RonOTS
Werona - aktualizacja #6 - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Werona - aktualizacja #6 (/showthread.php?tid=14753)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Werona - aktualizacja #6 - Alzkinselanuisyb - 19-03-2019

Witam, czy można się spodziewać czegoś nowego?


RE: Werona - aktualizacja #6 - Daily - 19-03-2019

Ekko, wolę latać na bocie niż być takim nerdem.
'stara spiewka' na Weronice 15 osób A ty się przypie*dalasz, gdyby elf pacc i cast były dostępne to na bank grało by więcej osób, ale zawsze jakaś menda musi sie przyczepić, graj sobie na weronie, ronots miał po 5 serwerów, więc co szkodzi odpalić jakiś testowy Evo, który przyciągnie więcej graczy niż ta cała Werona, podobnie było z testoria, ale późniejsze update wszystko popsuły


RE: Werona - aktualizacja #6 - Ekko - 22-03-2019

Nowy server?Czemu nie ale człowieku zrozum że zezwolenie na boty doprowadzi do patologi,5h polatasz sobie i się pobawisz a na kolejne 20h puścisz bota...Albo gramy albo nie gramy wcale a pro po jak nie jesteś takim nerdem i nie masz czasu to nie graj w tibie,zajmij się dorosłym życiem pozmywaj gary czy co tam masz do roboty i tyle a nie psuj atmosfery servera innym.Na temat darmowego pacca który tutaj na miesiąc kosztuje tyle co 4 dobre piwa nie będę się już wypowiadał bo to żałosne...


RE: Werona - aktualizacja #6 - Pro Dziekan - 22-03-2019

@up
Przetłumacz to teraz zje.bom pokroju Angoula co bota już na ratach nastawiają i już będzie jakiś progres


RE: Werona - aktualizacja #6 - Alzkinselanuisyb - 22-03-2019

Każdy ek i palek jest tu wybocony Język jedynie msa nie wyboci nikt ani eda. Ja gram ms i wyjebane mam w bota nie potrzebuje chciałbym wbic od czasu do czasu na serwer i z checia pograc. Nic nowego nie ma na serwerze i nie ma co robic, chociaż jakies taski by dodali.. a pacc wiadomo niech kosztuje, kto wysle pytanie jak wieje nuda ;/ zapowiedziany update chyba już od 3 miesięcy...


RE: Werona - aktualizacja #6 - Nlvg - 24-03-2019

Osoby mowiace ze bota powinno nie byc sa jak feministki, popie*dolone.
@Ekko Pisze to w niedziele o godzinie 19:30. Jest kur*a 9 osob online. Powiedz mi jak fajnie Ci sie teraz gra z tymi 9 osobami. Expicie wszyscy raczem czy juz sie poddaliscie?

Jesli ktos chce siedziec przed kompem i grac 16h dziennie w tibie to gra na realu, nikt nie wejdzie na jakis stary serwer z dziewiecioma osobami zeby recznie wybijac 500k mobow. Ile czasu utrzymal sie obecny serwer? tydzien? Jesli tak bardzo chcecie grac recznie to nikt ci nie zmusza do grania na serwerze z botem, zostancie na weronie.
Jesli chcecie stworzyc serwer ktory nie udanie po miesiacu to musiecie sie wykazac kreatywnoscia lub podpatrywac metody z innych otsow lub nawet gier.

Moja propozycja na serwer:
-8.6+legalny BOT,
-PACC (teraz kazdego stac na przelew za 5zl.),
-Stawiacie mape z nexterii (z bardzo duzymi poprawkami)
-Exp trzeba zrobic stage. Ale nie 100->50->20 tylko 200->150->100->50->25->10-> i na koniec zostawmaimy exp 2/4. Juz mowie dlaczego. na obecnym serwerze nie mam szans zaczac grac i dogonic top 50 w 2 tygodnie przy obecnej nawet liczbie graczy, co sprawia ze zaczecie gry jest bezcelowe. A przy mojej propozycji exp-stage kazdy bedzie w stanie wyexpic sie bardzo szybko i dolaczyc do stawki nawet nie uzywajac bota. Nalezy rowniez dopasowac potwory do graczy. Np: Jesli ktos chce poexpic recznie to dostaje mozliwosc expienia na Np. chosenach, zombie czy innych silnych mobach na ktorych nie bedzie dalo sie stawiac bota( potwory maja byc silne i zmuszac do grania na msb/skirt lub z ekiem). Jesli chodzi o boty to tzreba zrobic moby sprzyjajace boceniu. maja byc to moby ktre nie beda oplacalne do expienia recznie, poniewaz beda dawaly 1/5 (lub nawet mniej expa chosena) i bedzie trzeba zabic ich MILIONY! Tutaj takze pojawia sie sprawa STAMINY, ktora nie pozwoli na bocienie 24/7. Wilk syty i owca cala, prawda?
-Obecna sytuacja outfitow i addonow jest "skandaliczna". Teraz na rl tibi zeby miec full warriora trzeba wydac max 30zl i 2 godizny czasu na 20lvlu...(sprawdzalem) Nie obrazcie sie za to co powiem ale jesli nie dodacie mozliwosci kupienia addonow to bedzie to idiotyczne. TO JEST OTS
-Trzeba usunac rzeczy takie jak: wszystkie SD poza smierci, Wszystkie ladunki poza zwlyklym fizycznym, zostawic ue flam/vis/frigo/tera, reszta do usuniecia. Exori Gran i eka tzreba naprawic bo znane np. z toskani to jest porazka. plus wiele wiecej.
-I chyba najwazniejsze, balans postaci. Dlaczego w ostatnich edycjach 8.6, 8.7 trzech msow lub edow moglo zabic eka gdzie wszyscy mieli taki sam lvl. To jest kurla porazka. Dlaczego rp jest lepszym tankiem od eka? Plus wiecej.
-Ograniczenie dostepu do ss'ow oraz oslabienie msb/skirta. Gracz ma przekladac eq jak popier*olony A nie wlaczyc bota na ssy i stac 3 dni w miejscu.

I ostatnie chyba najwazniejsze, zostawiam tutaj link do discorda(obstawiam ze kazdy ma). Jesli ktos jeszcze chce podniesc RONOTS z kolan i to zapraszam. Oczywiscie wazne jest zeby dolaczyl MATEM i inni GM(jesli jeszcze tutaj sa).

Oczywiscie ta propozycja to tylko plemnik na cos nowego, cos co bedzie dzialac.
Zapraszam https://discord.gg/DaDDfe


RE: Werona - aktualizacja #6 - Angoula - 25-03-2019

,,Juz mowie dlaczego. na obecnym serwerze nie mam szans zaczac grac i dogonic top 50 w 2 tygodnie przy obecnej nawet liczbie graczy, co sprawia ze zaczecie gry jest bezcelowe"

A ja Cie zapewniam, że jesteś w stanie dogonić top 50 w 3-4 dni, a w 2 tygodnie top 15.
To po pierwsze.
Po drugie, stamina miała właśnie zastosowanie w zwalczaniu boocenia, więc bez sensu, że ktoś kto expi sobie ręcznie, będzie mógł expic tyle samo co ten który sobie postawi elfika.


,,zostawic ue flam/vis/frigo/tera, reszta do usuniecia" -aż tak Ci pox przeszkadza? xD.

Resztę popieram.
Miło, że w końcu ktoś się wypowiedział troszkę bardziej niż inni.

Fajnie gdyby ten serwer się chociaż troszkę dźwignął, chciałbym też w tym pomóc ale niestety nie mam pojęcia o sprawach technicznych ale jeżeli to pomoże np. w reklamie czy czymś podobnym to mogę tu wpompować troszkę pieniążków - oczywiście charytatywnie Oczko
Pozdrawiam


RE: Werona - aktualizacja #6 - Nlvg - 25-03-2019

@Angoula,
1. Troche zle to opsialem poniewaz zrobilem to w oparciu na tym ile czasu aj spedzam przed kompem.
Postac top 50 to Piter Knight, ma zabite 11k hydr, 3k demonow, 1,2k kowali oraz troche innego gowna. Ja bez bota nie jestem w stanie zabic takiej ilosci mobow w 3-4 dni tak jak to napisales. Dodaj takze czas skillowania i questow.
jesli chodzi o top 15 to Svemter, obecnie 609 ED. Ice golem 12k, sea serpent 9k, demon 6k, swampy, dle, serpenty i inne "lepsze" gowno to razem ponad 10k mobow. Tak jak wyzej, bez bota nie wybije tego w 2 tygodnie.

2. Tutaj mnie nie zrozumiales. ja mam zamiar zmniejszyc stamine zeby nikt nie mial mzoliwsoci zostawiania bota na kilka dni. W moim rozumowaniu bot ma byc stawiany w czasie "normnalnego grania" tzn. w momentach kiedy nie moge byc przy kompie. Np; kiedy jem obiad itd.

3.,,zostawic ue flam/vis/frigo/tera, reszta do usuniecia" -aż tak Ci pox przeszkadza? xD. -> wcale mi to nie przeszkadza, nawet bardzo fajnie ze cos takiego istnieje. Ale jest to robienie zbyt wielkiego zamieszania oraz "zbednego kolorowania" otsa'a. Jest to calkowicie niepotrzebne.


RE: Werona - aktualizacja #6 - Angoula - 25-03-2019

Ale po co od razu usuwać czar który jest na rl Tibii?xD


RE: Werona - aktualizacja #6 - Nlvg - 25-03-2019

od kiedy sa poxy/morty na rl tibi?