RonOTS
Siena - zapowiedź - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Siena - zapowiedź (/showthread.php?tid=14807)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Siena - zapowiedź - Bim - 02-07-2019

Co do darmowego pacca przecież jest jeden dzień free pacc a po za tym jak umiesz grać to po 1 dniu będziesz już miał Pacc na xxx dni


RE: Siena - zapowiedź - Silverstein - 02-07-2019

Ale wy jestescie ułomni a bardziej ulomnego czlowieka jak Haker to jeszcze nie widzialem. Chlopie polaczki cebulaczki w ***** JA mam te 5zl zeby za to zaplacic bo znam server od samego jego powstania, czaisz? Jak chcecie nowych graczy to myslisz ze taki chlop co nie wie co to za mapa i co sie dzieje, nowe czary, nowe potwory wszystko custom, wykupi Ci od buta pacca i co? Wbije 400lvl jak ja w 1 dzien? nie srales dzisiaj albo te sloneczko Ci zaszkodzilo i ktos udaru dostal.
Platny pacc oczywiscie, ale co daje jakies bonusy do expa, lota, czy dostep na jakas mape, za bramke z nowym respem, cokolwiek, ale nie to zeby rzucic ***** exori frigo czy poplynac z carlin do northpool. Ogarnijcie sie albo znowu to postoi dla mnie max tydzien, bo bedziemy grac z kiszonem i kogos sie znajdzie do bicia. essasito
Lost.


RE: Siena - zapowiedź - Galavin Drax - 02-07-2019

Dobra przestańcie pierdolic tylko odpalajcie serwa Uśmiech


RE: Siena - zapowiedź - NoPain - 03-07-2019

(01-07-2019, 10:03 PM)Tu Baryla napisał(a):
(01-07-2019, 09:49 PM)NoPain napisał(a):
(01-07-2019, 08:56 PM)Tu Baryla napisał(a): A może by tak, wykupić czasoprzełączacz i przenieść się w czasie do 2005-2012? Wszyscy będą zadowoleni.
Ludzie kochani.. W Tibie gra już mało kto, żeby "przywołać" nowych graczy, potrzebujemy zmian, czy się to komuś podoba, czy nie.. Więc albo wracamy do całkiem starego formatu, albo wychodzimy z czymś nowym, czego nie było. Tym możemy zgarnąć nowych graczy. Nic innego raczej nie sprawi, że ludzie, którzy mają do dyspozycji gry lepiej wykonane, lepsze graficznie, wrócą do Ronotsa..

W tibie gra mało kto? wydaje mi się, że gra która ma około 400tys aktywnych graczy + pewnie drugie tyle na ots to nie jest gra która ma mało graczy... Bardziej bym powiedział, że mało która gra MMORPG ma tyle (pomijajac oczywiście WOW-a i jemu podobne duże produkcje).

Obawiam się, że coś Ci się z zerami we łbie poprzewracało.. Że statystyk wynika, że maksymalnie w Tibie jednocześnie gra 12-13 tyś osób.

Oczywiście, mówię o prawdziwej Tibii

Maks. graczy: 21878 (2019-06-30 22:15)
(źródło: https://guildstats.eu/online-counter)

Według OFICJALNYCH danych z 2016 rl tibia miała dokładnie 323000 aktywnych graczy. W 2019 patrząc na statystyki online jest około 20% więcej średnio zalogowanych graczy więc pisząc o 400k dużo się pewnie nie pomyliłem.


RE: Siena - zapowiedź - Gramaco - 03-07-2019

zmiencie to dla facc zeby skilwoac mozna bylo normalnie jak na pacc a nie powyzej 50 skila trzeba skilowac 3 tygodnie a pacc 1h


RE: Siena - zapowiedź - Bitcoin - 03-07-2019

Pisałem do was żebyście zostawiali kontakt lub pisali wiadomości, część z osób to zrobiła i się odezwała, to jest proste, że nie podam tutaj swojego np skype bo zostanę tak zaspamowany, że nic nie zrobię...
Ktoś tu napisał, że pytam ludzi którzy nigdy nie walczyli jak ma wyglądać serwer, odpowiedź jest prosta:
Tak pytam KAŻDEGO bo każdy MOŻE wnieść coś dobrego lub nie, to że pytam nie znaczy, że tak zrobię.
Teraz ja robię serwer rona a robiłem różne otsy przez lata i staram się to zrobić jak najlepiej mogę.
Kolejna sprawa cały czas ludzie piszą to zrób tamto, reklama tamto, ludzie ja to robię CHARYTATYWNIE poświęciłem kupę czasu na weronę od czasu gdy przyszedłem na serwer a potem na ten nowy serwer, ja robię większość sam, nie licząc kilku osób które mi pomagają,testują itd. Nawet jeżeli ten serwer zarobi na siebie to kilkaset zł czy kilka tyś w przeliczeniu na tysiące godzin które przy tym spędziłem to są śmieszne grosze.
Cały czas ludzie krytykują i powtarzają w kółko to samo nie biorąc pod uwagę, że może coś się zmieniło, ku ZDZIWIENIU wielu, TAK TAK KISZON BYŁ JEDNĄ Z OSÓB, KTÓRE MIAŁY DUŻY WKŁAD W TO CO BĘDZIE NA SERWERZE ( głównie od strony pvp,rady itd)
Kolejna rzecz, przy serwerze pracuje po pracy, wiecie ile zajmuje np napisanie takich postów,odpowiedzi czy chociażby rozpisanie tego co jest zrobione i jak? Długo a ja staram się zrobić coś z tego serwera, nie jestem politykiem żeby tu siedzieć i się pół dnia rozpisywać nad tym co będzie a i tak c**j z tego będzieOczko

Pozdrawiam!


RE: Siena - zapowiedź - Galavin Drax - 03-07-2019

O której godzinie startuje serwer?


RE: Siena - zapowiedź - Hannibal Gqonvi - 04-07-2019

(03-07-2019, 07:18 PM)NoPain napisał(a):
(01-07-2019, 10:03 PM)Tu Baryla napisał(a):
(01-07-2019, 09:49 PM)NoPain napisał(a):
(01-07-2019, 08:56 PM)Tu Baryla napisał(a): A może by tak, wykupić czasoprzełączacz i przenieść się w czasie do 2005-2012? Wszyscy będą zadowoleni.
Ludzie kochani.. W Tibie gra już mało kto, żeby "przywołać" nowych graczy, potrzebujemy zmian, czy się to komuś podoba, czy nie.. Więc albo wracamy do całkiem starego formatu, albo wychodzimy z czymś nowym, czego nie było. Tym możemy zgarnąć nowych graczy. Nic innego raczej nie sprawi, że ludzie, którzy mają do dyspozycji gry lepiej wykonane, lepsze graficznie, wrócą do Ronotsa..

W tibie gra mało kto? wydaje mi się, że gra która ma około 400tys aktywnych graczy + pewnie drugie tyle na ots to nie jest gra która ma mało graczy... Bardziej bym powiedział, że mało która gra MMORPG ma tyle (pomijajac oczywiście WOW-a i jemu podobne duże produkcje).

Obawiam się, że coś Ci się z zerami we łbie poprzewracało.. Że statystyk wynika, że maksymalnie w Tibie jednocześnie gra 12-13 tyś osób.

Oczywiście, mówię o prawdziwej Tibii

Maks. graczy: 21878 (2019-06-30 22:15)
(źródło: https://guildstats.eu/online-counter)

Według OFICJALNYCH danych z 2016 rl tibia miała dokładnie 323000 aktywnych graczy. W 2019 patrząc na statystyki online jest około 20% więcej średnio zalogowanych graczy więc pisząc o 400k dużo się pewnie nie pomyliłem.

Wytłumacz mi proszę jak z liczby 21878 (dwadzieścia jeden tysięcy osiemset siedemdziesiąt osiem) stworzyłeś 400000 (czterysta tysięcy). Nie dość, że wkradło się dodatkowe zero, to jeszcze samą liczbę z niewyjaśnionych, przynajmniej dla mnie, przyczyn po prostu podwoiłeś. Obecnie wpisując www.tibia.com, licznik graczy online pokazuję: 11.875 (jedenaście tysięcy, nie sto jedenaście, ani tym bardziej czterysta jedenaście tysięcy). Wiadomo, są to gracze OBECNIE zalogowani, co oczywiście oznacza, że jakaś część a może nawet i większość NIE JEST obecnie zalogowana. Załóżmy więc, że jest to jedynie 10% AKTYWNYCH (słowo klucz, bo graczy, którzy zakładają konto i logują na 5 minut nie nazwałbym aktywnymi). W takim razie nawet te 90% obecnie niezalogowanych po dodaniu z tymi zalogowanymi daje nam, co następuję - około 10000 graczy (sto tysięcy, nie czterysta tysięcy). Być może się myle, ale szczerze wątpie, że na wszystkich pozostałych OTS'ach razem wziętych gra te pozostałe 300000 (znów: trzysta tysięcy) graczy, o których wspominasz. Tibia jest grą aboslutnie nieistniejącą jeżeli chodzi o ilość graczy w roku 2019. Obecnie więcej osób gra pewnie w Wiedzmina czy choćby nawet Skyrima, a nie są to gry online. RonOTS, jakikolwiek by nie był, raczej nigdy nie osiągnie dużej ilości graczy. Młodzi ludzie nie grają w tą grę, starzy wracają do jedynej rzeczy która ich przyciąga, czyli nostalgii. Nikt nie ma zamiaru uczyć się nowej mapy i tego jak server działa. Wszyscy grają na tych samych OTS'ach na jakich grali jak byli młodsi, lub po prostu na realnej tibii, gdyż doskonale wiedzą co się z czym ma, gdzie co jest i jak to wszystko działa. Już wiara w boga wydaję mi się mniej naiwna niż wiara w to, że OTS z tak szurniętą mapą jak Ron nagle ni stąd, ni zowąd przyciągnie masę nowych graczy chętnych do poznawania wszystkiego od początku. 150-200 osób przy starcie, około 80-100 stosunkowo aktywnych po tygodniu. To są moje przewidywania. Reklamujcie choćby i nawet w TVN'ie, liczba aktywnych graczy się nie zmieni i to mogę Wam z całą pewnością zagwarantować.

A co do server'a - jedyne o co ja osobiścię proszę, to rozbudowany rookgaard. Nie musisz nic balansować, nie musisz nic zmieniać. Wklej najaktualniejszą mapę rookgaardu jaka kiedykolwiek istniała, wyłącz edytor czy cokolwiek tam do tego używasz i zapomnij. Lubię tą grę, ale wolałem walczyć z pająkami na mini icelandzie, niż bić kolejne 5k ghouli na level. Reszta mnie absolutnie nie interesuję, oczywiście zrobisz co tam będziesz chciał. Nie mam żadnych niesamowitych oczekiwań, nie planuję też urlopów jak niektórzy z Was. Nie będę zawiedzony, bo tak samo jak Wy - grałem tu jak miałem 12 lat i dużo czasu. Teraz mam narzeczoną, dom, pracę i z przynajmniej jeden obowiązek więcej niż miałem 10 lat temu.

Pozdrawiam


RE: Siena - zapowiedź - Left Handed Joe - 04-07-2019

Kiedy pojawią się informacje na temat godziny startu?


RE: Siena - zapowiedź - NoPain - 04-07-2019

(04-07-2019, 06:25 AM)Hannibal Gqonvi napisał(a): Wytłumacz mi proszę jak z liczby 21878 (dwadzieścia jeden tysięcy osiemset siedemdziesiąt osiem) stworzyłeś 400000 (czterysta tysięcy). Nie dość, że wkradło się dodatkowe zero, to jeszcze samą liczbę z niewyjaśnionych, przynajmniej dla mnie, przyczyn po prostu podwoiłeś.

No według mnie każdy gra średnio 1h dziennie to jeżeli przez cały dzień jest średnio 12k graczy online to graczy musi być przynajmniej 20 razy więcej niż te 12k. Chyba, że według Ciebie każdy kto jest aktywnym graczem jest online 24h to wtedy faktycznie by było tak jak piszesz.

Natomiast liczby przeze mnie podane są OFICJALNYMI danymi podanymi przez cipsoft więc musiał byś do nich wysłać zapytanie a nie do mnie.