RonOTS
Update Drakeny Chakoye ! - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Update Drakeny Chakoye ! (/showthread.php?tid=14901)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Update Drakeny Chakoye ! - Reanolog - 23-08-2019

(23-08-2019, 02:43 PM)Psikuta napisał(a): Dokladnie take padalcu, pieniadz zadzi swiatem kiedys wyrosna ci wlosy na jajach I sie o tym przekonasz.
Moze postawic ci darmowy serwer zeby dzieci z bulerwy graly za darmo, przeciez smieszne 60 zl od wiesniaka za 2.5 k pp sprawilo by ze stac by ich (go) bylo na maperow obsluge it'd.
Precz z koczkodanami I botami dajcie przymusowego specta.

Gościu po co nam wydawać pieniążki na pp skoro dzięki takiemu debilowi jak ty mam 30 k pp a co do botów przypomnij sobie jak żebrałeś o skrypty do bbota na tsie


RE: Update Drakeny Chakoye ! - Psikuta - 23-08-2019

(23-08-2019, 03:20 PM)Reanolog napisał(a):
(23-08-2019, 02:43 PM)Psikuta napisał(a): Dokladnie take padalcu, pieniadz zadzi swiatem kiedys wyrosna ci wlosy na jajach I sie o tym przekonasz.
Moze postawic ci darmowy serwer zeby dzieci z bulerwy graly za darmo, przeciez smieszne 60 zl od wiesniaka za 2.5 k pp sprawilo by ze stac by ich (go) bylo na maperow obsluge it'd.
Precz z koczkodanami I botami dajcie przymusowego specta.

Gościu po co nam wydawać pieniążki na pp skoro dzięki takiemu debilowi jak ty mam 30 k pp a co do botów przypomnij sobie jak żebrałeś o skrypty do bbota na tsie

Ty zjebana suko jak ja bylem na tsie microfon mi nie dzialal wiec co ty ***** jak juz Zrobilem 2 ostatnie dni to mute mialem caly czas, w sumie na tsie przez cala GRE siedzialem z 1 h na nasluchu wiec pierdolnij barana w sciane, noobie klamliwy.
PS padalcu albo placisz I grasz w GRE dopieta na ostani guzik albo za frajer I gras w cos co wymaga mnustwo pracy a zajmuje sie tym jedna osoba ktora ma grafilk na maxa rozciagniety
Ps2 kup dobie jak wy to wiesniaki mowicie motur


RE: Update Drakeny Chakoye ! - Grober - 24-08-2019

Na moje to serwer jest ok

Zgodze się z 2 rzeczami z tym chlopem ale obiektywnie patrzac.

Wprowadzajac spect jesli sam go udostepniasz masz dodatkowe 5% expa na cascie pokaze to nowym graczom jak fajnie mozna spedzic pozniej gre na expach i kreowaniu gracza
i dodalbym tygodniowe punkty premium naliczane od czasu streamowania na twitch.tv to samo rozreklamuje otsa np 1h 20 pkt premium nad czym serwer nie straci a uzyska reklame .
Co do loota wydaje mi sie ze te male lvle poddaja sie bo gracz , ktory zna ronotsa nawet na 1.5 locie zarobi bo wie co ma robic ale swiezak ma problem i puszcza temat.

Napewno shop premium zarobił by dużo więcej wprowadzając stocki cc ale nie tanie i cena musiałaby być regulowana z rozwojem lvli
Jedynie w shopie mógłby pojawić się gem of life i gem of wisdom oraz 10 cc np
bo inne zniszczyłyby fanatyzm tej gry

Mi najbardziej brakuje respa jak county dawne bo te ktore sa maja tone hp a malo exp.

Kiedys to byl resp od 250 do 500 dla graczy , ktorzy nie mieli na nim lota zarabiali na wd czy sea serpentach itd siedzieli dlugo kase zbierali zeby wydac ja na exp na xounty ktore bilo sie na 1-2ue i dawaly spoko exp


RE: Update Drakeny Chakoye ! - Lostt - 24-08-2019

LVL UP RUNY XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


RE: Update Drakeny Chakoye ! - Amfa - 25-08-2019

wprowadzcie bota do sciagniecia w download i po klopocie, kto bedzie chcial bedzie uzywal, lepiej tak, niż ostrzegać , że bot zakazany itp. a tak naprawde kto ma ten ma bocika i nie ma co sie oszukiwac xd


RE: Update Drakeny Chakoye ! - Neptun - 25-08-2019

(25-08-2019, 12:13 AM)Amfa napisał(a): wprowadzcie bota do sciagniecia w download i po klopocie, kto bedzie chcial bedzie uzywal, lepiej tak, niż ostrzegać , że bot zakazany itp. a tak naprawde kto ma ten ma bocika i nie ma co sie oszukiwac xd
A co nie potrafisz kupic Bbota za 20 zł ? albo poszukać w necie cracka ?