RonOTS
Kolejna porcja poprawek - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Kolejna porcja poprawek (/showthread.php?tid=14817)

Strony: 1 2


RE: Kolejna porcja poprawek - Neptun - 09-07-2019

Jak była Savona server na bazie Toska to nie graliście , a teraz znowu placzecie Duży uśmiech
Ale jak macie chęci możecie spróbować odpalić Savone/Toska + normlany balans.
Buzia.


RE: Kolejna porcja poprawek - Coolphone - 09-07-2019

Dajcie starego Toska bo meczenie buły na tak niskim expie na hydrach/dl to tragedia


RE: Kolejna porcja poprawek - Janko Poduszka - 09-07-2019

Chciałem przeprosić bo w któreś mojej wypowiedzi napisałem że to serwer na miesiąc, otóż serwer nie nadaje sie nawet na tydzień. No i fajnie że rycerz bije mocnej, leczy się prawie tak samo jak elf. Rp to teraz " do zbijania mr " sie nawet nie nadaje


RE: Kolejna porcja poprawek - Haker - 09-07-2019

Poprawki po starcie serwera ciekawe co przed startem robili xD.Ja po 3 debugach na rokgardzie wytrzymałem 15 min na tym syfie..Wiedziałem co bedzie dalej xD.


RE: Kolejna porcja poprawek - Creyu - 09-07-2019

(09-07-2019, 08:56 PM)Haker napisał(a): Poprawki po starcie serwera ciekawe co przed startem robili xD.Ja po 3 debugach na rokgardzie wytrzymałem 15 min na tym syfie..Wiedziałem co bedzie dalej xD.

ty tez gościu jesteś równo ***** "XDXDXDXDXD"


RE: Kolejna porcja poprawek - Rangorn Mora - 09-07-2019

No kilka rzeczy moim zdaniem jest nie tak...

- Po pierwsze to co zrobiliście z DMG paladyna, dobrze wiemy jak było na starcie Werony i to był błąd, tutaj go nie ma i w PVP paladyn bije normalnie ale w mobki jest gównem. Taki Ek na 60 lvl bije więcej od palka na 200 lvl to nie jest balans. Powinno być tak jak było w końcowym etapie na Weronie czyli knajt dostaje buffa do ataku bronią dwuręczną wtedy to miało sens. I EK miał DMG i Paladyn, jedyne co trzeba było wtedy zrobić to zająć się MS/ED a nie zmieniać na siłę teraz palka i eka.

- Siła potworów ja nie wiem jak to dokładnie jest pozmieniane ale jest problem jak Sea Serpent składa 280 lvl palka, bo ten się nie może wyuhać, serio? To samo warlocki na yanta *****ą ci w tym tunelu nie masz DMG to wpadasz na kolejne goniąc go i huj zrobisz, nie ubijesz tego żeby nie paść. Exhaust jest do poprawy, bo jest dalej tak jak było na Weronie, całe szczęście, że nie zrobiłem MSa, bo by było dokładnie to samo.

- To jest lapa feomathara. Do czego to? Po za tym boss jest od 150 lvl walka z nim wygląda tak, że se stoje z exori conem i nie mogę simować bo można od razu paść, bo jest bardzo ciężko się wyuhać i to na m ringach.

- NPC Vera od outfita powinna być w Northpool? Gdzie se poszła?

- Gdy klikasz na mini mapie gdzie chcesz iść i jednocześnie chcesz się manasować/uhać postać się zatrzymuje, na Weronie tak nie było.

- Nie wiem jak wygląda sytuacja u MS/ED ale jak nie zwiększyliście mu DMG to też jest tragedia...

Ogólnie jest spoko i może będzie więcej do roboty niż na Weronie ale jakoś na chwilę obecną nie wyobrażam sobie jakby ekipa miała robić tego questa na pentagram, to nie przejdzie...

Pozdro
Mora


RE: Kolejna porcja poprawek - Haker - 09-07-2019

(09-07-2019, 09:24 PM)Creyu napisał(a):
(09-07-2019, 08:56 PM)Haker napisał(a): Poprawki po starcie serwera ciekawe co przed startem robili xD.Ja po 3 debugach na rokgardzie wytrzymałem 15 min na tym syfie..Wiedziałem co bedzie dalej xD.

ty tez gościu jesteś równo ***** "XDXDXDXDXD"
Kim ty jesteś stulejarzu?Nie wiesz z kim piszesz xD.W nogach mi możesz pospac noname.

To jest przyszłość już niedługo Uśmiech....



/piko


RE: Kolejna porcja poprawek - Creyu - 10-07-2019

(09-07-2019, 11:39 PM)Haker napisał(a):
(09-07-2019, 09:24 PM)Creyu napisał(a):
(09-07-2019, 08:56 PM)Haker napisał(a): Poprawki po starcie serwera ciekawe co przed startem robili xD.Ja po 3 debugach na rokgardzie wytrzymałem 15 min na tym syfie..Wiedziałem co bedzie dalej xD.

ty tez gościu jesteś równo ***** "XDXDXDXDXD"
Kim ty jesteś stulejarzu?Nie wiesz z kim piszesz xD.W nogach mi możesz pospac noname.

To jest przyszłość już niedługo Uśmiech....



/piko

To mi powiedz z kim pisze, bo na rooku nigdy tutaj nie grałem, na żadnej bitce tez cie nie widzialem yesname.