RonOTS
Update-Lizardy - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Update-Lizardy (/showthread.php?tid=14866)

Strony: 1 2


RE: Update-Lizardy - Bitcoin - 31-07-2019

(31-07-2019, 09:06 PM)Vipson napisał(a): To moze na poczatku zajmij sie ludzmi ktorzy wbijaja 600 lvl na full afku

Nie znam takich, bo wszyscy którzy tak bardzo są full afk to jak są sprawdzani to odpisują od razu, a potem ludzie takie głupoty gadają.
To, że ma was w ***** i nie odpisuje nie znaczy, że poszedł do roboty na 12godzin i expi i nikomu nie odpisze.

Pozdrawiam!


RE: Update-Lizardy - Dandi - 31-07-2019

5kaczynskiego(czyli mostowiak) stal w north i bot mu pisal siema ,czesc,co tam.
mesusa przyszla nawet bana nie dostal.
Wiec hipokryzja jest mowienie ze wybocic sie nie idzie na tym serwerze.
a ciezko zapytac bota 8+8= lub jakiekolwiek inne randomwe rownanie lepiej zadawac niespodziewane przez nikogo pytanie jestes? lub czesc.

A odnosnie nowego respa to zawsze cala kiszolandia jest na nie co kolwiek by sie tu dzialo.








































Lepiej wyrzucic kogos z gry jak gm mnie bez przyjscia do mojej p[ostaci bez pisania do mnie. A jak zalogowalem to juz stal tam gdzie mnie kicknal.


RE: Update-Lizardy - Brzymek - 01-08-2019

robimy zrzutkę pieniędzy z okazji "usuwamy konto dandiemu", kto dorzuci grosz?


RE: Update-Lizardy - Vipson - 01-08-2019

(31-07-2019, 09:45 PM)Bitcoin napisał(a):
(31-07-2019, 09:06 PM)Vipson napisał(a): To moze na poczatku zajmij sie ludzmi ktorzy wbijaja 600 lvl na full afku

Nie znam takich, bo wszyscy którzy tak bardzo są full afk to jak są sprawdzani to odpisują od razu, a potem ludzie takie głupoty gadają.
To, że ma was w ***** i nie odpisuje nie znaczy, że poszedł do roboty na 12godzin i expi i nikomu nie odpisze.

Pozdrawiam!

Prosze powiedz ze to bait , blagam Cie . Gosc lata od 4 do 13 , moge mu lurowac potwory a On stoi w miejscu nawet sima przy mnie nie rzuci , odejde na zasieg ekranu i nagle sima sypnie ale Ty i tak powiesz ze to kwestia tego ze ma mnie w d.upie xD jebniety jestes typeczku , naucz sie lapac boty a potem zacznij sie wypowiadac na forum , tutaj są alarmy , podejdziesz do takiego to mu pół wsi wyje , awaria prawie jak przy palącej sie styrcie Pani Jadzi a Ty mi mowisz ze nas ma w ***** a Tobie odpisuje po 5 sekundach. Blaznisz sie w *****


RE: Update-Lizardy - Bitcoin - 01-08-2019

@up Błaźni Ciebie twoja odpowiedź na coś czego nawet nie zrozumiałeś.
Nawet nie wiem co mam ci człowieku odpisać.
Ja mówię o FAKTACH a nie o Jadzi ze wsi człowieku.
To, że jak mnie nie ma to ktoś boci TO JAK MAM TO SPRAWDZIĆ JAK MNIE NIE MA.
A jeżeli przychodzę i gość mi odpisuje to znaczy, że jest przy tym kompie i nawet jak boci to MUSI BYĆ PRZY KOMPIE bo nawet jak alarm zawyje to nie zesra się i nie dobiegnie z kibla do komputera z i mi nie odpisze w 10 sekund.


Pozdrawiam!


RE: Update-Lizardy - Pro Dziekan - 02-08-2019

(31-07-2019, 05:24 PM)Vipson napisał(a): Kolejna dyskusja z rpkami pod rpg , kiedy ta plaga wyginie z tego otsa xD

No i cały twój płacz możesz sobie teraz wsadzić głęboko w dupsko xD jak widać spokojni gracze RPG są tu ważniejsi niż tobie podobni debile xD wraz z tym update zapraszam ***** z tego OTSa xD nara frajerze, szerokości


RE: Update-Lizardy - Brzymek - 02-08-2019

02:21 Magiczny Jaszczur atakuje. Tracisz 2849 punktow zycia.
02:21 Nie zyjesz.

na 1 combo, pozdrawiam z rodzinką