiącu Nie ma Co Robić Na Zdechlaku"
Oczywiście nie bylby to ban za 5 sekund nie odpisywania, nie pomogła by tu wymówka "byłem w toalecie" lub "młodszy brat grał" Oczko Nawet CONFIRM NIE Był by potrzebny Duży uśmiech


RE: Nowy projekt - 3dragons.games - wiecej szczegolow - Spear - 03-03-2021

(02-03-2021, 09:24 PM)Amfa napisał(a): No widzisz panie, jak po miesiącu wbijasz top lvl na bocie to nie masz co robic.
Nie wiem. Ja do tej pory zastanawiam się co kieruje ludźmi, ktorzy się czepiają że ktoś wypowiada się na forum. Od tego jesf forum a jak nie masz nic do powiedzenia lub do dodania od siebie to nie graj w zdechlaka tla idź na tibie 8.6 postaw elfbota i się ciesz Uśmiech

Zazwyczaj wieczorami wpadam chwilę pograć lub poskillac, gdybym był Bh czy kimś od banowania za bota to długo co nie które osoby by sobie nie pobocili i odrazu więcej normalnych graczy by doszło, niż ta wasza banda ze skryptami na wszystko. "Po Miesiącu Nie ma Co Robić Na Zdechlaku"
Oczywiście nie bylby to ban za 5 sekund nie odpisywania, nie pomogła by tu wymówka "byłem w toalecie" lub "młodszy brat grał" Oczko Nawet CONFIRM NIE Był by potrzebny Duży uśmiech

Ty koleś się zamknąłeś gdzieś w czasie rona z przed 6 lat? Ludzie nie będą grać bez botów, bo najzwyczajniej nie ma na to czasu Uśmiech Ty byś chciał być BH i banować ludzi za bota i pilnować 2 graczy na serwerze? Skoro nie przychodzą ludzie na serwer gdzie jest bot to również nie przyjdą na serwer z zabronionym botem, to nie te czasy.
Nie potrafisz ogarnąć prostych rzeczy takich jak bot więc chciałbyś wszystkich co go mają wywalić z serwera?


RE: Nowy projekt - 3dragons.games - wiecej szczegolow - Amfa - 03-03-2021

Niestety tak jak mówisz, zostałem zamknięty w świecie Ronots, jestem strażnikiem Teksasu a moja życiową Misją jest pozbycie się nie dowartosciowanych dzieciaczków na bocie.
Skąd wiesz ze nie potrafię ustawić, za to widzę że ty potrafisz, nikomu nie przeszkadza moja opinia skoro bana jeszcze nie dostalem na forum.
W ogóle co ci przeszkadza że ktoś chce się zająć botami, nie poexpisz sobie? Na Ronie potrafi byc 0 osob tak samo potrafi byc 100, dlatego nawwt przy 50 osobach online lepiej bym sie sprawdzil niz confirm a ludzie wracali by normalnie pograć a druga polowa z sentymentu.
Powybijane po 200k potworków i skille +150, ze ktos łyka te wasze wymówki, teraz i tak polowa obeszla confirm skryptami a nowi gracze bany dostaja na start przez confirm.
Chętnie mogę pomóc w obecnych serwerach i łapać takich jak ty, piona


RE: Nowy projekt - 3dragons.games - wiecej szczegolow - Mr Ronii - 04-03-2021

wez utkaj tam dziure odklejencu tibijski co chce adminowac server z 10 ludzmi online XDDD


RE: Nowy projekt - 3dragons.games - wiecej szczegolow - Amfa - 05-03-2021

@Mr Ronii boisz sie gracz bez bota? A moze nie umiesz? Albo chcesz się dowartościować w gierce??? Hahaah się nadajesz do zaganiania kaczek


RE: Nowy projekt - 3dragons.games - wiecej szczegolow - Mr Ronii - 05-03-2021

przejrzales mnie, komp odpalony 24/7 zeby wbic top1 na novarce, prosze nie banuj mnie jak dostaniesz admina


RE: Nowy projekt - 3dragons.games - wiecej szczegolow - Amfa - 05-03-2021

Życzę Ci tego żebyś sobie wbił top1 i czuł się bohaterem w swoim domu, ale poco się pultasz do mnie Bro Duży uśmiech


RE: Nowy projekt - 3dragons.games - wiecej szczegolow - Easiedem - 17-03-2021

(05-03-2021, 01:22 AM)Amfa napisał(a): Życzę Ci tego żebyś sobie wbił top1 i czuł się bohaterem w swoim domu, ale poco się pultasz do mnie Bro Duży uśmiech

GOSCIU CO LATA SAM NA BB XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD